1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Pantera

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od scavenger, 10. Prosinac 2006..

1. scavenger

scavenger Novi Član

eo moram otvorit topic o mom favourite bandu of all time...

nesto absolutely amazing... :smile:

steta sto su se raspali... :roll: nikada mi se nece ostvariti san da odem na njihov koncert... :lol:

prije 2 dana je bilo 2 godine od smrti gitariste dimebag darrella, my only heroa :lol:
    smrc...
    pantera ce za mene uvek ostati #1 bez obzira na sve...

da li je neko slusao od vas maybe...

2. DsAg

DsAg Novi Član

Suicude note I & II :think:

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Jel znate vi kako su oni izgledali i što su svirali prije nego su postali "The Pantera" ?!

Onaj "gay david bowie glam rock" stil oblačenja, puuno šljokica, roza tajice, velike perike i puno šminke :think:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Lol slušao sam davno Cowboy from Hell ak se tako zove i to mi jedino valja od njih, ali većina ostalo mi je bilo neslušljivo sranje. jebiga.

5. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ne slušam ih baš, ne mogu ih prožvakat iako imam dost stvari...

6. scavenger

scavenger Novi Član

Jel znate vi kako su oni izgledali i što su svirali prije nego su postali "The Pantera" ?!

Onaj "gay david bowie glam rock" stil oblačenja, puuno šljokica, roza tajice, velike perike i puno šminke :blush:
    da,znao sam. i? your point? ti si sad faca sto si nam to reko? :think: :think:

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

da,znao sam. i? your point? ti si sad faca sto si nam to reko? :think: :blush:

A ti si kao još veća jer su ti oni najbolji bend? :think:

My point je taj da rijetko tko zna za tu njihovu fazu umjetničkog razvoja (a pogotov ne znaju zadrta metal klinčadija koja ih uglavnom sluša :shoot: - to što si ti znao ne znači da i ostali znaju za tu činjenicu ) - odnosno htio sam reći da iako su bili totalne p♥♥kice, postali su još veće, ovaj htjedoh napisati izvukli su se iz gay emo faze.....dakle ima spasa za takve osobe.....
    A što se samog benda tiče, imaju jednu dobru stvar i a ostale su im prilično slabe.....brijem da se zove "At the cemetary gates" ili samo "cemetary gates"......... ali to sve nije ni važno jer ih nikada nisam volio.....

8. Psychaki

Psychaki Gost

Ja N00b nisam ništa njihovo čula. Samo sam čula ZA njih.

9. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nemoj to skidat radije skini..um nešt konkretno. :ninja:

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ma najbolje nemoj nist skidat.. ne isplati se trosit mb na njih.. :ninja:

12. scavenger

scavenger Novi Član

A ti si kao još veća jer su ti oni najbolji bend? :evil2:

My point je taj da rijetko tko zna za tu njihovu fazu umjetničkog razvoja (a pogotov ne znaju zadrta metal klinčadija koja ih uglavnom sluša :shoot: - to što si ti znao ne znači da i ostali znaju za tu činjenicu ) - odnosno htio sam reći da iako su bili totalne p♥♥kice, postali su još veće, ovaj htjedoh napisati izvukli su se iz gay emo faze.....dakle ima spasa za takve osobe.....
    A što se samog benda tiče, imaju jednu dobru stvar i a ostale su im prilično slabe.....brijem da se zove "At the cemetary gates" ili samo "cemetary gates"......... ali to sve nije ni važno jer ih nikada nisam volio.....

-.-

aj molio bih te da ne pises vise ovakve nebuloze posto POJMA NEMAS ni o muzici(reklo bi se), ni o metalu(ovo je sigurno)...

ti znas ko slusa panteru... zadrta metal klincadija? ko si ti? nepresusni izvor znanja ili neka uber metal enciklopedija da govoris koje dobne skupine slusaju koji band? krajnje retardiran argument (ako se time uopste može nazvati).
    ne kuzim sta zelis postici sa spominjanem te "gay emo faze". da, pantere jeste evoluirala od svog nastanka. ajde prosvetlicu te malo. poceli su sa glam rock/metalom, postepno povecavali agresivnost muzike/textova/vocala da bi na kraju postali groove thrash bend. to je to. u glam fazi su bili tinejdžeri. sta sad? ajmo ih ubit sto su svirali glam metal. ZAKOLJIII!!!!

mislim da bi i debil shvatio da POJMA NEMAS sta fraza "gay emo" uopste znaci,dok se koristis s njom u tom smislu. googlaj malo, nauci nesto novo.

ok je reci svoje misljenje - volim/ne volim ovaj bend; super su mi/slusao sam ih-they suck
    ali ovakvo forsanje je stvarno krajnje tužno.. sta da ti kažem....

šsnu? :love:

13. Nechrarh

Nechrarh Gost

Uopce necu komentirati ono što si napisao, niti se prepucavati s tobom jer mi nisi vrijedan toga.
    Neznaš tko sam, što sam, što radim, što slušam, niti u kojim se krugovima smucam/pojavljujem...
    Stojim iza onog što sam naveo u prjašnjem postu ( svidjelo se to tebi ili ne); tonisam "smislio" preko noći već sam dužim nizom godina zaključio iz onoga što sam vidio i čuo. Zato smiri hormone jer ti ne vrijeđam mater već nekakvi "lijevi" bend iz Texasa...to što su se oni prozvali začetnicima post-trash metala {wow si se začudio da znam što groove metal znači?!} ne znači da mi nešto valjaju....pročitaj još jednom što sam napisao u prvom postu i ne izvlači riječi iz konteksta {valjda shvaćaš što sam ti htio reći}

PS{offtopic}: od kuda si ti kada pišeš uopšte?!

I rest my case... :dragon:

14. scavenger

scavenger Novi Član

whatever dude... kao sto si rekao... neces se svadjat.. aj dobro... necu ni ja vise..

ne da mi se...

think whatever you want mmmmkay---?

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A jeste neki. Ako je Pantera draga scavengeru onda nešto vrijedi sigurno pa da i balalajke trgaju, stoga prepucavanja ostavimo za sobom. I nije Pantera neki lijevi metal, barem prvi put čujem za to, jedino su po mom mišljenju malo precjenjeni ali nitko im ne može uzeti njihovo mjesto u metalurgiji.

Sad sam se sjetio, album se zvao Power Metal. :viking:

Naime u svojim začecima je power kao današnja geyana bio nepostojeći odnosno radilo se o thrashu. Što i nisu bili prerazličiti pravci do pojave žešćeg thrasha (slayer, sepultura) i peechastog powera (čekičopad)

16. morski_pas

morski_pas Novi Član

R.I.P Dimebag :(
    Legende!!! Slušao sam ih neko vrijeme, prava šteta što su se rapsali.

17. Laucien

Laucien The Harper

So fakin loše... za ne povjerovat... bah... ponosan sam što ih mrzim iz dna duše ^^

18. abominacije

abominacije (/:=D

ak ti je cowboys from hell losh...

19. Laucien

Laucien The Harper

20. M'DA
    pantera rules... j♥♥en bend, j♥♥en vokal, i pokojni gitarist, jedan od najboljih!!!!!!
    r.i.p. dime
    :lol: :w00t: :lol:

Podijelite ovu stranicu