1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Otv Metal Music Charts

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od abominacije, 5. Prosinac 2006..

?

?

1. fakin ovsom!

0 glas/ova
    0.0%
  2. ovsom!

0 glas/ova
    0.0%
  3. pratim jer u to vrijeme chillam

0 glas/ova
    0.0%
  4. prestao pratiti jer su dijelili karte za kredjle...

0 glas/ova
    0.0%
  5. lol

0 glas/ova
    0.0%
  6. sexy time

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

uglavnom... anketa govori sve...
    btw, jel ovo ona branimira koja vodi taj show? ako je onda... rofl lmao imho lol...

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

haha na toj emisiji sam dobio kartu za MMS proslo ljeto... naravno da kad sam dosao u zadar da nije bilo ni karte ni Jurasa :yeah:

3. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

yep fart.. i think thats our branimira :yeah: :yeah: .. inace otv mmc pratim redovito i emisija je jako dobra (valjda zato jer nema postenu konkurenciju na nasim prostorima).. jedino me zivcira sto otv ima JAKO los zvuk (odasiljaci su im katastrofa).. pa to djelomicno umanjuje dozivljaj.. al kompenzira podjela karata :lol: .. nadam se da cu ja uskoro nest upecat :lol: ..

4. abominacije

ne znam... kad su proshli put pustili cold snap...

5. Psychaki

Psychaki Gost

Na to sam naletjela par puta. Hebiga kad ne gledam tv.
    Izgledalo je obećavajuće.
    A i otv mi je loš :yeah:

Nije da ne gledam Sljeme i odašiljač s terase :yeah:

6. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Btw - nije to Branimira..Branimira ima puuuno duuužuuu kosu :smile: :lol:

7. Kathegar

Kathegar =I=

Pamtim face jako dobro...to nije Branimira...ova je zgodnija :smile:

Inače ne pratim redovito...kad naleti naleti...al uglavnom puštaju ono što ja ne volim tak da

8. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ne hvatam otv tako da to pogledam samo kad spavam kod s-a... nije lose.. nista posebno ali (kao sto je netko vec rekao) s obzirom da nema neku konkurenciju na nasim programima i nije mi tako lose..
    stvari su ok samo sto ja uvijek potrefim neki death.. :smile:

9. Psychaki

Psychaki Gost

stvari su ok samo sto ja uvijek potrefim neki death.. :tired:

Što ne valja s deathom :love: ?

10. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Što ne valja s deathom :love: ?

:tired:

11. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

blah.. možda bi i mogla neš reć na temu da imalo hvatam otv..
    mislim, okrenem i slika je ok nekih par min i onda se ukomira i nemrem niš više vidjet.. :tired:

12. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

antenu malo pomaknite ljudovi.. i koristite pojacalo (antensko).. tog ima po 70kn.. ja sve gledam prek kompa, imam tv karticu u koju ide kabel iz antene i slika je jako dobra..

a vjerojatno imate pravo sto se tice branimire.. na ovoj slici je prezgodna :love: ..

13. Nechrarh

Nechrarh Gost

Kojim danom je to uopce? I kada?
    Ja sam nekada davno pratio isto onu Metal maniju i ono kaj je onaj iz rijueke Richi Violenca vodil na OTV-u (koliko je taj frajer meni CD ostao dužan ) :dragon:

14. abominacije

otv, nedjelja... valjda...

15. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

yep.. nedjelja 22-23

16. Nikica

Nikica Novi Član

Metal Music Chats je smeće. Malo je bolji nego što je Ultrazvuk bio, ali je svejedno smeće. Ona Branimira je fakin katastrofa ko voditelj. Radio TV je bila najbolja emisija kaj se tiče glazbe na OTV-u i našim prostorima. U svakoj emisiji je bilo podjednako glazbe svakog žanra. Počinjalo sa starim rockom završavalo s nekim modernim pizdarijama. I često su svirali demo bendovi. Metal music charst je sranje kaj se toga tiče. Najave Heavy slušaonu, dođem ajde napokon nešta pogledat i oni mi stave odvratni pederski power metal ! AAAAAAAAAAA. Gledam koji je ovo KU#AC. Di su mejdeni, di je Judas priest tralala mogu nabrajat do sutra. Da ne velim kakvu "odličnu" glazbu puštaju svaki put. I onda mi ona Branimira spomene nekog " genijalnog " stvaraoca iz jednog ultra poznatog benda iz Norveške, čije ime nemogu izgovorit i u životu nisam čuo za taj bend. Idem reko ajde da vidim koji je k to kad su recenzirali album, i dobijem proljev od samog gledanja.. Strašno, STRAŠNO ,STRAŠNO. Cold Snap- HELL YEAH :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

17. abominacije

ej ne seri mi po cold snapu... :yeah:

18. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

i kaj fali poweru i blacku? ... tebi niko ne sere kaj si veliki fan ivane brkic... tak da malo tolerancije nebi skodilo jel.. :lol:

19. Nikica

Nikica Novi Član

i kaj fali poweru i blacku? ... tebi niko ne sere kaj si veliki fan ivane brkic... tak da malo tolerancije nebi skodilo jel.. :lol:

Niš ne fali. Ali poanta je bila u tome da ne puštaju niš drugo. Svaki put kad gledam ima tone deatha, blacka i thrasha, od ostaloga ni k. POwer sam spomenuo jer je trebala bit heavy večer, a bila je sve samo ne heavy

20. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

yey.. moram se sloziti djelomicno.. :lol: .. al hebiga kad je to jedina emisija u kojoj ide samo metal.. :lol:

Podijelite ovu stranicu