1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Parlaonicaaaaaaaaaaaa

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Leviathan, 31. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

heheee... netko se prin par tjedana bio pohvalio da je imo krizmu, a ja ću da sam na parlaonici ove subote, tako da znate kada da NE gledate televiziju :think:

2. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Kada, u koje vrijeme, gdje?!!

3. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

11:45 subota, ova subota, ako su nam dobro javili iz zagreba, rekli su najvjerovatnije, ali pošto su prošlu emisiju bili Blaćani a mi smo snimali s njima, trebalo bi biti 100%......

4. Nea

Nea curica

:think: ak si ti bio garant su je već izbrisali

5. Thaxll'ssyllia

@HIM: tebe su najvjerojatnije maknuli iz snimke da im ne padne gledanost :think:

6. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

weeeeeeee... možda ako me jednog dana upoznate u stvarnoisti shvatite da uopće nisam loš tip :think: dotada patite (malo sutra) u neznanju :love:

7. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

hmm,nebi reko...radje cu zivjet u neznanju :think:

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Mozda i nisi losh tip po ponasanju no tvoje izjave su ono sto te cini... bit cu pristojan.

9. Thaxll'ssyllia

No, no guzek, nije baš tako loš...

10. Velena

Velena vintage queen

Dobro, jesi li šta reko ili si samo statirao da znam oću li gledat ( ako nisi ništa rekao ne isplati se ) ?

11. Thaxll'ssyllia

Budući da je ipak HIM u pitanju, najvjerojatnije je gluposti govorio :think:

12. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

kad narastem bit ću MSN
    q

:w00t: ovo mi je tak dobro :think:

13. Versius

Versius shajzeshit

:w00t: ja bi to cak i mogla gledat ... :lol:

14. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

ako se sjetim pogledat ću

15. je, ak se baš sjetim, pogledat ću. raspored mi je tamo prazan ionako... brzo ću doznat koji od ljudi si ti... jedini sa zacrnjenom facom... :w00t: šalim se... dobro, možda pogledam...

16. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

ako budem budna pogledat ću :w00t: ...ionak nema baš nikaj pametnijeg na telki...

17. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ta emisija me zivcira i kad je netko normalan u njoj a ako ti budes imao izjave kakve si ovdje imao mozes samo ubit gledatelje :lol:

no pogledat cu ako se sjetim i ako budem budna u to vrijeme.. iz forumske solidarnosti :w00t:

18. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

jel to ide live prijenos? :cry:

go go him :cry:

19. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

heheee... netko se prin par tjedana bio pohvalio da je imo krizmu, a ja ću da sam na parlaonici ove subote, tako da znate kada da NE gledate televiziju :cry:
    11:45 subota, ova subota, ako su nam dobro javili iz zagreba, rekli su najvjerovatnije, ali pošto su prošlu emisiju bili Blaćani a mi smo snimali s njima, trebalo bi biti 100%......

pa, znaš, neki od nas zapravo i izlaze van petkom. izlazak često potraje do ranih jutarnjih sati i uključuje konzumaciju alkoholnih supstanci a ponekad i opijata. nekad u večim, nekad u manjim količinama. tako da neki od nas u navedeno vrijeme još uvijek spavaju, zadovoljni, sa smiješkom na licu, možebitno i sa osobom suprotnog (ili istog spola, ovisno o preferencama) kraj sebe.
    my point being - ne neću da gledam ništ u to doba pa tako ni parlaonicu. ali da je u pitanju tvoja sestra...

20. Laucien

Laucien The Harper

Što je tema? Samoubojstva mladih emoa? :lol:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu