1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Pc Contra Ps

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nea, 6. Studeni 2006..

?

volim, obožavam igrati na....

1. PC

0 glas/ova
    0.0%
  2. PS

0 glas/ova
    0.0%
  3. Oboje

0 glas/ova
    0.0%
  4. Nešto treće

0 glas/ova
    0.0%
  5. Ništa

0 glas/ova
    0.0%
  1. Nea

Nea curica

Gdje vam je veći užitak igrati igrice? Zašto?

Ja volim PS :cry: prvo zato što moj tv ima veliki ekran i boje su lijepe i tako to mi je baš lijepo :cry: ... Na kompu sam tek oko godinu i pol i uopće se bez gledanja ne snalazim s tipkama i redovito stisnem tipku za win i izletim iz igrice :nice: i manje sam pokretna i ne mogu se zavaliti u fotelji i igrati i tako....Ne mogu jesti i igrati i tako... :knife:
    :cry: Nemojte mi sada samo napisati jednu riječ nego malo obrazložite svojeg favorita nama n00bovima :cry: .

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ps makar niti komp ni ne smeta, samo da mi igrica odgovara, sve jedno mi je vise manje (jedino dok igram na kompu ne mogu se zavaliti na trosjed i onako chillati :knife: )

3. Psychaki

Psychaki Gost

PC.

PS mi se doživotno zgadio nakon prekomjernog alkoholiziranja uslijed opsesije cijele moje ekipe singstarom.
    Već 4ti 'party' za redom. I ne odustaju. Kad umrem od ciroze jetre, zahtjevam ritualno uništavanje svih ps uređaja u krugu od par sto kilometara na velikoj pogrebnoj lomači.

4. abominacije

abominacije (/:=D

svaki put kad netko kazhe "igrica" umre jedna cyber vila... :knife:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hehe PC, zato jer za njega za razliku od PS postoje i igre a ne samo igrice. Ali oni kojima je vrhunac igranja hopsanje i sakupljenje dijamanata naravno nemaju što tražiti na PCu jer je to PS specijalizacija. :knife:

6. abominacije

*snip* kojima je vrhunac igranja hopsanje i sakupljenje dijamanata naravno... *snip*

e lik e bokte e zaboravio si oblivion e... :knife:

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa Oblivion mi se ne svidja niti sam igrao više od 2 sata sve skupa. Uostalom to je konzolaška komercijala igra konvertirana za PC. A moglo je ispast dobro, kao legenda Morowind, but money makes the world go around i ispalo je samo igra sa dobrom grafikom.

8. abominacije

ma shalio sam se... its true what you said 2x above...

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hehe znam ali moram se malo pravit pametan da zadržim autoritet. :knife:

10. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma kakav ps.. komp rula u svakom pogledu.. jos kad si za par dana nabavim novu grafu leadteckovu 6600gt (rabljena al je cu je jeftino nabavit.. ) :knife: :nice:

nema se tu sta uspordjivat previse.. komp je daleko superiorniji.. grafika, veci izbor dobrih igra, npr. ja nekuzim kak neko moze igrat strategije bez misa itd itd.. a tu su i modovi.. i najbolja igra moze bit jos bolja ak se instalira neki mod.. npr. ja NIKAD nebi morrowind pokrenuo bez better bodies i better heads modova.. to su jednostavno must have modovi koji daju MNOGO bolje texture npc-ova :cry: :cry:

11. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nemogu vjerovat kako si se prosro u zadnjoj rečenici. :knife:

Mislim tvoj stav ali dok se sjetim kako sam bez ijednog moda igrao s užitkom Morrowind jer me je držala atmosfera a ne neke glave i veće kite. :nice:

12. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

komp je naravno bolji
    bolje igre i imas misa bez kojeg nemres nis igrat osim onih blentavih arkada :P

13. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

Nemogu vjerovat kako si se prosro u zadnjoj rečenici. :nice:

Mislim tvoj stav ali dok se sjetim kako sam bez ijednog moda igrao s užitkom Morrowind jer me je držala atmosfera a ne neke glave i veće kite. :cry:

ma prosao sam i ja morrowind bez modova jedanput... opcenito sam protivnik bilo kakvih modova koji se mijesaju u tijek radnje i mijenjaju atmosferu igra ali sam definitivno ZA kvalitetne "kozmeticke" modove... E vis... da si ti isprobao better bodies mod ( http://www.psychodogstudios.net/ ) sigurno bi drugacije mislio... :knife:

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

komp >>> sve

konzole su mi pre-ogranicene, preslaba piraterija, nema bash dodatnih opcija kolko komp ima, i zajeb sve ostalo, komp izgleda puno vishe čr00.

a i đojstikovi su zaquratz...nemash feel igre bez 105 tipki pod prstima. :knife:

15. abominacije

inache... imate kupiti misheve i tipkovnice za konzole... ali da to nije TO.... s tim se slazhem...

16. Sherpa

Sherpa Legenda

komp >>> sve

/potpis

I kad mi igre dopizde komp mi daje xy opcija dok mi konzola daje samo jednu "mali oglasnik"

17. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

inache... imate kupiti misheve i tipkovnice za konzole... ali da to nije TO.... s tim se slazhem...

e to bas SVI konzolasi kazu ali nitko nikad nije kupio tastaturi niti misa :knife:

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

ma prosao sam i ja morrowind bez modova jedanput... opcenito sam protivnik bilo kakvih modova koji se mijesaju u tijek radnje i mijenjaju atmosferu igra ali sam definitivno ZA kvalitetne "kozmeticke" modove... E vis... da si ti isprobao better bodies mod ( http://www.psychodogstudios.net/ ) sigurno bi drugacije mislio... :knife:
    A instalirao sam ja desetak modova skupa sa tim glavama (par ih je bilo uber gay ^^) ali već dok sam 10 puta prošao igru i znao sve napamet pa mi nije bilo fora :nice:

19. abominacije

e to bas SVI konzolasi kazu ali nitko nikad nije kupio tastaturi niti misa :nice:

e kako je ovo true... svi do jednog... :cry:

A instalirao sam ja desetak modova skupa sa tim glavama (par ih je bilo uber gay ^^) ali već dok sam 10 puta prošao igru i znao sve napamet pa mi nije bilo fora :knife:

moj je frend skinuo neki mod gdje su svi likovi goli... ali check this out... neki lik si je dao ekstra truda i napravio kite svim male characterima... model u 3du fkors... naravno, ork je imao najvecheg... :cry:

20. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

pa taj mod better bodies zapravo ima 3 verzije (nude, semi-nude i no nude).. tak da je to najvjerojatnije to..

inace swarost ak si prosao morrowind sa obe expanzije probaj konverziju sword of perithia.. konverzija je PREdobra... neznam tocno gdje ju mozes skinut jer odkad je pao onaj fenomenalni sajt sa trazilicom i svime (morrowind summit na rpg planetu) vise ne skidam modove..

edit: a sad smo poceli gadno OT.. da neko otvori morrowind temu :knife:

Podijelite ovu stranicu