1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Prijateljstvo

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 28. Srpanj 2007..

1. Nea

Nea curica

:sad: nemamo topic o prijateljstvu...

Dakle :cool: Dijelite li prijatelje na prijatelje i poznanike? Koje su vam kvalitete najvažnije u prijateljstvu? I što bi sve učinili za najboljeg prijatelja?

:lol:

2. Anria

Anria Aktivan Član

Vjerujem da bi z anajboljeg prijatelja i život dala :cool:
    Najboljeg prijatelja, jer nikad nisam imala najbolju prijateljicu za koju bi to učinila.

3. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Povjerenje je jedini kriterij po kojem se prijatelj sudi. Nekoga možeš godinama poznavati, a opet ne zvati ga prijateljem, jer ničim nije pokazao da je vrijedan tvoje vjere u sebe. Najbolje se to vidi u ratnih drugova... nema čvršćeg kova od prijateljstva nastalog nakon što jedan drugome spase živote na prvoj crti.

4. darkNarel

darkNarel Novi Član

Eh prijateljstvo...ja mogu reći da imam puuuno poznanika...jer većina njih dođe pričati samo kad im nešto treba :belj: ..a i oni koje sam smatrala pravim prijateljima su me nemali broj puta znali prevariti...vjerojatno sam za to i ja kriva i moja golema naivnost... :w00t: ali inače ako znate naći dobre prijatelje mislim da prijateljstvo može biti nešto stvarno lijepo i da ga treba čuvati. :unsure:

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Eto,sa zadovoljstvom mogu reći da sam se pomirila sa najboljom frendicom s kojom nisam pričala punih godinu dana :unsure: . Nažalost, pomirila nas je smrt jednog vršnjaka pa smo skužile kako je život kratak i da ga ne treba provoditi u svađi. Znamo da neće biti kao prije,ali pokušavamo polako vratiti međusobno povjerenje i stvari na staro.
    Prijateljstvo treba cijeniti jer je danas teško naći pravog prijatelja.
    Ima jedna mudrost od Dalaj Lame koja kaže: Nemoj da zbog malog nesporazuma izgubiš veliko prijateljstvo.
    Ja sam ipak uspjela rješiti taj nesporazum :)

6. Anria

Anria Aktivan Član

Znate štop je najgore?
    Imati prijatelja kojem služite kao psihijatar i nakon svakog druženja s njim/njom ste potpuno iscrpeljeni i bez energije :great:

7. She-Ra

She-Ra princess ^^

@Anria-tako je.
    Well....imam 2 najbolje frendice,imala sam ih 4,dok me nisu počele živcirat.... :great:
    Jedna me počela kopirati,a druga(kojoj je 12 godina)je opsjednuta dečkima i ruga se svima koji nikad nisu iamli curu/dečka. :cool:
    A svi ostali su mi samo poznanici.Jer,ja nikad ne znam na čemu sam s nekom osobom,jesmo li frendovi,kaj...?
    I da,dala bi život za bf. :great:

8. Anria

Anria Aktivan Član

Kosta, imala sam i j a''najbolje frendice'' u tvojim godinama, pa se pitam gdje su sad, i gdje su bile kad su trebale...
    Bez brige, uvijek se vrate kad im treba rame za plakanje. :great:
    Imam jednog frenda koji mi je bestbestbest od 5.razreda i kao brat mi je, on je jedini koji je oduvijek bio uz mene, i u dobru i u zlu, a nekim čudom je uvijek bio po strani.

9. She-Ra

She-Ra princess ^^

O da,ima ljudi koji su ti frendovi samo kad im trebaš. :great:
    Sve manje i manje vjerujem ljudima.........
    Imam frendicu s kojom sam se skoro poklala,a sad smoi si the best. :cool:
    Ja nemam frenda,nemam pojma zakaj,valjda zato što je malo ženski koji fakat imaju frendove,a ne frendice.Moja sestra je imala naj frenda,ali čini se da će biti zajedno. :great:

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Zanimljivo je kako ljudi gledaju na prijatelje kad trebaju pomoci, a ne i kada ti istim ljudima treba vasa pomoc.

Mogu reci da imam dosta ljudi za koje cu dati sve da im pomognem, da se zrtvujem za njih i nikada necu traziti nikakvu uslugu zbog toga.

11. Elvenstar

Elvenstar missing

Prekrasno si to rekao Sherpa :great: .

Najbolje prijateljice su mi iste još od osnovne škole, osim jedne s faksa. Za ta prijateljstva mogu stvarno dati ruku u vatru i znam da će uvijek biti tu za mene isto kao i ja za njih. Što sam starija to mi nekako teže ide sklapanje novih prijateljstava :lol: , mislim lako je upoznati nekoga, dopustiti mu da mi se približi je već puno teže. Ono što me najviše iznenadilo su prekrasna prijateljstva koja sam stekla ovdje, na Eydisu :cool: , prije nikada nisam vjerovala da prijateljstva preko neta mogu biti toliko stvarna :great: .

12. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ja još uvijek ne vjerujem da ne mogu bit stvarna. :great:

13. Anria

Anria Aktivan Član

Ja vjerujem. Zašto en bi bila?
    Mene su ovi ljudi iskreno iznenadili! ugodno iznenađenje :great:
    Baš mi je drago što sam ih upoznala... :great:

14. Nikiel

Nikiel Novi Član

15. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

hm.. ne mogu se pohvaliti da sam u proslosti bila jako dobra prijateljica.. nisu me zanimale iste stvari ko moje vrsnjake tako da sam mnogo puta ostala sa samo jednom osobom uz sebe, a ponekad ni s jednom koju bi zvala "najbolji prijatelj"...

s curama nikad nisam imala osobito uspjeha.. uvijek se na kraju posvadjamo jer me izzivciraju.. najbolje mi leze "komotna prijateljstva" s curama.. kavica, trac i svi doma...

no sa deckima je uvijek bilo drugacije..

moj najbolji frend je osoba koju neizmjerno cijenim.. osoba koja jedina moze podnijeti moje ludorije i gluparije bez da se cak ni ne izzivcira... predivan je, moze slusati sve moje probleme iako nisu njemu standardni, podrzava me u svemu, uvijek je uz mene kad mi treba a i obratno...

nekako sam se uvijek vise snalazila u muskom drustvu.. neznam zasto :think:

16. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ja gdje god se nađem nastojim iskovati što bolja i kvalitetnija prijateljstva, jer me je iskreno strah da ne ostanem sam u životu. Tješi me što će mi braća iz bogoslovije ostati prijatelji do kraja života zbog naravi našeg životnog poziva. :great:

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

iz isjkustva mogu reći da su prijateljstva iz srednje škole najtrajnija. Imam dvojicu prijatelja s kojima se ne moram vidjeti često, ali se uvijek razumijemo. Imam još par s faksa, i dvoje-troje stečenih u kasnijim godinama, ali općenito, jako pazim koga ću nazvati prijateljem.

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

meni je obrnuto. srednja mi je bila blaaaargh. u osnovnoj sam stekao puno bolje frendove s kojima sam i dan danas dobar, i sve stima.

19. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Iskreno, mislim da je prijateljstvo precijenjeno - prijatelje čovjek ima dok se kreće u njihovim krugovima, čim izađe iz njih: -"Pa di su svi? :laugh:"

20. Nea

Nea curica

To onda nisu prijatelji, samo društvo s kojim provodiš vrijeme.

Podijelite ovu stranicu