1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Quantum Leap

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od genesis, 21. Listopad 2006..

1. genesis

genesis Novi Član

It all started when a time travel experiment I was conducting went... a little caca. In the blink of a cosmic clock, I went from quantum physicist to air force test pilot, which could have been fun if I knew how to fly. Fortunately, I had help, an observer from the project named Al. Unfortunately, Al's a hologram, so all he can lend is moral support. Anyway, here I am, bouncing around in time, putting things right that once went wrong, a sort of time-traveling Lone Ranger with Al as my Tonto, and I don't even need a mask.

To je manje-vise tema Quantum Leapa. Rijec je o malo neuobicajenoj SF seriji, jedino sto je SF u njoj je cinjenica da glavni lik svakih tjedan dana skace iz tijela jednog covjeka u drugog i svaki put u drugom vremenu, u razdoblju izmedju 1950-ih i 80-ih. Tamo rjesava razne probleme u njihovim zivotima. Osim toga, to je vise kao neka humoristicna drama.

Ja sam je poceo gledati prije par dana i zasad mi je osrednja... Neke epizode su dobre, ali ima i dosadnih...

Glume:
    Scott Bakula - Sam Beckett
    Dean Stockwell - Al Calavicci

Scot Bakula je glumio kapetana Archera u Enterpriseu, a Dean Stockwell sada glumi u Battlestar Galactici.

Ima 5 sezona, snimanih izmedju 1989. i 93.

2. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Na kojem je to programu?

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

To je stara serija, ne vrti se trenutno nigdje. Prije je bila na kanalu A

4. genesis

genesis Novi Član

Na kojem je to programu?

Na nijednom, imam je na DVDima

Podijelite ovu stranicu