1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Okršaj Sa Smrću

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Aronys, 25. Lipanj 2007..

1. Aronys

Aronys Pleb

Potaknut večerašnjim događajem, odlučio sam pokrenuti ovu temu. Naime, kad sam išao doma s posla, ispred mene se odjedom pojavio divlji pas i trkom krenuo prema meni. U tom trenutku, mislio sam da sam gotov, a bio sam samo dvadesetak metara od kuće. Počeo sam vikati iz svega glasa i na sreću sam ga otjerao. No, to nije bilo prvi put da sam bio u smrtnoj opasnosti. Jednom prije mnogo godina, skoro sam se utopio. Zanima me, da li je itko od vas ikad hodao tankom linijom između života i smrti.

2. She-Ra

She-Ra princess ^^

Nope,al' moj burazer je.Mogo jer umrijet kad je bio beba,nemam pojma zašto.A sad je zbog toga nizak.Sad baš razmišljam o smrti vech 3 dana....

3. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Jednom sam se bacila kao mala u duboku vodu kako bi se naučila plivati... skoro sam se utopila, ali sam naučila plivati^^ Isto tako sam jednom bila nezgodno pala s poveće visine na kičmu i nisam mogla nakon toga par minuta disati... skoro sam se ugušila... :cocky: to bi bilo to^^

4. abominacije

abominacije (/:=D

ne bih to nazvao dodirom sa smrti. to je naprosto veoma intenzivno iskustvo. imao sam ih par...
    od bjezhanja kroz shumu od poludjelih likova, napada pasa, utapanja do udarca automobila niti jednom nisam osjetio da je 'smrt' blizu...
    u proshlosti sam dosta bio opsjednut sa smrti da bi kasnije jednostavno ju zanemario kao takvu.
    bar zasad.

5. Disciple

Disciple Novi Član

od bjezhanja kroz shumu od poludjelih likova

To je legendarna scena... Brejn pretrčava daljinu od 30 metara u roku od 2-3 sekunde... Odjednom, sam od sebe... Ekipa gleda :cry: , kad ono on zabrijao da ga neki likovi žele dohvatiti, a oni samo našli neku bačvu pa isprobavali njenu akustiku... :cocky: :laugh: To je izgledalo otprilike ovako: :cry:

Što se tiče bliskog dodira sa smrti... Par puta sam pao u stijeni (ali nije bio bed bijah osiguran) i jedan put su me spašavali iz stijene jerbo je pao mrak (neki likovi su nas zadržali) pa smo se spuštali sa štrikom niz 300 metarsku stijenu po mraku. Ali je to bilo više fun nego bilo šta drugo... najbolji subotnji izlazak u životu.

6. Anria

Anria Aktivan Član

Prvi put je bilo kad sam bila mala.
    Sjedila sam i gledala oca kako nešto radi po kući -koja je tad bila tek u izgradnji - kad je jedna ogromna, ali uistinu ogromna greda, pala 10cm od mene. Da je pala na mene, sumnjam da bi ostala živa.
    Drugi put me prijateljica spasila.
    Hodali smo mračnim puteljkom, kad je prema nama počeo juriti motor, tip je bio pijan, to je bilo očito čak iz daljine, i nije upalio svjetlo. Svi su se makli sa strane, osim mene - imam taj strah od auta koji me paralizira čim vidim kako netko brzo vozi ili slično. Uglavnom, došao je na pola mtra od mene i ona me povukla u zadnji čas, čak sam nogom udarila u masku od motora koliko je blizu bo kad je prošao.

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Potaknut večerašnjim događajem, odlučio sam pokrenuti ovu temu. Naime, kad sam išao doma s posla, ispred mene se odjedom pojavio divlji pas i trkom krenuo prema meni. U tom trenutku, mislio sam da sam gotov, a bio sam samo dvadesetak metara od kuće. Počeo sam vikati iz svega glasa i na sreću sam ga otjerao.
    Smrtna opasnost? Hardly. Da, nećeš proć lijepo, no pas će proć gore.

8. Aronys

Aronys Pleb

Jbg, meni je u tom trenutku tako izgledalo. Sad kad se malo vratim na to, i nije bilo toliko strašno.

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

posto sam paranoican pomalo , onda izbjegavam situacije :)

10. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Nisam ja. Dogodilo se mojoj frendici.
    Ne želim reći da je baš živjela život kako je trebala, zbog toga što osjećam da ga nije znala cijeniti.
    Tada se dogodila ta stravična nesreća. Umrla je.
    No neka viša sila vjerovala je u nju, te da joj se treba pružiti šansa i ponovno joj podarila život.
    Vratila se k nama.
    No stvar je u tome da se vratila ona stara koja i dalje ne shvaća koliko je život dragocjen. :laugh:
    Ona bi to bar trebala shvatiti.

No mnogi su ipak zahvaljujući tome spoznali neke stvari.

11. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Potaknut večerašnjim događajem, odlučio sam pokrenuti ovu temu. Naime, kad sam išao doma s posla, ispred mene se odjedom pojavio divlji pas i trkom krenuo prema meni. U tom trenutku, mislio sam da sam gotov, a bio sam samo dvadesetak metara od kuće. Počeo sam vikati iz svega glasa i na sreću sam ga otjerao. No, to nije bilo prvi put da sam bio u smrtnoj opasnosti. Jednom prije mnogo godina, skoro sam se utopio. Zanima me, da li je itko od vas ikad hodao tankom linijom između života i smrti.

smrtna opasnost kažeš :laugh: ...... :cool: prema tvom opisu otići na WC je smrtna opasnost, nekoliko puta u životu me tako zaskočila đukela. Prvi put prije nekih par godina, dok sam bio klinac, sam pobjegao, a ove godine kada je beštija stala režati na mene, izvukla je deblji kraj kada sam je zasjekao nože kada se zaletila prema meni... i gdje bi tu bila smrtna opasnost, osim ako nisi klinac, i ako ne ostaneš pribran i okreneš joj leđa???? Što se životne opasnosti tiće, mislim da sam sam sebi najveća prijetnja, naime jednom sam izvodio neke gluposti (neću navoditi) iz znatiželje što je s puno sreće završilo samo s popucanim kapilarama po licu i većim dijelom tijela. Opet tako, bio sam malo znatiželjan u otkrivanju krajnjih granica koliko dugo mogu bez zraka (0:04:33), i kada sam uhvatio zraka i ugasio štopericu, "malo sam zaspao" :belj: isto tako, ovdje ljudovi vole ludovati s autima, i jedan tip me zakačio s retrovizorom dok sam prelazio zebru, brzina je bila tolika da to sranje više nije mogao sastaviti.... itd.... ali najgore od svih iskustava, bilo je dok sam ronio. zaronim ono iz znatiželje ispod neke stijene, da vidim ima li koji glavonožac, a dolje, na nekih 30cm, lice u lice stoji murina, i gleda me. Mislim da je to bilo najdužih 5 sekundi moga života (reda radi, murina je ribetina koja je prije par godina ubila onog poznatog pustolova koji je krokodilima stavljo glavu u usta, itd....)

i sada :belj: u čemu je poanta ovoga, kada bolje razmislim, stvarno se ne smije poć ni na WC da ti se možda ne dogodi koje sranje.Zato je, barem ja tako mislim, bolje na zamarati glavu time, u najmanju ruku, svi umiremo, neki prije neki kasnije...

12. Aronys

Aronys Pleb

Da, ali ovo nije bio običan pas, već nešto veoma slično vuku :laugh:

I zaboravio sam napomenuti da je bio mrkli mrak, jedan sat u noći, a ja duboko u šumi... Jedino svjetlo je bilo od mog mobitela, a iz mraka je iskočila ta beštija.

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

(reda radi, murina je ribetina koja je prije par godina ubila onog poznatog pustolova koji je krokodilima stavljo glavu u usta, itd....)
    Raža ga je ubila.

Da, ali ovo nije bio običan pas, već nešto veoma slično vuku :laugh:
    It's a f♥♥kin dog. Lakši je i slabiji od tebe (osim ako nisi žgoljo ili ako fakat nije mrcina). Ubi ga. Zadavi. Iskopaj oči. Polomi noge. Švasni ga nogom pa da vidiš.

14. Aronys

Aronys Pleb

Pa, čuj. Ne znam sad kolko je bio velik, ali u mraku je izgledao ogroman.

(OMG, ako se ovaj post izvuče iz konteksta, svašta može ispasti :laugh: )

15. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

manje viagre stari :lol:

:laugh: ja sam živio u uvjerenju da je bila murina :belj: onda je murina najvjerovatnije ubila kojeg drugog tipa, i ja ih malo zbucao :cool:

:yeah: vuk??? svejedno ima 4 noge, i ako ga napadneš, možeš u vrh glave pokupiti 2 ugriza, a to se riješi hitnom, ali zvuči bolje nego da počmeš bježati, a on te s leđa, i odere te na mrtvo........

16. Aronys

Aronys Pleb

Točno tako. Ta mi je pomisao i prolazila kroz glavu, no na sreću nije se ništa dogodilo. No, dosta o tome, ajmo malo dalje na vas :laugh:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Hmm, brijem da bi se ja na pesa poceo derat i režat. Veci sam i glasniji, a on je bez čopora. Nisu životinje glupe.

18. Aronys

Aronys Pleb

Ja se jesam počeo derat, no kad sam čuo kako trči bijesno prema meni, nije mi baš bilo svejedno. A on ima veće zubove nego ja :laugh:

19. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

onda ga čapaj za J*J* ili ugrizi za isto mjesto :yeah: pasčetine nanjuše strah, zato bi možda prilikom susreta najvažnije da sebe uvjeriš da je on mačič ili neka druga smotana beštija i kreneš prema njemu..... :laugh:

20. She-Ra

She-Ra princess ^^

A on ima veće zubove nego ja :laugh:

veće zubove?kaj ti trebaju zubi da ga ubiješ?uzmeš ga za sve 4 i lamataš s njim okolo,i lik mrtav

Podijelite ovu stranicu