1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Posao

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Vairë, 3. Travanj 2015..

1. Vairë

Vairë Aktivan Član

Ne, svi su bili.. Nije do smjene bilo.

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

A sad zamisli šta je i kako je bilo kad sam ja to radio, a nisam policajac.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Isti đava. Moraš trpit ili privest pola grada

4. autumn

autumn |-O

ali ajde, ipak imaju ljudi neki respekt prema pandurima, bas vise nego prema random tipu bez uniforme :D

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Iznenadila bi se kako tada imaju malo respekta
    Ali tada imaju popust

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Oprosti, ali kakva su ovo sranja?

I don't buy it. Znači kako možeš dopustiti da netko briše pod s tobom na taj način? Dakle na bivšem poslu si rekla da se svi iskaljuju na tebi, i promjenila si u potpunosti posao i okruženje i opet se svi iskaljuju na tebi?

Ti nisi šlapa, nego osoba. Koji k♥♥♥c onda pustiš da ti ljudi nabiju nogu u dupe i vuku te po podu??
    I to još od nekih koji ti nisu nadređeni. Tko im j♥♥e mater. Radi svoj posao kako treba, trudi se i dokaži se kao dobar radnik i ne vajnaj kad su ti korisnici bezobrazni, to im je u krvi. Ja sad već 5 godina skoro radim sa korisnicima cijelo j♥♥eno vrijeme i ne dajem otkaz.

Osim ako imaš neku lovu od koje možeš pristojno živjeti bez da radiš. A s obzirom da si u hrvatskoj vjerojatno nemaš, tako da stisni dupe, i radi svoj posao.

Da se razumijem ja nisam za nikoga da jede govna na svom poslu i trpi mobbing i ta sranja, ali ako samo puštaš da ti se to dešava onak wtf.

Also svi problemi koje si ovdje navela su bezveze i svi su riješivi bez pol beda (osim to sa puštanjem doma, uopće ne kužim kaj je tu bilo wtf).

7. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa

Silni predivni posao programera. Ja ne shvaćam vaše kmetovske muke. :heart::heart::heart:

Sova se sviđa ovo.
  8. aasgardium

aasgardium Eydishan

A tek ja, jedini u uredu, sa svima kontaktiram mailom. :laugh:

9. autumn

autumn |-O

mhm, nemate klijente? :D

10. aasgardium

aasgardium Eydishan

Nisam rekao da ih nemam, ali mailom je sva komunikacija, "could you, please, thank you"...

11. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa

Normalno da imamo, imamo i ljude koji se s istima bave :grin:

Iako, ja volim biti unutar tog okružja. Ne mogu me naiditi ljudi koji prave drame. Nazovi to debelom kožom ili nečim.

12. Sova

Sova Frau Gabrijela

ovako ja na poslu :lol:

13. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

14. Sova

Sova Frau Gabrijela

Koko, znam da i ti tako :great:

15. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Aha. Jer ne zele da popizdim.
    Kad popizdim, bjeze po hodnicima.

16. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Bog s tobom Vaire, bježi od tamo. U redu je nekad odraditi koji prekovremeni, ali ako te sustavno maltretiraju i tjeraju da ostaješ na poslu duže nego što je radnim ugovorom dogovoreno, traži drugi posao. Na drugom poslu od samog početka imaj kičmu, trudi se raditi što je bolje moguće, ali pokaži da cijeniš sebe i svoje vrijeme.

Rachni i Vairë se ovo sviđa.
  17. Vairë

Vairë Aktivan Član

Stvar je "riješena" radim do kraja mj pa adio.. Već šaljem zamolbe i cv redom. Ajmo dalje kak se veli,šta reć!

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

No čujem da mindfulness meditacija prihvaćena od strane znanosti rješava interpersonalni stres tako da te lagano počne bolit k♥♥♥c za tuđe projekcije.

Sova se sviđa ovo.
  20. Faint Smile

Faint Smile ilija64

just a usual day at work :D

Posljednje uređivanje: 20. Ožujak 2017.

Podijelite ovu stranicu