1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Pms

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Fenrir, 28. Listopad 2006..

1. Fenrir

Fenrir Novi Član

Sto mislite da'l PMS (neka vrsta ili nes slicno) moze prat muške?

:roll: :onoz:

2. Psychaki

Psychaki Gost

Sto mislite da'l PMS (neka vrsta ili nes slicno) moze prat muške?

:onoz: :roll:

Izmišljotina modernog društva.

Ja osobno držim da su muškarci u nekoj fazi PMS-a cijeli život. :roll:

3. no_iq

no_iq Novi Član

nisam siguran, ali imam sve te simptome kad dođe račun za internet...

4. Nea

Nea curica

E da ne bi. Imate sve sada bi si još i PMS prisvojili. :dry: Da, totalno okrutno, oduzmite nam još i taj jedan jedini izgovor za naše shizofreno manijakalno reagiranje na sasvim obične stvari u sasvim običan dan.

NE MOŽE!!!!!!!!!!! :onoz: :roll: :roll: :roll:

5. Midria

Midria Novi Član

:onoz:

apsolutno se slazem s Neom. To je naše, a vi si uzmite loše dane i one fore kao:"mi smo glava kuće, pa nas koji put boli glava". E! :roll:

6. Anchica

Anchica Novi Član

I ja se slazem sa Neom... I sa Midriom :roll:

7. lolita

lolita Novi Član

i ja dajem potpis za Neinu izjavu.. ovi muški bi nam sve uzeli :onoz: :roll:

8. Fenrir

Fenrir Novi Član

jebi ga samo pitam!

9. pandora

pandora Aktivan Član

ma ja mislin da nema pms-a... to žene malo muljaju...
    može te malo bolit al sada da je šizofreničko-luđačko raspoloženje tim uzrokovano... neee... dečki zapitajte se za pravi uzrok :)

sorry ženski rode... nemojte me razapet... :O

10. Bunny

Bunny Novi Član

može te malo bolit al sada da je šizofreničko-luđačko raspoloženje tim uzrokovano... neee... dečki zapitajte se za pravi uzrok :)

hmm..mogla bih se djelomicno slozit s tim..djelomicno..a neznam kako kod koga..ja nemam neke napadaje šizofrenije...neznam mozda se loše malo osjecam sama sa sobom ali mislim da ne tlacim ostale radi toga... :yeah:
    a sto se tice toga dali muski to imaju..pa cuj..ako imaju curu/zenu ili stogod koja to strastveno šhizofrenicnki prozivljava,..sigurna sam da i oni onda to moraju prozivlajavti s njom...jedino mozda u toj situaciji :cocky:
    a ostalo se sve svodi na isto..i na ono sto svi imamo a to je loš dan...ili dani.. :cocky:

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Pa zapavo , MI smo pravi uzrok ... :cocky:

12. pandora

pandora Aktivan Član

Pa zapavo , MI smo pravi uzrok ... :cocky:

haha nisi nikad o tome razmišlja? :cocky: ma šalim se ja... svako je drukčiji i to drukčije proživljava.. ja san uvik vesela pa tako i na "te dane".

13. lolita

lolita Novi Član

haha nisi nikad o tome razmišlja? :cocky: ma šalim se ja... svako je drukčiji i to drukčije proživljava.. ja san uvik vesela pa tako i na "te dane".
    same here :cocky: ja sam non-stop vesela, naravno svakom dodje "zuta minuta" ali sam ucestalo u dobrom raspolozenju :cool: pa makar bio smak svijeta ja se :yeah: ..smijem :onoz:
    glupo mi je kad je neka cura gruba prema decku, ono vrijedja fa, bilo njega ili bilo koga drugog, i onda kao izliku za grubo ponasanje kaze PMS sorry.... to je pretjerivanje, i dosta cura to koristi kao izliku za neko svoje lose raspolozenje :cool:

14. pandora

pandora Aktivan Član

haha meni su prijetili zato jer san vesela... :O
    kad bi frendice uvatila žuta minuta, a mene standardno smijanje glupostima koje su svuda oko nas.... (a koje nikom drugom nisu smišne)

15. Bunny

Bunny Novi Član

same here :cocky: ja sam non-stop vesela, naravno svakom dodje "zuta minuta" ali sam ucestalo u dobrom raspolozenju :cool: pa makar bio smak svijeta ja se :yeah: ..smijem :onoz:
    glupo mi je kad je neka cura gruba prema decku, ono vrijedja fa, bilo njega ili bilo koga drugog, i onda kao izliku za grubo ponasanje kaze PMS sorry.... to je pretjerivanje, i dosta cura to koristi kao izliku za neko svoje lose raspolozenje :rant:
    hmm..kod mene je bas suprotno..i ne kuzim zasto neke cure to iskaljuju na deckima..i meni moj decko nije razlog za PMS..so ne brini Merc..sumnjam da si ti tvojoj curi..osim ak nisi napravio nes gadno.. :cool:
    no sto sam htjela reci..ako se na nekom iskalim..a to iskaljavanje je obicno..kroz razgovor..i malo viši ton..i tako nesto...to obicno na frendicama jel one znaju i razumiju kad sam loše-...ali sad to opet ne mora imati uopce veze s pms.-om jedniostavno loš dan...a bas nikad se nisam iskalila na decku..njega bas nekak...on me i potakne da zaboravim na to.. :cocky:

