1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ovisnosti

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Psychaki, 23. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Nadahnula me raspravica iz topica "Ljubavi" pa sam odlučila otvoriti ovaj.
    Što mislite o ovisnostima i jeste li ovisni o nečemu ? Kako i Zašto ? Volite li ovisnosti ? :caress:

Ja sam ovisna o ummm...internetu....možda ne samom internetu koliko računalima općenito. Ponekad mi čak ne treba ni internet. Samo da radi ! Da zuuuji....:sad:
    I najčešće volim tu svoju ovisnost . :hugz:

2. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ovisna sam o baletu.. iako se ne cini cesto puta tako ali umrla bi da ne plesem..
    i o cokoladi.. ali to je slatka ovisnost :caress:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ovisna sam o baletu.. iako se ne cini cesto puta tako ali umrla bi da ne plesem..
    i o cokoladi.. ali to je slatka ovisnost :sad:

ah da sad se sjecam balerina :sad: :lol:

ja sam ovisan o internetu, al opet ne tolko...neznam nekak o svem sta radim i sta volim se mogu ogranicit i suspregnut...jednostavno nemam neku definiranu ovisnost...možda o jedino....ne ne...ipak ne... :hugz: :caress:

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ovisnik o cokoladi, glazbi i u nekim navratima internetu, ali ne toliko koliko o cokoladi :hugz: nema mi draze ovisnosti od te :sad: zapravo, ovisna sam i o drustvu :caress:

5. Kathegar

Kathegar =I=

Ovisnik o...hmmm...

Photoshpu...my precious :hugz:
    cigaretama(iako mogu bez njih)
    kavi :caress: must...have...coffe *twitch*
    glazbi (BG, IF... :sad:)

6. Psychaki

Psychaki Gost

Zaboravila sam spomenuti najnoviju - kavu . I naravno čokoladu :caress:

7. Nea

Nea curica

O netu malo...jer kao svaka čru raspuštenica ne izlazim pa mi je ovo jedna vrsta zabave :caress:

O cigaretama i to je odvratno...ovisnost je odraz slabog karaktera i nedostatka volje, nevoljenja sebe i sama sam si kriva što sam počela prvi put i nakon 9 mjeseci apstinencije drugi put...stidim se i mrzim se zbog toga :sad:

no bilo kako bilo uskoro opet krećem na odvikavanje pa vas ovim putem upozoravam da moj otrov koji bi se mogao pojaviti u postovima jednostavno ignorirate... :hugz:

8. poisondivinity

kako sam mogla zaboraviti glazbu.. naravno i o tome sam ovisna.. klasika i metal.. frrrrrrrr...

9. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

ovisna?

decko(na prvom mjestu :caress: :hugz: ), kava , cigarete, net>komp, slatko, .......itd

10. Ares

Ares Gost

Cura, Komp, Kuhanje, MTG, Plesanje, tračevima....

11. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

uglavnom, ovisnost o cigarama mi je mozda u kriticnoj fazi, jer u vecini slucajeva iz dosade pusim, a pocela sam u srednjoj i to isto iz dosade :caress:
    bez kave nemogu, jer me u suprotnome boli glava i nisam bas ugodna okolini kad me boli glava :hugz:
    a sto se tice slatkoga, vise koristim kao neko sredstvo za smirenje, a i iz dosade :sad: :sad: :sad:

za kompom provedem 80% dana, sve sto radim je na njemu ili vezano za njega... takodjer i net, sta drugo raditi...e da, a i iz dosade :sad: :sad:

a da fora bude veca, nikad mi nije dosadno :lol: :lol:

12. Ares

Ares Gost

:lol: :lol: Moj wacky/crazy/maneating slatkiš

13. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Pa ovisan sam o kompu ... radim na kompu od 8 ujutro do 1 u noći ...tako da se to može definirati kao ovisnost ali i potreba :lol: :lol: :lol: :lol:

A moja je prava ovisnost coca cola ... do nedavno dnevna konzumacija je bila u prosjeku 3-4 litre , ponekad i 6 .
    Sada pokušavam smanjiti na 1-2 litre po danu ....

14. no_iq

no_iq Novi Član

glazba,internet,kompjuter, sf serije

15. Kathegar

Kathegar =I=

eh da....zaboravio sam staviti...

a big addiction....cura :lol:

16. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja sam ovisna o ummm...internetu....možda ne samom internetu koliko računalima općenito. Ponekad mi čak ne treba ni internet. Samo da radi ! Da zuuuji....:lol:
    I najčešće volim tu svoju ovisnost . :lol:

Tako je i meni :lol:

Najgore je kad sjednem za comp
    Nesilazim do spavanja

Cak i nejedem
    U WC odem samo kad maknem pogled s monitira i tad primjetim da moram ici u WC :lol:

17. poisondivinity

i decka sam zaboravila.. ccc.. jesam zaboravna...

18. Seeker

Seeker semi-retired

cigarete, slatko, komp (net igrice ili jednostavno prckanje po bilocemu na kompu),SF, fantasy (knjige, serije, RPG), i naravno ljubav (iako sam vec porso widhdrawal odavno)

19. cigare, štivo, ljubav, glazba, kava, cedevita i zabranjena ljubav moja omiljena sapunjara

20. Nechrarh

Nechrarh Gost

i zabranjena ljubav moja omiljena sapunjara

Ti to ozbiljno ili...?! Koliko sam ja čuo tu seriju ne vole ni glumci koji u njoj glume :love:

Podijelite ovu stranicu