1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Preporučite...

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Black_Raven, 8. Studeni 2006..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Command & Conquer: Tiberium Sun

najj♥♥enije animacije. FTW!!1 :evil:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja bi ti rado preporucio no moja kanta ne poznaje nove igre... uvjek ti ostaje Warcraft

3. abominacije

abominacije (/:=D

fallout tactics ima vrlo zgodne animacije nakon kraja svakog chaptera... tako da..

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

:evil: ljudi on bi neš NOVO!
    s animacijama...
    :belj: čini mi se da su u zadnje vrijeme animacije totalno out. pitam se dal FEAR ima animacija? ta bi mu se igra sigurno svidjela

5. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

warcraft ne hvala jer se ne zelim navuci na to ..mislim ne pratim pc-play ....i ostale casopise ....ali htio bi igrati nes novo kazem moze biti bilo kaj samo da nije nes poput Obliviona di igram ko mutav a nema j♥♥ene animacije koju mogu ko u filmu pogledati i uzivati u programerskom uratku

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

:onoz: ljudi on bi neš NOVO!
    s animacijama...
    :belj: čini mi se da su u zadnje vrijeme animacije totalno out. pitam se dal FEAR ima animacija? ta bi mu se igra sigurno svidjela

fear ti ima mozda 1 ili dvije animacije, i radjene su ingame... :belj:

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

a sta ce ti animacije.... bzvze.. ak ti se gleda animacije pogledaj si neki crtic npr.. mozes i 3d crtic.. dodje ti ko animacija u igri :lol: :lol:

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

warcraft ne hvala jer se ne zelim navuci na to
    erm... kolega misli na Warcraft III The Frozen Throne, a ne na World of Warcrafrt...

Shvatite... Kad neko kaze Warcraft misli na strategiju. Kad neko veli WoW, onda misli na MMORPG.

9. abominacije

erm... kolega misli na Warcraft III The Frozen Throne, a ne na World of Warcrafrt...
    Shvatite... Kad neko kaze Warcraft misli na strategiju. Kad neko veli WoW, onda misli na MMORPG.

znam ja ekipu koja je ovisna i o warcraftu...

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

beeen there... done that.

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

war3 moze bit zanimljiv samo na LANpartyu... inace single player dosadi nakon prodjene kampanje.. (bar u mom slucaju)

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja samo prvi dio... josh me nije prosla zelja za warcraftom...

13. abominacije

...spent fortune on therapy... escaped twice from hospital... now going back... :lol:

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

war3 moze bit zanimljiv samo na LANpartyu... inace single player dosadi nakon prodjene kampanje.. (bar u mom slucaju)
    D00d... I'm speaking bout battlenet... j♥♥esh singlepalyer... j♥♥esh lan di igras uvik sa stalnim ljudima...

Dobro sherps veli... za time zelja ne prodje... jebiga nisam u mogucnosti trenutno igrat inace bi rasturo totalno

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Dobro sherps veli... za time zelja ne prodje... jebiga nisam u mogucnosti trenutno igrat inace bi rasturo totalno
    Ti dobro znas da su ti ispiti najvazniji, a onda kad budes imao vremana i prilike onda cemo igrat jer ga ja ne prestajem igrat

No da se vratimo na temu.... Night zake forsas nove igre... meni su stare igre puno zesce... Mozda nije neka grafika no igrivost FTW

16. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E totalno... vise ne rade kvalitetne igre. Sjecam se kada sam imao 486icu je bila gomila dobrih igara cijelo vrijeme, a sada 1-2 dobre igre godisnje...

17. DsAg

DsAg Novi Član

Company Of Heroes je nova i, navodno, prekrasna strategija. Ako imaš mrcinu od stroja, probaj.

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

znam ja ekipu koja je ovisna i o warcraftu...
    Da, ja sam taj...ali o Orcs&Humans :knife:

19. abominacije

kaj, shift click click click, 4 unita, m+click na mapu... scroll... m+click... a+click na neprijatelja? to je fakat old school :knife:

20. Nightwalker

Nightwalker Novi Član

ekipo nemojte mi spamat ok wow-u i frozenu ...znam ljude koji su se navukli i na jedno i na drugo ...pogotovo na dotu ...

nisu mi samo bitne animacije najbitnija mi je igrivost...ali nekada mi je gust poslije recimo tesko predjenog questa odgledati lijepu animaciju koja me jos vise nabrije... ili kako se prica uz pomoc animacije rasplice .... sada sam se sjetio dana Dino crisisa ..i odma me vata nistalgija na tu j♥♥enu pricu... ajde preporucete nesto opaki gejmeri ... :)

Podijelite ovu stranicu