16. lolita

lolita Novi Član

a dal je istinit onaj mit da cure "gutaju" cokoladu kad imaju pms??!!
    mislim, ja volim pojest cokoladu koji god dan u mjesecu bio, ali da pojedem po nekoliko kila dok imam pms.. pa toliko bas i ne :cocky:

17. Nea

Nea curica

hmm..mogla bih se djelomicno slozit s tim..djelomicno..a neznam kako kod koga..ja nemam neke napadaje šizofrenije...neznam mozda se loše malo osjecam sama sa sobom ali mislim da ne tlacim ostale radi toga... :yeah:
    a sto se tice toga dali muski to imaju..pa cuj..ako imaju curu/zenu ili stogod koja to strastveno šhizofrenicnki prozivljava,..sigurna sam da i oni onda to moraju prozivlajavti s njom...jedino mozda u toj situaciji :cool:
    a ostalo se sve svodi na isto..i na ono sto svi imamo a to je loš dan...ili dani.. :cocky:

same here :rant: ja sam non-stop vesela, naravno svakom dodje "zuta minuta" ali sam ucestalo u dobrom raspolozenju :onoz: pa makar bio smak svijeta ja se :cool: ..smijem :rant:
    glupo mi je kad je neka cura gruba prema decku, ono vrijedja fa, bilo njega ili bilo koga drugog, i onda kao izliku za grubo ponasanje kaze PMS sorry.... to je pretjerivanje, i dosta cura to koristi kao izliku za neko svoje lose raspolozenje :rant:

:roll: Daj cure ne shvaćajte ozbiljno svaku temu i post :cool: Midria i ja smo se zahebavale. Jer čim otvorim oči u jutro i pomislim na posao ili bilo što iz stvarnog života našla bih razlog za PMS koji bi u mjesecu mogao trajati 31 dana. :onoz: Tako da - ja sam po nacionalnosti šizofreno manijakalna osoba :cool:

haha meni su prijetili zato jer san vesela... :O
    kad bi frendice uvatila žuta minuta, a mene standardno smijanje glupostima koje su svuda oko nas.... (a koje nikom drugom nisu smišne)

Svaka čast na tome što si tako vesela osoba. :cool:

Pa zapavo , MI smo pravi uzrok ... :sad:

:cocky: A mislio si da je neki drugi razlog?

:cool:

18. pandora

pandora Aktivan Član

hahaaha lol nea. jadan mercenary... :P
    i potpuno se slažen sa loliton... pms i čokolada nemaju veze...
    opet moramo lagat da imamo pms da možemo jesti čokoladu...
    grozno :)

19. lolita

lolita Novi Član

opet moramo lagat da imamo pms da možemo jesti čokoladu...
    grozno :)
    :cocky:

20. Midria

Midria Novi Član

pa gleajte...cinjenica jest da se u razdoblju do "onih dana" nesto dogadja s nama...ovisno o osobi moze na nju utjecati na razlicite nacine. ovisi koliko je odoba osjetljiva, ali tu su i drugi cimbenici:okolina, drustvo, skola...ovisno i o tome, svakao reagiramo. :lol: :lol: :wtf: :lol: :lol: :onoz:
    Evo recimo ja....kad god iam to razdoblje pms-a, svaki put je drugacije....vecinu puta sam sasvim normalna, ako je doma sve u redu, ako me ne muce pitanja globalnog zatopljenja i tako dalje. mozda sam malo vise osjetljivija...vise jedem cokoladu i...čips!^^ dakle, sve je isto kao i uvijek, isto sam luckasta, zvrkava itd, itd, itd....
    medjutim, evo, zao mi je sto to moram reci, i iskreno zao mi je zbog toga, za vrijeme zadnjeg pms-a totalno sam posizila...mucile su me neke stvari, uglavnom, kurila sam decka dobrih dvajst minuta( a zapravo mi je istovremeno bilo žao što sam mu to radila :lol: ), onda je na kraju odlucio otici pa se nismo vidjeli dva dana....sto bh i ja napravila,nakon svega, da me netko kuri, reko je: "ako ces me opet tuci, necem ni dolaziti :lol: ." a u skoli sam se za svaki krivi pogled gotovo raspkala...terorizirala ljude oko sebe i tako...i zapravo je glupo reci da je glupa izlika za takvo ponasanje pms..jer uistinu jest, samo oje od osobe do osobe drugaciji. znanstveno je dokazano da smo psihički osjetljivije. a sad...od osbo e do osobe ta se osjetljivost drugačije očituje...možda ne terorizirate ljude oko sebe...ali jedete nesto drugo...mozda slusate drugačiju glazbu...ili ostajete isti...sto je opet promijena!^^

i tako...sto sam zapravo htjela reci, mi sami mozemo upravjati kako cemo se ponasati, ali na razini, sto cemo kome kako reci, sto cemo uopce reci, hocemo li se raspakati, ili zadrzati suze i pobjeci u wc.
    no koji put nam se jednostavno needaaaa....

Podijelite ovu stranicu