1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

P: Guild Wars Nightfall

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od MrVivi, 18. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. MrVivi

MrVivi Novi Član

prodajem Nightfall accaunt samo accaunt bez CD i ostalih nick-nacks (razlog: nikad ih nisam ni imo) cijena 100kn

2. Sajla

Sajla Novi Član

a koji ce djoko nekom acc bez inst cd-a?posto ono...kak ces igrati?na lijepe oci ili? :dry:
    a osoba koja ima inst cd ima i acc..tak da...ne vidim point...

i sad sam se vidjevsi topic ponadala da cu upecati missing link i nista...ehhh :lol:

3. MrVivi

MrVivi Novi Član

pa client za igru možeš skinut s neta i instaliraš ja ti za acc pošaljem USER i PASSWORD i igraš, a kad igru kupiš u dučanu dobiješ razne kako gore rekoh nick-nacks od kojih nemaš koristi u igri. Plus u dučanu je igra 300kn uzo je ti s CD-ima ili samo kupio aktivaciski kod.

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ovo jako smrdi na scam ... mislim ako prodaješ igru prodaješ onda i ono što si dobio uz nju ... a budući da ima dosta account thefta ... ovakvim prodajama ne vjerujem nimalo ... drugo je kada ti čovjek uz acc proda i kompletno sve što je kupio u dućanu .. onda imaš PoP u slučaju pokušaja scamma .. ovako ... no way ...

5. Sajla

Sajla Novi Član

ko sto moj mrmot kaze( :great: )...no way... :great:

6. MrVivi

MrVivi Novi Član

acc sam i ja uzeo preko neta zato nemam ništa uz njega a tip koji ga je prodao meni je kupio samo kod preko nekog webshopa.

I molio bih da me se NEOPTUŽUJE da sam lopov i varalica. U svakom slučaju ako je netko zaiteresiran uvijek se možemo nekako dogovorit da se račun provjeri prije kupnje.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu