1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Obavijest

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Exxar, 23. Prosinac 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Obavijest za sve vas s kojima se cujem preko msna: Get icq.

Imam neka bizarna sranja doma sa internetom. Naime, odredjeni podražaji (korištenje nekih protokola ili određenih portova ili nešto treće, nisam siguran još) mi ubijaju wireless. Router prestane odašiljati. I moram ga resetirati na tvorničke da proradi. Most irritating.

Npr. kada se msn pokusava spojiti, wireless rikne. Kada pokusam tiberian sun sa jarlom, wireless rikne. ICQ i AIM i html i mail mi rade normalno.

Eto tak da svi znate :cry:

2. kalthir

kalthir woof woof

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

zanimljive "if this than that" situacije
    suosjećam s tobom jer sam i ja imao probleme sličnog tipa na starom kompu.
    btw, icq >>> msn

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh ovaj moj router je čaroban... doslovno. Svakih par mjeseci neko bizarno sranje.

5. abominacije

abominacije (/:=D

nda...

imam komp, kuish... krepne cd rom, kupim novi, krepne matichna, kupim novu, krepne procesor, kupim novog, krepne cd rom, kupim novog, krepnu rami, kupim nove, krepne matichna, kupim novu, krepnu rami kupim nove, krepne zvuchna, sad skupljam pare za novu... i da, raspon ovih kvarova je 1,5 godina...

beat that!

6. Psychaki

Psychaki Gost

nda...

imam komp, kuish... krepne cd rom, kupim novi, krepne matichna, kupim novu, krepne procesor, kupim novog, krepne cd rom, kupim novog, krepnu rami, kupim nove, krepne matichna, kupim novu, krepnu rami kupim nove, krepne zvuchna, sad skupljam pare za novu... i da, raspon ovih kvarova je 1,5 godina...

beat that!

Hebemti što moraš raditi s tim jadničkom :nice: :yeah:

7. mtm

mtm U hladu voćke

nda...

beat that!

dobro da ti nijednom nije palo napamet provjerit napajanje :))))))))))))))))))))

8. abominacije

abominacije (/:=D

promijenio sam 3 napajanja...
    hvala shto si me podsjetio :)))

ne radim mu nishta... samo imam loshu rachunalnu karmu... :smile:

9. Seeker

Seeker semi-retired

moj jadnik je zgural 7 godina maltretiranja prije prvog ozbiljnijeg kvara (dotad su samo odlazili cooleri i jednom graficka(kojoj je riko cooler, odljepio se, pao na modem i skurio ga))

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

btw, icq >>> msn
    That's all, folks. :smile:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu