1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Quake

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 9. Siječanj 2007..

1. abominacije

abominacije (/:=D

bezumni topic bez previshe smisla o jednoj igri po imenu quake 2...
    ovdje je mozhete skinuti...
    isto tako ovo je poziv svom wannabe cannon fodderu da se ovdje prijavi za opaki deathmatch...
    heia safari...
    :laugh:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

3. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

sta reci o igri, definitivno jedna od legendi gejminga opcenito.. q2 je bila prva pucacina koju sam igrao (davne '96 ili '97 mislim :laugh:).. jos uvijek rula na slabijim kompovima u lanu :laugh:

4. Nea

Nea curica

A da li se to plaća ili je kao Imperija :laugh:

5. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

imperia je browser based igra, dok je je ovo fps, i neplaca se posto na forumu imamo warez-experte :laugh:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma potpuno je besplatno samo se ne radi o strategiji nego o pucaljki. Dakle obična PC igra koja se instalira na komp i u meniju se ide na multyplayer i igra sa 3-4 frenda.

p.s.
    oće netko reć kada se igra ili namjerava igrat da ne čekam Uskrs za ovim topicom.

7. abominacije

rachunaj oko 22, 22.30... najbolje vrijeme za krvoproliche...

ej nije ovo warez... ovo je ogledna kopija, ak ti se igra svidi kupi je!
    ...
    ...
    ...

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ok dotad ću erasera šamarati. Samo neka creator nabaci IP da ne bude birokratskog shytea.

9. Midria

Midria Novi Član

jao ljudi... :cool:

sad ste me sjetili, trazila sam godinama quakea jedinicu....originalno je izasao na n64, kasnije se naravno popeo i na comp. ako netko ima, jao, molim vas od svega srca da mi kazete kak doc do toga...bilo na internetu (ali provjereno), bilo iz vashe osobne kolekcije...

bah..imate li to...zbilja vam ne mogu dati nista zauzvrat...ali imat cete zahvalnost jedane quakerice. :laugh:

hvalal puno! :laugh:

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

quakerica? The Arena awaits those of skill and virute! :laugh:

Kak je izašao za n64 kad još prije 10 godina bio na piceku, jao da nisi mislila na zeldu or stuff. :laugh:

11. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

sad ste me sjetili, trazila sam godinama quakea jedinicu....originalno je izasao na n64, kasnije se naravno popeo i na comp. ako netko ima, jao, molim vas od svega srca da mi kazete kak doc do toga...bilo na internetu (ali provjereno), bilo iz vashe osobne kolekcije...
    bah..imate li to...zbilja vam ne mogu dati nista zauzvrat...ali imat cete zahvalnost jedane quakerice. :laugh:

originalno za n64?! kaj si ti pijana :cool:

12. Nea

Nea curica

:laugh: a i tak ne bih bili sretni da vam se ja pridružim pa odustajem

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hmm pa igra traje desetak minuta a i da se predomisliš nakon par minuta nije bed.

14. mtm

mtm U hladu voćke

link
    Kod:
    http://rapidshare.com/files/7405592/FC_Quake_v1.09_WXPCompatible.rar.html
    pass za rar file:
    Kod:
    Firecracker
    btw sto se kvake 2 tice ,bio sam skinio,al buraz je malo idiot,long story made short,moram opet skidat :)))

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ako si skinem modela u players mapu, oće ga u igri vidjeti oni koji ga nemaju ili svi moraju ga imati da ga vide? :laugh:

Uglavnom u 22.15 ću doć pa ak će netko igrat supa.

16. kalthir

kalthir woof woof

89.172.41.207 ovaj put. hostam, al' sam afk dvadesetak minuta. joinajte se kad stignete.

17. Nea

Nea curica

:cool: :laugh: ništa vas ne razumijem ali zvuči :laugh:

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

falio nam još jedan za teamse jer nije bilo peezde markusa

19. abominacije

al bilo dobro...
    ...
    ...