1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Priče I Pjesme

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Ivanhoe, 1. Srpanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Na Eydis je dodan Writings sustav čija je poanta jednaka onoj od Galerije samo što ovdje stavljate svoja pisana djela, a ne slike. Dakle, svaki član Eydisa ima mogućnost kreirati Writings sustav koji je zapravo nešto kao fantasy blog samo što ovdje ne piskarate sadržaje iz dnevnika već one iz Bardovih Pjesni.

Sve one koji imaju pjesme i priče u Bardovim pjesnima bih zamolio da si u My Controls meniju otvore Writings sustav te si kopiraju svoja djela u ovu novu komponentu. No naravno to mogu učiniti i oni koji inače pišu, ali nisu ništa stavili na Eydis ili to tek namjeravaju. :)

Prednosti ovog sustava su:
    • Preglednost i jednostavnost korištenja
    • Autor dobiva obavijest ako mu netko komentira priču/pjesmu
    • Svaki autor si može svoje radove kategorizirati u Priče, Pjesme i koje mu već kategorije trebaju
    • Kod Writingsa koji mu se sviđa, posjetioc si može podesiti da ga obavijesti na e-mail ako njegov autor napiše nešto novo
    • Osim toga, posjetioci si mogu dodati nečiji Writings u favorite tako da mu mogu pristupiti iz My Controls jednim klikom bez pretrage preko Price i Pjesme linka.

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nikoga ne dira ovo? Uglavnom, kako je većina ljudi lijena preseliti si djela iz Bardovih u Writingse poslužio sam se klasičnom "Baci im pred nos" metodom pa će sad Bardove redirektati na Writingse dok ljudi malo ne rašire horizonte. Ako nemate djela na kompu nego samo u Bardovima onda ćete preseliti dok maknem redirekciju.

Par savjeta!
    1. Po jednom postu u Writingsu neka bude jedna pjesma, djelo ili odlomak ako je priča velika. Nemojte 100 pjesmi u jedan post jer je nepregledno i nije lijepo.
    2. Postove stavljajte na Published, a ne na Draft. Draft znači da su postovi neobjavljeni.
    3. Komentirajte tuđa djela i sami što više stvarajte.

Još jednom podsjećam da ukoliko pišete, Writings prostor si možete otvoriti iz My Controls menija tamo na početku negdje. Također u writings pregledu si napravite KATEGORIJE te si djela stavljajte u određenu radi bolje preglednosti. Ja npr. imam kategorije za Priče i Pjesme.

I neka u prostoru za sadržaj ne bude naslov. Naslov nije potrebno dva puta pisati kad već postoji polje samo za njega.

3. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Definitivno si privukel pažnju :up:
    Ae ae, kad buš maknul tu redirekciju? :think:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

U srijedu navečer hehe.

5. Okami

Okami Novi Član

Ali, ali... rekao si da ces ostaviti bardove pjesni... di bum ja sad postao? :love:

Nisi fora :laugh:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

7. Aronys

Aronys Pleb

Vidim, bardove pjesni su malo uranile :dry:
    Thx sWar :unsure:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da, sad su valjda upoznati sa promjenama pa evo mogućnosti da si prebace djela iz Bardovih u PiP ili Galeriju.

Za koji dan će se sekcija reorganizirat pa se požurite slobodno, makar se radi o 5 minuta i ne bi trebao biti problem.

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Što radi ovo dugme :
    Syndicate my Writings (RSS)
    ?

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

RSS je standard za exportanje newsa, članaka i svega pisanoga na internetu na neki treći sajt. Recimo neki sajt uzme feed od tvojeg djela i kako ovdje objavljuješ tako će se i na tom sajtu koji uzima feed odmah objavljivati dio od toga i linkati ovdje.

Koristi se uglavnom kod sajtova sa newsima i sličnih informativnih sadržaja.

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

12. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Trackback?
    Mislim pročital sam opis, al nisam skužil baš :tired:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nije bitno kao ni RSS, ako ne kužite nešto ili nisam objasnio znači da je apsolutno nevažno ili dodatak kojeg ionako nitko neće koristiti.

14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Uklonjeni su svi prazni Writingsi.

Makar je navedeno i prije otvaranja dotične sekcije evo ponovne zamolbe...

Nemojte otvarati writing bez namjere da ih popunite barem jednom pričom/pjesmom jer ih nije jednostavno maknut, a opet nema smisla da rade gužvu sa punim writingsima. Razmislite da li to želite ili ne prije otvaranja.

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Pocet ce se dijeliti warnovi za bezvezno otvaranje praznih writinga i galerija. Tak da zapamtite :mrgreen:

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Odsad kod Writingsa ne morate histerično tražiti izlaz na početnu stranu foruma. :smile:
    Dovoljno je kliknuti na banner kao i kod ostatka foruma.

17. Nea

Nea curica

Koliko priče i pjesme mogu trpjeti zapisa jednog člana? :blush: Mislim ako ih iskoristim kao blog jer mogu beskonačno mnogo postati? :ninja: :unsure:

18. Farewell

Farewell Aktivan Član

zašto su nestali moji writingsi?

19. Freya

Freya goddess of eydis

:ninja:

Pa nisu nestali!

20. Farewell

Farewell Aktivan Član

zašto ih ja onda več nekoliko dana ne vidim?

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu