1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Online D'n'd

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Lucky Fakerz, 24. Listopad 2006..

1. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

naime, ne znam točno zove li se to tako, ali vidio sam na nekim forumaima da ljudi to rade
    i biti, igraju d'n'd na forumu i to tako da je jedan čovo dm, a drugi igrači koji pričaju priču
    nema kockica, bacanja, pa ni sranja; ljudi pričaju priče što njihovi likovi rade, te pri tom ne pretjeruju,
    i ispadne dobra priča od toga pa, mene je zanimalo, ima li ovdje ljudi koji bi se upustili u tako nešto?

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Naravno da je bilo takvih priča već a to se zove PbF iliti Play by Forum. Ukratko evo nešto iz mojeg iskustva vođenja i igranja.

Ako je plitko i igrači samo pišu akcije, tj jednu dvije rečenice po postu onda izgube interes nakon mjesec dana, a ako je priča dublja i nalik mini knjizi onda se izgubi interes za dva tjedna. Pod gubljenje interesa mislim na sve rjeđe postanje, PManje neaktivnih i na kraju neodazivanje većine članova na daljnje sudjelovanje i zatvaranje priče.

Planira se nastavak jedne SF priče ovdje vrlo uskoro i možda i jedne fantasy pričice makar ne znam da li postoji interes za nju jer je bila prilično pusta pred kraj starog Eydisa.

A ako bi ti vodio ili igrao svakako prvo pročitaj paladin's grammar book jer ti je post nečitljiv.

3. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

OK. Budem počeo pisat normalno. Lijen sam, naime, i ne da ni se. Igrao bih sigurno, ako bih imao vremena, što se vođenja tiče... vidjet ćemo.

4. kalthir

kalthir woof woof

IRC rp>pbf rp. True story.

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

live gaming >>> computerz gamz0rz

a true story, and bestselling book! :tired:

6. Psychaki

Psychaki Gost

To nije ništa. Dok ne probate ST chat RPG :whistle:
    što je BOLESNO :viking:

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Well... we might as well indulge in cybersex with ferenghi borg midgets.

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Well... we might as well indulge in cybersex with ferenghi borg midgets.

:whistle: ILI...half-species 8472 half-breen borg midget bestialities :viking:

9. Psychaki

Psychaki Gost

:whistle: ILI...half-species 8472 half-breen borg midget bestialities :fight:

viš, viš.....e, da ste mi VI bili u ekipi :viking:

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dude... now this... is just... spam :whistle:

11. Psychaki

Psychaki Gost

Kad je spam neka je SPAM!

:evil2: :evil2: :lol: :whistle: :viking: :fight: :onoz: :lol: :lol: :lol: :lol: :fight: :sheep: :sheep: :sheep: ....brojanje ovci....e sad zbilja idem :onoz:

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Isuse. Stop it right now. Previse je previse.

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hehe, iskustva imamo i ideja. Potrebna je samo konstantna volja a oni koji nemaju ili neće imati vremena neka samo prate. :whistle:

14. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

moje dnd iskustvo je nazalost na razini baladurs gatea.. tak da.. :nice:

15. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

moje dnd iskustvo je nazalost na razini baladurs gatea.. tak da.. :nice:

tak da si vise nego voljan nauciti i probati, right? :nice: :nice: :nice: :cocky:

16. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Ja bih definitivno htio probati. Ali da bude fantasy, ne sa laserskim topovima i dizanjem u zrak tankera u Bostonu.

17. Moonhunter

Moonhunter Novi Član

kada je tako, okupimo ekipu, i tko želi nek zaigra pbp

18. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako se nadje netko ko ce napraviti jako dobru pricu ja sam za... Samo jedna stvar... ako pricamo neku pricu fentzi tematike nebi bas volio da su svi neki vukodlaci, zmajevi, vampiri i slicne stari... mislim da ce mogu napraviti zanimljivi likovi koji su normalni i nemaju moci polubogova.

Bilo bi lijepo kad bi se dogovorili tako nesta

19. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Sherpa, iz tvojih usta mi ovo dodje kao grom iz vedra neba :-D

20. Sherpa

Sherpa Legenda

:laugh:
    Ma neda mi se na forumi pisat pricu di cu ja igrat nekog normalnog lika dok su svi ostali nesto uber

Podijelite ovu stranicu