1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Pink Floyd

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Stream of Consciousness, 22. Listopad 2006..

1. Neću sada ni pisati ni pejstati tone podataka o članovima ili diskografiji - za to je net više nego dovoljan - nego bih htio otvoriti više razgovoran, debatni topic o bendu u pitanju. Još nisam sreo normalnog čovjeka s makar kakvim ukusom koji bi imao doista loše mišljenje o njima, a koliko ih se sluša....

evo ne znam što da pišem o njima a da se ne svede na nabrajanje najpjesama... što bi potrajalo u ............

:cool: :w00t: :w00t: Pink Floyd Forever :w00t: :w00t: :w00t:

2. Nea

Nea curica

Oduvijek sam njihov veliki fan. Imaju odlične riječi. Što riječi - priče. Zid je zakon (davno sam i film gledala) Ali baš prije par tjedana išla sam nešto preslušavati njihove pjesme, znaš ono klik par sekundi i onda klik druga isto tako, i bilo mi je :unsure: pa sve su mi zvučale isto!!! :spank:

3. Istina, oni imaju jedan specifičan izričaj, naoko sličan mnoogim drugim stvarima, i uglavno nisu izlazili iz njega. No, istovremeno su u tim okvirima stvorili toliko jedinstvenih i neponovljivih pjesama da je to neviđeno. I to stvarno mislim neviđeno, ne znam postoji li bend toliko dugog vijeka kojem je to pošlo za rukom...

haha, nisi ih raspoložena slušati ako ih klikaš po par sekundi pjesmu... vratit će se već to :unsure:

4. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Nisam neki hard core obozavatelj ,al kad mi je frend pustio Live at Pompeii osto sam :mrgreen:

5. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

nakon sto sam zid pogledala imala sam opaku zelju pokazat ga svojoj raski :love:

floyde sam upoznala preko tate i preko njega i zavoljela.. pase mi njihov nacin svirke, doduse, ponekad znaju cudno djelovat na covjeka ali ti zvuci mi ne mogu smetati...
    genijalni su mi nacini kako dolaze do nekih djelova u pjesmama koje ne bi mogli postici da rade po "standardnom"... ma genijalci sve u svemu :)

Podijelite ovu stranicu