1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Promet Naš Svagdašnji

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Black_Raven, 15. Rujan 2007..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Daklem...ne znam za vas, koliko vas je upucenih i koliko vas ima koji vozite, no postoji nesto na cesti na sto poludite?

npr, meni se krv sledi kad vidim u svojoj blizini auto sa tablicama KR. Znam da ima pun kufer idiota i po zagrebu sa ZG regom, no KR mi se dogodi da bas skoro svaki put izvodi sranja ili ispred ili iza mene. Nagla preticanja u dva metra razmaka pri 100+ kmh di ja onda moram sjest na kocnicu, ili ce me tip pobrat, skretanja drito ispred mene preko pune trake, voznja sa dugim svjetlima drito iza mene, ma sta god vam padne na pamet, sve sam vidio, i sve sam to vidio od vozaca sa KR tablicama. Tamo ko da vozacku ljudi dobiju u corn flakes kutiji ono ko bonus poklon.

Totalno poludim kad mi neki krapinjonac uleti ispred. Evo neki dan mi zenska u nekoj bendjoli sa KR plocicama sijece put skrecuci preko duple pune crte vozeci 10 na sat, a u susret joj idu dvije trake automobila koji voze prosjek 70-80 na sat, i naravno ljudi sjedaju na kocnicu, te skoro izbio lancani. Fakat bi trebalo nekim ljudima zabranit izac na cestu. U autoskoli bi trebali imat 3 vrste ljudi: oni koji su prosli, oni koji su pali pa ce ic opet, i oni koji su opasni po sebe i okolinu te ne bi smjeli nikada sjest za volan.

rant mode off. whatz your opinion?

2. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

A istina, ima svakakvih budala koji nikad ne bi trebali ni primirisati volanu. Ja se u zadnje vrijeme ljutim na taksiste koje sve rade osim onoga što bi trebali. U gradu malom kao Dubrovnik, stvarno ne vidim razloga ludiranje po cestama. Em što ih ima previše i što je više mjesta za parkiranje namjenjeno njim (a ne civilima). Strašno...
    Inače vozim Fiata već 2 godine (otkad sam položio) i nikad nisam skrivio (neću reći nesreću) ikakav nesporazum. Sve se može kad čovjek upravljaju razum i koncentracija :belj:

3. Velena

Velena vintage queen

Ja poludim na bicikliste koji se rasprostru po cijeloj širini (ionako uske) ceste. Od proljeća do jeseni dolaze turistički brodovi koji iskrcaju 20-50 biciklista u Korčulu , brod ode u Vela Luku, a oni pedalaju tih 50-ak km. Cesta je puna zavoja, ovdašnji ljudi voze brzo, a oni se pjene po uzbrdicama, ili stanu di bilo i piju sokiće, popravljaju nešto i sl.

4. Sin

Sin Paladin of Eydis

Korcula je kriminal po cestama... opcenito nase more... ja ne znam sta su vasi mislili ali jos metar ceste sa svake strane ne bi bio na odmet... nisam vozac... ali sam pjesak i skoro sam zaginuo nekoliko puta jer vasi jure kao ludi, a nigdje postene staze...

5. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Uz bicikliste, najveći užas su mi kombajni kada krenu cestama u kolovozu, njima bi autocesta bila preuska.

I općenito prezirem sve one pametnjakoviće koji su već skrivili tucet nesreća, ali još uvijek imaju obraza kvocat drugima da ne znaju voziti. Jedan me frend bio optužio da spadam u vodeću grupu potencijalnih uzročnika nesreća jer (pazi sad!) vozim propisanom brzinom! On je samo tri mjeseca nakon što je dobio dozvolu sletio u kanal jer je brzinom od 90 km/h obilazio drugi auto koji je vozio po propisima. Kako sad to, pitate se? Taj drugi tip je vozio sporije jer je na petnaest metara od točke gdje je ovaj obilazio počinjala oštra okuka. Sad, da mi frend nije znao za tu okuku nego je sve to uspio postići na kilometar od kuće, na cesti kojom prolazi cio život. I zato su sad u njegovoj glavi ljudi koji voze po propisima glavni krivci za sve nesreće. :belj:

6. Black_Raven

frend ti je kreten kakvog treba objesit. taj ce prije ili kasnije nekog ubit, a moguce i sebe u procesu.

