1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Panov Labirint

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nechrarh, 13. Studeni 2006..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

3. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Gledala film. Zar nismo negdje već malo komentirali ovaj film?
    It's good i opet ponavljam, ona scena kada Kapetan tipu slomi nos... :omg:

da komentirali smo ga u filmoteci http://www.eydis.info/public/style_emoticons//band.gif

film je odlican, malo je kraj uvrnut(bez brige necu spoilat) :help:

4. Nechrarh

Nechrarh Gost

Gledala film. Zar nismo negdje već malo komentirali ovaj film?
    It's good i opet ponavljam, ona scena kada Kapetan tipu slomi nos... :help:

Čekaj, di si ga gledala?!!! http://www.eydis.info/public/style_emoticons//yeah.gif

Mi ga možeš nabaviti/posuditi/skuriti.....??

5. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

6. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

evo citam vjesti i kazu da tek danas dolazi u kina!!! za nevirovat...

tko nije pogledao - obavezno! imdb link

redatelj je guillermo del toro (blade2, hellboy, vražija kičma - j♥♥en film bilo na hrt ovog ljeta).

horror-fantasy smjesten pred kraj rata u fasistickoj spanjolskoj. dok se fasisti i anarhisti kolju po sumama, jedna djevojcica otkriva tajni labirnit i svijet koji se krije iza njega...

tople preporuke ljude, stvarno.

trivia: In 2007, this film became one of the few fantasy films ever nominated in the Best Foreign Language Film category at the Oscars

7. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

divan film.. :belj:
    zaljubih se ludo u sountrack...
    nana del laberinto del fauno.. :w00t: ili ono pjevušenje na hace mucho, mucho tiempo..
    gledati!

http://www.panslabyrinth.com/

8. Nechrarh

Nechrarh Gost

Panov labirint tek sada igra u kinima zahvaljujući Motovun Film festivalu.
    Na ovogodišnjem MMF taj film je imao toliku posjećenost (te je izgalsan za 2. film po izboru gledatelja) da se direktor Cinestara odlučio na objavljivanje istog na regularnom kinorepretoaru.

9. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Yep, ja sam tražila još početkom godine po cinestarovim stranicama hoće li dolazit il ne, na kraju sam ga skinula i pogledala i stvarno me oduševio.
    Predivan film :unsure:

10. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Baš danas vidio u novinama, mozda i skoknem do kina pogledat.

11. Ylda

Ylda Novi Član

redatelj je guillermo del toro (blade2, hellboy, vražija kičma - j♥♥en film bilo na hrt ovog ljeta).

da, da odličan film Vražja kičma, horor/triler s malom djecom od kojih je jedan ne-mrtvi. Gave me the creeps :cool: toplo preporučam

12. Sammael

Sammael Knjižničar

JA ga gledao prije jedno cetiri mjeseca... bio je ok, al nisam bio previse odusevljen.
    U stilu Company of Wolves vise nego iceg drugog.

13. Slider

Slider Novi Član

Skinuo film s neta prekjučer, jučer pogledao... Zadovoljan sam.

14. Psychaki

Psychaki Gost

divno, divno. voljela bih otići i pogledati to i u kinu :evil2:

15. Nechrarh

Nechrarh Gost

JA ga gledao prije jedno cetiri mjeseca... bio je ok, al nisam bio previse odusevljen.
    U stilu Company of Wolves vise nego iceg drugog.

Ti misliš na onaj stari film iz 84. koji je rađen prema novelama iz knjige "The Bloody Chamber" ?
    Pobogu, kako možeš uspoređivati ta dava filma?
    Što si uopće našao "sličnoga" u njima da kažeš da su u istom "stilu" ?!

16. Sammael

Sammael Knjižničar

atnosfera fantazijskih djelova.

Pazi glavni razlok zasto se meni film nije svidio jer je tako overhypan hao "neholiwoodski" a dok sam ga gledao nisam se mogao odhrvat osjecaju da gledam jos jedan film Jima Hansona, na koji je neko prisilno naljepio naciste da bi film bio "ozbiljniji" meh

Ako vam se svidja zanr radije pogledajte Mirrormask, bolje funkcionira.

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

atnosfera fantazijskih djelova.

Pazi glavni razlok zasto se meni film nije svidio jer je tako overhypan hao "neholiwoodski" a dok sam ga gledao nisam se mogao odhrvat osjecaju da gledam jos jedan film Jima Hansona, na koji je neko prisilno naljepio naciste da bi film bio "ozbiljniji" meh

Ako vam se svidja zanr radije pogledajte Mirrormask, bolje funkcionira.

Ha, svako ima svoje mišljenje, ali se nikako ne bi mogao složiti s tobom...

Iako Mirrormask isto za glavnu protagonisticu ima klinku + temu bolesne majke i na kraju miksanje zbilje i mašte - priču je napisao Neil Gaiman te se time automatski ne može uspoređivati jedno i drugo. Ipak je on biser za sebe ;)

U panovom labirintu, del Toro predstavlja građanski rat kroz oči djevojčice, a gledatelj na kraju sam odabire svršetak, odnosno izabire je li to bila istina ili samo mašta male curice - i to je glavna razlika zašto se ova dva filma ne mogu supoređivati.... na kraju krajeva, sama činjenica da je Labirint stekao toliku popularnost i osvojio dosta nagrada (za razliku od Mirrormask) ti isto nešto govori....

18. Freya

Freya goddess of eydis

e pa baš me zanima kad li će to početi igrati u osijeku !! :lol:

i hoće li uopće ikada početi! :love:

ili ću se opet morati zadovoljiti komp-verzijom nakon što užicam od nekoga tko je već skinuo s neta!?! :love:

19. Sammael

Sammael Knjižničar

Ha, svako ima svoje mišljenje, ali se nikako ne bi mogao složiti s tobom...

Iako Mirrormask isto za glavnu protagonisticu ima klinku + temu bolesne majke i na kraju miksanje zbilje i mašte - priču je napisao Neil Gaiman te se time automatski ne može uspoređivati jedno i drugo. Ipak je on biser za sebe ;)

U panovom labirintu, del Toro predstavlja građanski rat kroz oči djevojčice, a gledatelj na kraju sam odabire svršetak, odnosno izabire je li to bila istina ili samo mašta male curice - i to je glavna razlika zašto se ova dva filma ne mogu supoređivati.... na kraju krajeva, sama činjenica da je Labirint stekao toliku popularnost i osvojio dosta nagrada (za razliku od Mirrormask) ti isto nešto govori....

zapravo da. Govori mi da je mnogo komercijalniji.
    Uzasno mi je islo na zivce potpuni nedostatak ljudskosti u glavnom negativcu, apsolutna pozrtvovnost i dobrota 'dobrih' likova. I deseci slicnih stvari koji taj slavljeni 'antiholivudski film' cini totalno holivudskim.
    Jedino sto ga odvaja od Hanson filmova je spanjolski jezik. JEDINO.

20. Nechrarh

Nechrarh Gost

zapravo da. Govori mi da je mnogo komercijalniji.
    Uzasno mi je islo na zivce potpuni nedostatak ljudskosti u glavnom negativcu, apsolutna pozrtvovnost i dobrota 'dobrih' likova. I deseci slicnih stvari koji taj slavljeni 'antiholivudski film' cini totalno holivudskim.
    Jedino sto ga odvaja od Hanson filmova je spanjolski jezik. JEDINO.

Podijelite ovu stranicu