1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ooc Diskusije I Dogovaranja

Rasprava u 'PBF Arhiva' pokrenuta od Ivanhoe, 28. Travanj 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Za početak ponavljam pravila. Ako nisu jasna...pitajte.
    • Piše se u PRVOM licu te probajte redovito sudjelovati, a ako to nemožete natuknute OVDJE da nemate trenutno vremena da se dogovori što i kako dalje.
    • ČITAJTE prethodne postove ili nemojte igrati te ako već upravljate tuđim likom onda to neka bude sukladno njegovom KARAKTERU i ponašanju!
    • Kod pisanja prvo postajte samo post-rezervaciju sa sadržajem "Upravo pišem" čime neće netko, u međuvremenu dok pišete, ubaciti se prije vas i poremetiti sadržaj vašeg posta. Imate 15minuta maksimalno da od taj post-rezervaciju editirate i stavite pravi sadržaj. Ne može se rezervirati par postova zaredom nego samo jedan po jedan.
    • Bez pretjerivanja općenito i neukusa. Dakle, lik mora biti humanoidnog tipa i nepoznat što znači bez superherojstava i prefantaziranja. Svoje likove opišite u temi Vaši Likovi.
    • Ako baš pišete veće i kompleksije postove: pišite pregledno sa odlomcima, interpunkcijom, a dijaloge u igri istaknite sa navodnicima.
    • I za kraj stavite u POTPIS info o vašem liku tako da se vidi na oba skina dobro.

2. Nea

Nea curica

Čim sam pročitala ovo no prema lagendi zadnje su riječi jednog od posljednih palih branitelja dvorca, navodno patuljka, bile: "omg lol".

:sad: :sad: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZNAM da će biti zakon igrati se :think: :think: :think: :think:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

pitanje oko rase: da li da rasa bude neka od standardnih, tipa elf, dwarf, gnome, etc., ili ima kakve improvizacije?

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa ovisi o razini improvozacije, nitko ne želi mutante ali malo se može improvozirati. :)

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Bum stavio lika

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Poželjno je da kod izgleda (Vaši Likovi tema) stavite i sliku kako otprilike izgledate, no nije obavezno. :)

7. A koje zanimanje/klase su opće dopuštene? Nije da ću stavit world dominator il archmage al sam pitam... Koliko magije ima?

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovdje je posrijedi zanimanje a ne klasa, ne možeš uzeti barbar i mage recimo kao klasu jer to ne daje kruh nego ono čime zarađuješ. :)

A magije ima ali u tragovima, recimo da nitko oda nas nije super mag/ratnik ili bilo što. Ako barataš čarolijama onda ti je otprilike 3lvl dnd čarolija maksimum i to uz jako veliki napor. :)

9. Kad ćemo počet igrat? I jel mi char legitiman? I kaj s tim potpisom? Kaj sve treba sadržavat? Ne da mi se cukat sve to sa sobom po forumu... :laugh:

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da legitiman je pa ono...nije ovo dnd. :laugh: Samo jedna ispravka, ovdje nema elfova i dwarfova nego vilenjaka i patuljaka.

Što se tiče potpisa radi se o sekundi posla i nisu bitni detalji glavno da bude oblika: Levi Djeparosh, trgovac, čovjek

A ne bi štetilo da stavite i lokaciju ako niste lijeni fkors. Nije obavezno ali korisno ako se priča razgrana na više lokacija.

Levi Djeparosh, trgovac, čovjek ~ u krčmi Plava Kamenica

11. abominacije

abominacije (/:=D

evo, zgotovih lika. bash mi je ugodan za igranje.

btw, kad pochinjemo? te kako? hajd nek netko od iskusnjara prvi posta pa da vidim u kom bi se pravcu stvar trebala odvijati.

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa pričekat ćemo još do sutra popodne u 15h jer je oko 21h krenulo pa nisu svi vidjeli. Naravno SVI se mogu pridruživat kasnije uopće nije bitno kako. Pogotovo sad dok smo više manje svi na istom mjestu i bez određenog cilja.

Ne treba tu neka filozofija jer...ono...puna krčma ljudi...puno predmeta....buke....događaja...a i nemoraš počet unutra nego izvan. Samo nađeš neki motiv (sex, piva, druženje, čekaš materijal za violinu etc...) kako si se našao tu te ga spojiš sa nekim od navedenih elemenata za početnu situaciju.

I da poanta je zabava pa nemojte tamaniti postove od par odlomaka da se ne ubije volja ostalima. :)

13. Nea

Nea curica

Hej Brajan ajd malo promijeni boju siga jer siva na svijetlom skinu nije baš uočljiva :lol:

I molim vas opustite se i nemojte s tim dnd forama: mage/page lvl 15,6 lijevo :dry:

ovo je samo priča bez pretjerivanja :laugh:

14. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Jel paladin/shvaler dovoljno opušteno ? :laugh:

I kad ćemo vidjeti tvog lika ? :lol:

15. Sin

Sin Paladin of Eydis

Pitanje... pošto nismo svi istovremeno na netu... koliko je puta obavezno dolaziti... jer na primjer... kada sam kod kuce... mogu navecer... a u osijeku mogu popodne... tj. da objasnim pitanje... dolazimo li svi istovremeno ili je samo bitno da se pojavimo jednom dnevno???

16. Nea

Nea curica

OK people bit će gužve u krčmi :laugh:

Zbog toga se pm-ajte malo i vidite kako bi mogli složiti da se neki od vas međusobno poznaju, jer kako nitko nikoga ne poznaje bit će frke pa ćemo se zapetljati. :lol: A još će se sigurno 6 ljudi prijaviti. Kad se dogovortie samo postajte ipod svojeg lika ovak:

Poznanstvo sa: ime toga lika, vrsta poznanstva.

@ Sin - postaj kada možeš i dovoljno je jednom dnevno, ali moraš izvesti tako da se nadovežeš na post ispred svojega. :lol:

Jooj jedva čekam da počnemo :lol:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

18. Sherpa

Sherpa Legenda

A kao to se nije znalo :lol: :lol: :laugh: S&M konobar levi :lol:

19. Nea

Nea curica

:lol:

ja nisam znala dok mi nije rekao :laugh:

20. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

ma gdje da pišem točno? Vidim da nitko nije još ništa nigdje napisao pa me to buni.......

Podijelite ovu stranicu