7. autumn

autumn |-O

Kad bi isla nabrojati sve sto me zivcira pisala bi do preksutra. Al glavne stvari:
    Vozaci
    Idioti s mobitelima koji vrludaju cestom a uvjereni su da im ne smeta
    Oni koji koce 500 metara prije crvenog na smaforu
    Oni kojima treba 100 godina da krenu kad se upali zeleno
    Svi koji ne koriste zmigavce (to je ono, zasto bi neko znao kud ja ocu ici :smile:)
    Koji pretjecu u zavojima, ubacuju se 3 mm od mog auta, voze kao ludjaci pored vrtica i skola . . . . :w00t:
    Pjesaci
    Koji se vuku preko zebre s noge na nogu
    Koji pretrcavaju 3 trake s 15 vrecica u rukama a sudjelovali su u II svjetsko ratu
    I najgore od svega,
    Roditelji koji pretrcavaju s malom djecom preko crvenog ili izvan pjesackog. :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

frend ti je kreten kakvog treba objesit. taj ce prije ili kasnije nekog ubit, a moguce i sebe u procesu.

Već je pokušao za Prvi maj, a čak nije ni bio vozač....

9. Black_Raven

mislim, znam ja svoj autek potegnut i zaj♥♥avat se, kad mi dodje, ali ja to radim u 4 ujutro na autoputu kad nema nikog. a ne usred faking grada i rush houra. debili...

10. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ja sam još u fazi polaganja,pa nadam se da to ne smeta :tired:
    I ja imam već fobije na cesti. Mrzim starčeke koji jedva da vide metar ispred sebe,al ne daju svoju vozačku i voze ugrožavajući sve ispred sebe.
    Onda,ekipa koja se fura na nekom kraćem djelu di baš ne možeš potegnuti jer brzo moraš kočiti,pa potegnu da se jedva zaustave.
    Ekipa koja se dvoumi,bi li prešla preko ceste ili ne...
    Uglavnom,ima ih!

11. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

I ja sam isto tek u procesu polaganja ali već vidim da ću biti katastrofa na cesti :tired:
    Mene živciraju živčani ljudi na cesti, kada pod svaku cijenu moraju biti prvi, sve zaobilaziti, juriti kroz crveno jer je blicalo itd... Ma da kroz blicajuće žuto i ja volim požuriti ako nisam predaleko (što vječito izluđuje mog instruktora).

12. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Kad počneš voziti jednostavno moraš zamrziti pješake, to je nešto kao prirodni zakon.

13. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

vozaci koji koce cim vide auto u suprotnoj traci... prokleti bili... i oni kojima je zmigavac strani pojam...

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

i oni koji su opasni po sebe i okolinu te ne bi smjeli nikada sjest za volan.
    taj sam... :tired:

ono, totalno...

Kad počneš voziti jednostavno moraš zamrziti pješake, to je nešto kao prirodni zakon.
    zapravo, ja sam počeo mrziti sve što vozi na motorni pogon...

15. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Klosh, tvoj problem je psihološki! I ja sam zbog vozačkog zamrzio automobile.
    Ali sam onda vrativši se doma preko ljeta svaki dan ujutro dok nema prometa uzimao auto i vozikao se okolo, jednostavno vježbajući.
    Na kraju sam namjerno išao u Brod za špice, a da smanjim stres i nervozu puštao sam si pjesme koje me opuštaju i pjevao naglas...
    Problem riješen. :tired:

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Hmmm... good idea, zapamtim je za ubuduće :)

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Klosh, tvoj problem je psihološki! I ja sam zbog vozačkog zamrzio automobile.
    Ali sam onda vrativši se doma preko ljeta svaki dan ujutro dok nema prometa uzimao auto i vozikao se okolo, jednostavno vježbajući.
    let me put it this way...
    lošiji sam vozač od žene koja nezna vozit al je tvrdoglavo uvjerena da zna...
    ja bar imam obraza priznati da nisam za volan...
    eh, da. i ja nemam na raspolaganju auto na kojem bih vježbao... a i da imam ne bih ga koristio jerbo su to sve đavolje mašine :tired:

18. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Onda je za tebe ka stvorena ova nova generacija auta s IC senzorima i pametnim čipovima koji zaustave auto ako naiđe kakva prepreka.

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

najbolji auto je onaj kojeg demoliram krampom... :tired:
    viva la revolucia

20. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Šta onda polažeš?!
    Imaš tramvaj, ne...

Podijelite ovu stranicu