1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ramones

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ayllwyn, 26. Kolovoz 2007..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Evo otvorih ovaj topic bikoz sam se zaljubila u Ramonese, u sve njihove pjesme, u tu njiuhovu karizmu...
    Pitam se da li samnom diojelite tu ljubav??? :cool:

(Ajde recite da da :cool: )

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

hey, ho, let's go! :)

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Samwyse dobio si VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKI zagrljaj od mene :bash: :dry: :dry:

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

:bash:

dobri su ramonesi, za razbacat se
    iako je joey sluzbeno proglasen jednim od najruznijih lica u povijesti rocka :)))

5. Elvenstar

Elvenstar missing

Obožavala sam ih u osnovnoj i srednjoj :bash: , a i sad mi srce poskoči kad ih čujem :dry: . ah, uspomene, davno je to bilo ...

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

iako je joey sluzbeno proglasen jednim od najruznijih lica u povijesti rocka :)))
    slušam ih, ne gledam, tak da mi je svejedno :bash:

7. Psychaki

Psychaki Gost

poslušam ih , ali nikada mi nisu osobito sjeli.

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:cry:

dobri su ramonesi, za razbacat se

Ma cuj...dokle god je pjevao bilo je ok...
    u biti vazniji je taj neki duh Ramonesa nego njihov izgled (jer nije bas ni da su ostali članovi pucali od ljepote)

9. autumn

autumn |-O

Ja cu samo reci:

:cry: :cry:

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

sto se mene tice to je mogao nastupati i RAMON, nepopravljivi spanjolski romanticar i ekscentrik, zaljubljenik u ljubav :cry:
    koliko se vidi na karti ,)

11. abominacije

abominacije (/:=D

u bokte! to je za dva mjeseca! odo skupit pare!

IDE TKO!??'''??'

12. autumn

autumn |-O

13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

u bokte! to je za dva mjeseca! odo skupit pare!

IDE TKO!??'''??'

DA JE BAR :(((((

mi smo tako razmišljali da se vratimo unatrag mislim 12 godina i da zbrijemo na konc...ali jebiga... :cocky:

14. Psychaki

Psychaki Gost

ja bih išla samo zbog pankića :cocky:

15. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Ahh, ramonsi.... uveli su me u vode punka :cocky:

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ahh, ramonsi.... uveli su me u vode punka :happy:

i mene :great:

17. matijas

matijas Schvaller

Eto jedan resurect.

Svi ste čuli za Real tribute Gunsa, Maidena, Peppersa. Ti real tribude bendovi su svi provjereni bendovi pod ugovorom Real Tributea. Te je baš taj REAL jamstvo dobrog zvuka i dobre imitacije. Uz sve prije navedene bendove nastao je i Ramones Real tribute. Pulsko-zagrebačko-križevački kvartet službeno je priznat kao Real tribute.

RAMONES RealTribute - Live at Stereo, Rijeka (1) - Bop Til You Drop, Somebody Put Something In My Drink

RAMONES RealTribute - Live at Stereo, Rijeka (2) - Surfin Bird, Cretin Hop, Today Your Love Tomorrow The World, Pinhead

RAMONES RealTribute - Live at Stereo, Rijeka (3) - Strenght To Endure, R.A.M.O.N.E.S., Poison Heart

RAMONES RealTribute - Live at Stereo, Rijeka (4) - I Wanna Live, Bonzo Goes To Bitburg, Commando

RAMONES RealTribute - Live at Stereo, Rijeka (5) - California Sun

Poslušate i komentirate :smile:

18. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Zašto ih nema u Zgu :smile:

19. autumn

autumn |-O

Ne volim te tribute bandove, uvijek mi je nekako tuzno. :sad: Bila sam jednom na EKV trubute koncertu i bas mi je bilo nekako jadno i zalosno i nedostatno. Kao da si s najboljim prijateljem od nekog decka u kojeg si zaljubljena jer ne mozes biti s njim.

mi smo tako razmišljali da se vratimo unatrag mislim 12 godina i da zbrijemo na konc...ali jebiga... :cry:
    Ah, i vise od 12 godina. 16, da budemo tocni.
    Ajme, kako sam mala bila :smile: Jedva sam mamu namolila da me pusti na koncert. A kad sam se vratila sva u masnicama i u podljevima jer su me zaljepili na ogradu, rekla je da vise nikad ne idem ni na jedan koncert. :lol:

20. Dreadventurouz

Dreadventurouz Novi Član

najdraži mi punk bend :lol: :smile: my brain is hanging upside down (bonzo nešto...) mi je daleko njihova najdraža pjesma :cry:

Podijelite ovu stranicu