1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Opsjednutost Pravilima

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Lucky Fakerz, 2. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Zašto ste svi tako opsjednuti pravilima na ovom forumu. To bi sve trebala bit zezancija... druženje neko, ajmo reći, a vi svi samo napadate ako netko ne poštuje pravila koja kažu da ne smiješ reći ovo, ili moraš ono. Dajte se opustite.
    Eto, ja sam npr. pokrenuo topic u kojem ljudima, članovima ovog foruma i gostima preporučam neku glazbu, koja se recimo meni sviđa ili nešto. I onda evo par pametnih sa svojim daj-si-pročitaj, daj-ovo, daj-ono. Boli vas đon ljudi, ako vam se ne sviđa nemojte čitat.
    Zbog ovakvih stvari i ovakvih ljudi vam je propao prvi forum, stalno je neko nešto njorgo i bili su admini u banani koji su srali konstantno (ne znam kak se zove onaj jedan, koji to sad više nije) itd.
    Dakle još jednom, apeliram na ljude koji njorgaju, sudjelujte u raspravama, zabavite se, naučite nešto.. jebi ga, opustite se, jer pravila su tu da vam kažu kak bi bilo dobro da bude, a ne kako mora bit, jer u tom slučaju forum gubi ljepotu i spontanost, a i ljude. :laugh:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hmm...ovo se vjerovatno odnosi na pravila za bendove i PM koji sam ti poslao. Gledaj djelomicno si u pravu s tvoje strane ali da te pitam kakva je to opsjednutost?

Zar ako ti je Nightwish tako dobar bend je tako teško staviti običan cover u početni post i napisati par riječi o diskografiji i postavu a ne samo "najbolji bend ikad hahaha. tko sluso? Pa ja bi sa više srca nešto napisao o nekoj trećerazrednoj kuruzi* nek o najdražem bendu.

Pravila Eydisa su sljedeća:
    • Svakome tko ne potvrdi svoju registraciju putem maila će 3 dana nakon registriranja ponovo biti poslan e-mail za potvrdu. Ukoliko ni 7 dana nakon registracije dotični član to ne potvrdi bit će izbrisan iz baze članova.
    • Svaki član se mora najmanje jednom ulogirati svakih pola godine. Dakle sekunda posla svakih 6 mjeseci, a "član" kojemu je to previše se briše iz baze.
    Prilikom svojih aktivnosti na forumu ne prelazite granicu dobrog ukusa u nijednom segmentu, u suprotnom će se pravila početi popunjivati. Ono najbitnije ste pročitali pri registraciji i sa time se složili.

Toliko o "Pravilima". Nije to nikakva nauka već samo stvar volje a ako nje nema s jedne strane, svaki trud s druge strane predstavlja opsjednutost. Konkretno, ja ću kad nađem vremena malo srediti temu o Nightwishu makar mi nije nešto poseban bend ali eto, očito samo meni to nije prema dobrom ukusu.

*metafora - ne slušam inače

3. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

(ne znam kak se zove onaj jedan, koji to sad više nije) itd.
    Dagoth Ur. Gaddemit, zašto o meni nitko ne priča na ovaj način. [​IMG]

Inače, pravila jesu tu da odrede kako mora bit, inače ne bi bila pravila. Zašto onda uopće postoje opcije kao što je ban?

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Zbog ovakvih stvari i ovakvih ljudi vam je propao prvi forum, stalno je neko nešto njorgo i bili su admini u banani koji su srali konstantno (ne znam kak se zove onaj jedan, koji to sad više nije) itd.

Dagoth Ur. Gaddemit, zašto o meni nitko ne priča na ovaj način. [​IMG]
    zato što nisi bila "admin koji stalno sere" :yeah:
    :lol: :lol: :lol:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I nije propao forum nek je bilo zatišje pred buru. Onda mičem ono za bendove ako je vama to opsjednutost onda fakat ni meni netreba. Ah well :yeah:

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

protiv sam, jer smatram da je pravilo zapravo jako dobro. :blush:

:mrgreen:

7. Psychaki

Psychaki Gost

Slažem se sa Ravenom.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A onda ćemo vratiti, al fakat ljudi nije vam valjda toliki bed uložiti jednu *ebenu minutu da c/pate neki info ako vam se već neda pisati. :mrgreen:

9. Black_Raven

A onda ćemo vratiti, al fakat ljudi nije vam valjda toliki bed uložiti jednu *ebenu minutu da c/pate neki info ako vam se već neda pisati. :blush:

upravo to. smatram da bilo tko tko vec ide pisat o nekom bendu moze utrosit tih par klikova misem da pukne neku slikicu ili malo teksta o bendu osim: "OMGAWDIMBA, zakon bend, 1337, ja slusati, biti dobro, tko jos slusati ta muzika? KTHBAI" :mrgreen:

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I da slavljeniče dogovorili smo se da nema potrebe kvotati cijeli post odmah iznad tvojeg. :mrgreen:

11. Black_Raven

oops...navika... -.-

a jebiga, kad znam pisat post, pa onda usred pisanja odem afk na xyz minuta, pa tko zna tko je vec u medjuvremenu odgovorio...

you cant teach an old dog new tricks :blush: :mrgreen:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu