1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Pedofilija

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Mithrandir, 13. Rujan 2007..

1. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Je, drugi put ću pazit al drži se ti rađe dijonica.

3. Elvenstar

Elvenstar missing

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Tu nema milosti ... smrt , bolna i polagana , mučenje iznimna bol ... nema te kazne dovoljno teške za takve izopačene umove .... :unsure:

5. Elvenstar

Elvenstar missing

Kastracija bez anestezije :unsure: .

6. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Auu isuse : :cry: Ovdje bi se dalo sve i svašta reći. Upravo sam pogledao reportažu. :unsure: Ne ide mi u glavu kako se na ovom području može upotrijebiti slogan: "Nema žrtve, nema kaznenog djela". I zar i sami razgovor o temama koje smo vidjeli u porukama nije jedan oblik napastovanja. :cry: . Totalno blesavo

Ovo bi trebalo zakonski kazniti + moralno izopćiti iz društva. Nečuveno

7. abominacije

abominacije (/:=D

tajni identitet...

ne smije se otkriti...

mda...

obozhavam novu tv.

8. kalthir

kalthir woof woof

a jeste svi tetkice. ako ga policija nije zadržala, onda nekako sumnjam da su novatevaši "kamerom zabilježila njegov neuspjeli pokušaj nasrtanja na maloljetnicu.". što znači da ga optužujete za thought crime. gg.

da ne govorimo o izrazito lošem ukusu novotevaške ekipe koja je u sve to uplela trinaestogodišnjakinju.

a opet, ako nije bilo trinaestogodišnjakinje, onda je sve ovo puki senzacionalizam.

nisam gledao emisiju, ali da li su u itijednom dijelu u postpunosti objavili transkripte chata/poruka/čegagod? nije da sumnjam u pedofilske tendencije tog čovjeka, ali još manje sumnjam u ljigavost novotevaških novinara.

9. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

neznam sad za ovaj slucaj ali opcenito pedofiliju treba rijesavat ko sto francuzi rijesavaju... kemijska kastracija..
    i onda ga pustit da par dana tako zivi.. a onda ga ubit.. nije bed... nisu oni za izljecit, ne moze se to.. to jednostavno treba ubit... bez i najmanje mrvice suosjecanja...

10. Velena

Velena vintage queen

U SAD-u se za takve pobrinu zatvorenici kad dođu u zatvor. Jučer sam gledala dokumentarac o sustavu u američkim zatvorima i kaže, u zatvor je došao tip koji je silovao tromjesečnu bebu. Dečki su odmah organizirali prigodan doček i u roku keks je izašao u kovčegu. Eto, ubojice, silovatelji odraslih i slični ne trpe pedofile.

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jedina pozitivna strana americkih zatvora...

12. Nea

Nea curica

U Americi postoji novinar koji radi odličnu stvar (to je nova tv pokupila od njega) ima ljude koji na netu pronalaze pedofile chat i slično, onda ga namame u kuću i kad tip uđe, sjedne recimo u kuhinju za stol i čeka curicu/dečka, izađe novinar sa snimateljem i toncem i slijedi intervju... :nunchake:

pomoću njegova projekta uhvaćeno je puno pedofila i javnost ih je vidjela otrkivenog totalno...kaže da mu je jedna od najgorih epizoda bila kada se pojavio uvaženi rabin, stup svoje zajednice, organizator mnogih dobrotvornih akcija, proglašen u toj svojoj zajednici nešto kao čivjek godine, s divnom i sretnom obitelji...čak je i fizički nasrnuo na njega i rekao da će ga tužiti...ne znam da li mu je uspjelo, ali nitko ga puškom nije natjerao dauđe u tu kuću.. fantastična taktika tv ekipe :birthday:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

pomoću njegova projekta uhvaćeno je puno pedofila
    A kakve on to taktike ima da ih fakat murija uhiti? Jer kao što Kalthir reče, koliko god to bilo strašno u slučaju pedofilije, namjera bez samoga djela nije protuzakonita. Tak da ako mu fakat ne podmetneš neko dijete i uloviš ga dok on nasrće na to dijete, nemreš mu niš. Osim javno ga osramotit, ukoliko je to moguće. Neznam zašto su ovi na novoj skrivali facu lika.

14. Nea

Nea curica

Mislila sam da su se pojavili pedofili koji su već bili osuđivati i prošli kaznu, znači ponovili su nedjelo, te neki koje je policija već imala pod sumnjom, a neke su nakon emisija nastavili pratiti..

no mislim da je najvažnije i najviše što je taj novinar mogao učiniti da ih razotkrije ljudima...dobar glasdaleko se čuje a loš još dalje...a uvijek netko nekoga pozna, pogotovo u Americi..

15. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Ok.. a mogu li ja sad sve vas nesto pitati?

Normalnu osobu ne moze seksualno uzbuditi dijete. Iz jednostavnog razloga sto dijete nije spolno razvijeno.
    Stoga, samo bolesnu osobnu moze seksualno uzbuditi dijete.

Otkad to bolesne osobe ubijamo?

Ubijamo li shizofrenicare?

PTSP-ovce?

Epilepticare?

Ljude sa sidom?

Retardirane?

Oboljele od gripe?

Bolesna osoba nije kriva sto je bolesna. Bolesne osobe LIJECIMO.
    Sto da vas uhvati shizofrenija? Znate kako je tim ljudima? Oni npr. doslovno vide da im zmije plaze po rukama i nogama i pocnu vristati i pokusavaju ih otresti. Njima je to stvarno. Isto kao sto postoje osobe koje boluju od nerazumnog straha. Koliko god njima njihov razum govorio da u ormaru sigurno nije lav, oni MORAJU provjeriti, pritom se jako bojeci, je li to stvarno istina.

Bolesna osoba si ne moze sama pomoci.

Stoga, ubojstvo pedofila? Ne. Dozivotni zatvor? Ne. Pokusaj lijecenja u psihijatrijskoj ustanovi? Da. Ako je osoba neizljeciva, dozivotno zadrzavanje uz trajno pokusavanje lijecenja.
    Je li opasniji pedofil ili PTSP-ovac? Pa, mislim da su podjednako.

Btw. nemojte misliti da se meni ne gadi sto sam vidio u reportazi. Odurno je. No mislite li zbilja da je osoba koja siluje tromjesecnu bebu - zdrava? I potpuno razumno odgovorna za svoje postupke?

16. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

U Americi postoji novinar koji radi odličnu stvar (to je nova tv pokupila od njega) ima ljude koji na netu pronalaze pedofile chat i slično, onda ga namame u kuću i kad tip uđe, sjedne recimo u kuhinju za stol i čeka curicu/dečka, izađe novinar sa snimateljem i toncem i slijedi intervju... :nunchake:
    pomoću njegova projekta uhvaćeno je puno pedofila i javnost ih je vidjela otrkivenog totalno...kaže da mu je jedna od najgorih epizoda bila kada se pojavio uvaženi rabin, stup svoje zajednice, organizator mnogih dobrotvornih akcija, proglašen u toj svojoj zajednici nešto kao čivjek godine, s divnom i sretnom obitelji...čak je i fizički nasrnuo na njega i rekao da će ga tužiti...ne znam da li mu je uspjelo, ali nitko ga puškom nije natjerao dauđe u tu kuću.. fantastična taktika tv ekipe :birthday:

To sam neki dan, mislim da jučer, čitala u novinama. Uglavnom, novinar se dopisivao s nekim pedofilom i predstavljao se kao 13-godišnjakinja. Dogovorili su sastanak i tako ga uhitili. Novinar kaže da se toliko zgražao kakve mu je ovaj pedofil rečenice pisao-strašno!

Mith, u potpunost se slažem s tobom! Ako bi se ubijali pedofili,onda bi trebalo ubiti i ubojice,silovatelje,gayeve,lezbe i pola svijeta koji "boluje" od nečega. Za to treba definitivno liječenje!

17. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

No eto vidis, kod nas ga nisu uhitili.. katastrofa. No bez obzira na to, pripremili su mu toliku sramotu da je to nezamislivo! Naravno da su ga prepoznali svi koji ga znaju! Cudi me da nije u crnoj kronici vec zavrsio.

I drago mi je da se slazes:)

18. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Što se tiče te "Nema žrtve, nema zločina" politike to se lako riješi doborm informiranošću.

Rade to u Americi, postoje organizacije koje prate pedofile na slobodi i ako se tip preseli gdje ga nitko ne poznaje onda oni lijepo organiziraju 'građansku' akciju i obavijeste cijelo susjedstvo o sklonostima dotičnoga da roditelji znaju....

19. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

Mith, u potpunost se slažem s tobom! Ako bi se ubijali pedofili,onda bi trebalo ubiti i ubojice,silovatelje,gayeve,lezbe i pola svijeta koji "boluje" od nečega. Za to treba definitivno liječenje!

'gayevi i lezbe' ne boluju. :cocky: jako brkaš stvari.

a i kad bi homoseksualnost išla u koš s mentalnim bolestima- nikad nikom normalnom ne bi palo na pamet reći da sve mentalne bolesnike treba ubiti. veći postotak mentalno oboljelih ne naudi nikome.. štoviše- mnogo je i pedofila koji ostaju samo na fantazijama.

osobno; takvi ljudi su mi doslovce odvratni. i koliko god nastojala biti objektivna, ne uspijeva mi. mith, imaš potpuno pravo- osim u jednom.. njihovo izlječenje nije potpuno moguće. u nedostatku boljeg rješenja- kastrirati/zatvoriti u sanatorij za cijeli život.
    oni će patiti, to stoji. no bolje i to nego da pate djeca koju će to obilježiti za cijeli život. a jednom će se, nadam se, iznaći učinkovitija i humanija rješenja.

20. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ma dobro, istina, ubojstvo jest pretjeran korak ali mi se uzasno gade i ne kuzim ih... jedno je ptsp.. drugo silovanje bebe.. ko sto rekoh, francuzi su najbolji.. kastracija i gotovo...

Podijelite ovu stranicu