1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Preporuke By Moa

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Lucky Fakerz, 24. Listopad 2006..

1. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

dakle ljudi, jel ko od vas ikad čuo za ovu grupu, ako nije...
    progresive-rock sastav Yes datira još iz ranih šezdesetih, kad su fascinirali svijet svojim nenadjebivim sviranjem; od tada su imali mnoge hitove, a i mnogi bendovi će ih navesti kasnije kao svoj uzor (npr. Dream Theatre)
    pa eto toplo preporučam

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

3. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

gle, sta se tiče diskografije, trebalo bi mi tri dana da ju svu navedem, jer kao sto sam rekao gore (ukoliko nisi pročitao) bend djeluje već više od 40 godina
    šta se postave tiče, pa ako te zanima Chris Squire na bassu i vokal, Steve Howe gitara, Bill Buford bubnjevi, Rick Wakeman vokal i Jon Anderson klavijature
    jesmo zadovoljni, o velepoštovani semvajse?

o i uzput, ja dajem preporuke šta da poslušaju ljudi ako žele, pa ako ti se to ne sviđa ili nešto, nemoj se javljat, ok?

4. kalthir

kalthir woof woof

gle, sta se tiče diskografije, trebalo bi mi tri dana da ju svu navedem, jer kao sto sam rekao gore (ukoliko nisi pročitao) bend djeluje već više od 40 godina

Discography
    Opis-Yes je prog rock band formiran '68. Njihova glazba je obilježena podužim trajanjima pjesama i istaknutim instrumentalima. Često miješaju razne glazbene stilove i tehnike u svojem radu.

Time needed=2:33
    wikipedia

5. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

6. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Dakle, nakon ne znam ni sam koliko točno godina okupila se (ponovno) grupa Boa i izdala singl. Na singlu se nalazi nova stvar i tri remixa. Toplo preporučam da se posluša, jer donose tračak 80-ih u vaše živote :lol:

7. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

"Sve što imamo" se zove stvar.

8. abominacije

abominacije (/:=D

Ako si se vec osjetio pozvanim nama podijeliti svoje preporuke onda si bar mogao procitati ovo:
    http://www.eydis.info/index.php?showtopic=79

follow teh rulez... topici "bend je zakon, poslushajte" bez konkretnih prijedloga nemaju smisla... no hawd feewings...

9. Nea

Nea curica

Ma kakav progresiv rock :viking: To je jednostavno ROCK :laugh:

10. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Misliš na Yes... sorry, čista progresiva, ako ne misliš tako... možda bi se trebala informirat :-)

11. Nea

Nea curica

To je mit :cocky:

Kada je Yes žario i palio sigurno nije postojao progresivni rock to su mu sada dali takvo ime.

Zar se ne možete zadržati na davanju podsmjerova metalu nego morate dirati i stari prastari rock i dijeliti ga :ninja:

:mrgreen:

12. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Gle, Yes je sada progresiv rock.
    A nažalost si u krivu, jer i onda kad je Yes palio i žario je bio nešto potpuno drugačije od svega što su ljudi čuli i ako se ne varam u to vrijeme se je za progresivu koristio izraz avangarda, a kako se vrijeme mijenja, mijenja se i riječnik mladih generacija, tako da ti je avangarda sada zastarjelica, a progresiva pomodnica.
    Dakle, ipak sam ja u pravu!!!
    Jednostavno. Dapače, vrlo jednostavno. :-)

A i stari, pa i prastari rock se djelio, kao i bilo koja muzika od pamtivijeka.

13. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

inace ako neznas nea je i dalje uvjerena da su metalci izmislili detaljniju podjelu glazbe i ne slusa nikoga :P

14. abominacije

abominacije (/:=D

nisu je izmislili ali je puuuuno vishe forisiraju od svih ostalih... u metalu nemresh opstat ako ne znash napamet sve death metal bandove iz norveshke i sve blackere iz shvedske... da, rachunaju se i demo izdanja albuma...

Podijelite ovu stranicu