1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ostanak Glazbe U Profilima

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Sherpa, 9. Prosinac 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

Upravo vam dajem izbor da izabere zelite li da mod koji dodaje glazbu u profile ostane ili ne. Ako odlucite da ne ostaje mod ce biti ugasen, Ako izaberete da ostaje morate pristati na neke promjene koje su:

a) Topic Now Playing se zakljucava i vise se nece otkljucavati
    b) Umjesto dosadasnjih zatvaranja topica Oim i Pitam te pitam na 5 dana mjesecno oni ce se zakljucavati svaki na dva puta po 5 dana mjesecno

Glasanje traje do srijede 23:59:59

Tu mozete komentirati sve sto vas volja po ovom pitanju

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Glasam za micanje glazbe iz profila.

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

iskreno - potpuno mi je svejedno.
    zašto? zato što nevidim poantu toga da nekome u profilu svira neka pjesma...

4. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Smisao je isti kao i u 90% ostatka profila, reputacije, komentara u profilu i svega ostalog što služi za personaliziranje forumskih karektera pojedinih članova. :cocky:

Dakle ja sam ZA. :lol:

6. Jarlaxle

Jarlaxle Aktivan Član

now playing mi je ipak draži od glazbe u profilu.

7. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Glasam za ... ovo je ipak nekako više osobno od now playing i oim i ostalih spam topica :cocky:

8. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Glasam za ... ovo je ipak nekako više osobno od now playing i oim i ostalih spam topica :lol:

Tako je. NP je spam topic i ovo mi je puno draže. :cocky:

9. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

Pa da, čisto sumnjam da netko pregledava tko je što slušao u nekom minulom trenutku, ovako je mnogo bolje :cocky:

No samo vi gore zabilježite svoj glas :lol:

10. Terranea

Terranea evil turtle

nije da koristim tu glazbu u profilima, al nek bude... Now Playing ionako nije neka inovativna ili zabavna tema.

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ok, hvala na pojašnjenju...
    šta mene briga koji stil glazbe neko sluša? ne sudim ljude po tome... ak me zanima pitam... ak nekog zanima kaj ja slušam, neka pita i bit će mu odgovoreno, u 4 oka...

daklem glasam da da ova inovacija ode pa-pa...
    (što se mene tiće i NP se može trajno lockat, no to ovdje nije poanta)

12. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Onda tako i ostale stvari na profilu kao lokacija i interes i slični dodaci nisu potrebni... ak nekog zanima slobodno može pitat pa zapravo uopće ništa osim imena usera ne treba u profilu.

Glasam ZA :belj:

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ok... ne sviđa mi se inovacija... jel vam to dovoljno dobar razlog il da izmišljam neš drugo?

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Tu mozete komentirati sve sto vas volja po ovom pitanju
    Razlog nije niti bio potreban:P važno je samo dal ste za il ne
    :belj:

Mislim da je jasno... Tko kod zeli nesto reci ima priliku, inace sam mogao zakljucati topic i staviti samo anketu

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Onda evo komentara. :belj:

IMO bezveze je zaključavat topic neki samo zato jer je dodano muzika u profil, skoro pa i ultimatum, ne sjećam se da se zatvarao OIM kad se dodala reputacija, odnosno komentari u profile. :belj:

Eydisu neće pomoći vrijeme utrošeno na zaključavanja, nego održavanje natječaja od stagniranja i eventualno otvaranje Riznice. :cocky: Ako za godinu dana Eydis bude imao 700 stranica OIMa umjesto 900, da li će to biti bolji forum? Neće. Ako natječaji neće stagnirati do Uskrsa dal će onda forum biti bolji. Da. :w00t:

A što se tiče mjuze mogu reć da je jedna minuta u Eniyelinom profilu više mi rekla o njenom ukusu nego svih 500 strana NPa. Osim da pretražim cijeli topic za barem 10 postova nekog člana da vidim što inače sluša, a ovo je jednostavnije. :)

Po čemu bi sig bio išta vrijedniji od pjesme s obzirom da su oboje modni dodatak koji najćešće opisuju pojeidnog člana bilo da se radi o interesima, liriksima, sloganima i svemu ostalom. :belj:

Al evo ako ovo opstane sljedeća verzija bi morala svakom omogućit On/Of opciju da im ne sviraju pjesme u "nastranim" profilima i mirna bosna. Makar se žale uglavnom oni koji se najmanje kreću kroz profile. :laugh:

16. Nea

Nea curica

Onda nema ništa smisla u porfilu i ne vidim kome ovo smeta osim onima koji su naforumu samo da lurkaju u profile :belj:

Nego ja bih više onda volejla da se zauvijek zaključaju NP OIm bng pitam te pitam i tako dalje... :cocky:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Problem je sto pjesme koje ljudi stavjalju u profile su copyrightane i ne bi ih smjeli stavljati, sto sa reputacijom nije tako :belj:. Ako sam micao slike koje nismo imali pravo staviti iz galerije trebao bih isto raditi i sa glazbom koja se stavlja u profil, jer je i reprodukcija istih bez dozvole zabranjena.

18. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

pa pusti da ti sviram, duša gine od tišine...

19. Seeker

Seeker semi-retired

Problem je sto pjesme koje ljudi stavjalju u profile su copyrightane i ne bi ih smjeli stavljati, sto sa reputacijom nije tako :think:. Ako sam micao slike koje nismo imali pravo staviti iz galerije trebao bih isto raditi i sa glazbom koja se stavlja u profil, jer je i reprodukcija istih bez dozvole zabranjena.
    suzdrzan,posto je ovoprvi konkretni argument protiv te opcije. dakle pitanje je copyrighta i legalnosti mp3ca? ako eydis ZBILJA moze imat probleme onda sam za gasenje, ako je to samo izgovor da se makne nesto ond glasam za ostanak

i iako mi osobno np oimi pitam te pitamneznace bas nesto, volio bi cut objanjenje kako je zakljucavanje istih povezano s ovom temom

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

1. U Galeriji su slike na Eydis serveru i može ih se distribuirati, skinuti i prerađivati i sve i svašta. Eydis je donekle odgovoran.

2. Nijedna pjesma nije na Eydis serveru dakle Eydis ne može snosit NIŠTA, čak se ni ne može skinut. :think:

3. Narušavanje kopirajta je desetak tema u sekciji mjuza gdje su linkovi na cijele albume i slično, makar i to nije na Eydisu. Ako se ne varam i Sherpa je stavljao linkove na hip hop albume za skidanje. A ovdje je problem par pjesma samo za slušanje...

S time da je ovdje naveden autor i ime pjesme tako da je svaka copyright spika jedna masna nebuloza. :)

Daj čujte o čemu govorite. :dry:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu