1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Posebni Filmovi I Zašto

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nea, 29. Listopad 2006..

1. Nea

Nea curica

Ne moraju nam samo najbolji filmovi biti i posebni. Postoje filmovi koji nam se ne svide, ali imaju neku dobru scenu ili je neki glumac odlično odglumio, ili je fotografija prekrasna, kostimi, koreografija... :onoz:

Evo za početak: meni je Matrix ostao u sjećanju najviše zbog načina na koji je snimljen jer sam tada prvi put vidjela one scene usporene borbe. Po tom pitanju za mene je taj film fantastičan predstavnik specijalnih efekata.

2. kalthir

kalthir woof woof

Dune. Svaki put dobijem onaj tingly feeling kad gledam.
    -onaj rif kad jasu crve
    -mala Alija
    -captain picard

3. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Ne moraju nam samo najbolji filmovi biti i posebni. Postoje filmovi koji nam se ne svide, ali imaju neku dobru scenu ili je neki glumac odlično odglumio, ili je fotografija prekrasna, kostimi, koreografija... :onoz:

Evo za početak: meni je Matrix ostao u sjećanju najviše zbog načina na koji je snimljen jer sam tada prvi put vidjela one scene usporene borbe. Po tom pitanju za mene je taj film fantastičan predstavnik specijalnih efekata.

Hmmmm .... Eto recimo Heroj mi je poseban film ... Pri svakom novom gledanju se otkriva nešto novo , makar to bio samo izraz lica , ili neki val vode koji ide na neki svoj predivan način :wtf:

4. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Uglavnom svi Azijski filmovi (nevezano koja zemlja) su mi dobri jer imaju fantastične scene i slike, iako mi priča nije uvijek po volji slike me toliko obuzmu da i zaboravim na dijelove koji mi se ne sviđaju.

5. genesis

genesis Novi Član

U sjecanju mi je ostala scena sa kraja Full Metal Jacketa, kad se oni u sumrak skrivaju od jednog snajperista, jedan tip tamo umire i zavija. Nebo je crveno i postaje sve mracnije...

6. Nea

Nea curica

Uglavnom svi Azijski filmovi (nevezano koja zemlja) su mi dobri jer imaju fantastične scene i slike, iako mi priča nije uvijek po volji slike me toliko obuzmu da i zaboravim na dijelove koji mi se ne sviđaju.

O da slažem se s tobom. :onoz: I kao što Merc reče Heroj je predivan film. Da li si gledala Proljeće, ljeto, jesen, zima, proljeće? S tek par riječi ispričan cijeli život. :wtf:

7. darko

darko Gost

tesko je reci

8. Uniq

Uniq Novi Član

Brave Heart mozda najfilm svih vremena. Ima nesto u filmu posebno :lol: :fight: :lol:

9. Nea

Nea curica

Brave Heart mozda najfilm svih vremena. Ima nesto u filmu posebno :belj: :lol: :lol:

Možda Mel Gibson? :lol: Da divan film :lol:

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Ko klincu mi se Conan urezao u memoriju.
    Forrest Gump je dobar iz previše razloga.
    As good as it Gets i Butterfly effect su izvrsni filmovi koje bi mogao mnogo puta pogledati s nekom curom.
    Ima još filmova koji su mi posebni iz ovog ili onog razloga, ali mi trenutno ne padaju na pamet.

11. Nea

Nea curica

As good as it Gets jel ovo ono s Nikolsonom i :w00t: ne mogu se sjetiti glavne glumice :cool: :w00t: :w00t:

12. Belmorn

As good as it Gets jel ovo ono s Nikolsonom i :cool: ne mogu se sjetiti glavne glumice :w00t: :w00t: :w00t:
    Helen Hunt :w00t:

13. Nea

Nea curica

:cool:

Film je predobar i totalno otkačen, meni je to njegova najbolja uloga :w00t: :w00t: :w00t:

edit: :w00t: hebote nije Helen Hunt ona je mlađa

14. Bunny

Bunny Novi Član

:w00t:

Film je predobar i totalno otkačen, meni je to njegova najbolja uloga :w00t: :w00t: :omg:
    edit: http://www.eydis.info/public/style_emoticons//wtf.gif hebote nije Helen Hunt ona je mlađa
    je 100% je Helen Hunt :w00t:
    i meni je to predobar film....
    zadnji filmic od ovih kojih sam pogledala..dobro nije bas zadnji..ali onaj koji me se definitivno jaaako dojmio je Sin City... :w00t:
    i da vidjela sam da je Belm spomenuo Butterfly Effect...također jako dobar filmic.. :w00t:

15. Belmorn

:w00t:

Film je predobar i totalno otkačen, meni je to njegova najbolja uloga :w00t: :w00t: :w00t:
    edit: :w00t: hebote nije Helen Hunt ona je mlađa
    Naravno da je Helen Hunt, dobila je oskara za taj film (i Nicholson isto) :w00t:

Ps. Pa, da! Sin City je jedan od onih koje sam smetnuo s uma.
    Naknadno bih dodao Oldboy na listu filmova jer je stvarno poseban...

16. Nea

Nea curica

:w00t: ok ja sam pričala zapravo o Something's Gotta Give :w00t:

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Sin City :lol:

Sjetih se još jedne scene, film mi je tako-tako, ali ta scena mi je odlična: Pleasentvill kada se Bud i njegova cura voze do jezera, crno-bijela slika i padaju pink latice. Obožavam tu scenu :lol:

18. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Sin City :lol:

Sjetih se još jedne scene, film mi je tako-tako, ali ta scena mi je odlična: Pleasentvill kada se Bud i njegova cura voze do jezera, crno-bijela slika i padaju pink latice. Obožavam tu scenu :lol:

Sjajna scena :lol:

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Casablanca.

Ima toliko emotivnih scena, toliko fantastičnih citata, obožavam taj film.

"We'll always have Paris." :lol:

20. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

This is the beagining of a beautiful friendship. :evil2:

Podijelite ovu stranicu