1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Novosti, Novosti, Novosti

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od Nazgul_rulez, 10. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle kako je najvljeno s današnjim datumom krećemo sa malim promjenana na forumu . Jedna od sekcija koja će doživjeti najveće promjene je i Povijest . Odsada krećemo malko živahnije , sa puno novih stvari i sa nekim iznenađenjima za najaktivnije članove .

Isto tako jedna od novosti su i nova pravila ponašanja ... :great:

U određenim topicima nećete replyati , već ćete svoje dojmove postati u za to predviđeno mjesto .

Spam ostavite za tavernu .

Svi topici i postovi koji sadrže ikakvo vrijeđanje na bilo kojoj osnovi ( vjersko , etničko ... blah blah blah će biti sankcionirani )

Pridržavajte se ovoga i nekih osnovnih pravila foruma i čiča Naz će biti sretan i zadovoljan :hugz:

Isto tako , svaki tjedan jedan od članaka ,koji to po mišljenju moje malenkosti zasluži , će biti objavljen na portalu . Pisac dotičnog članka će biti nekako nagrađen .

Ako koristite copy/paste .. molim da navedete izvore :yeah:

Počinjemo i sa projektom TEMA MJESECA !!!!!
    Svi oni koji napišu članak u temi mjeseca na povijesti imaju šansu osvojiti nagradu . Nagrade će biti knjige , DVD-i i ostala iznenađenja koja sam vam pripremio .
    Na kraju mjeseca žiri od 5 članova čija će imena biti objavljena kroz dan dva će glasati JAVNO dakle replyanjem na topic . Pobjednik osvaja mjesečnu nagradu ...
    Pravila su jako jednostavna , napišite što bolji članak u temi mjeseca i možete osvojiti nagradu !!!!

Eto to bi bilo ukratko to , uživajte na novoj povijesti i iznenađenjima koje smo vam spremili .

2. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle da sada malko i pojasnim sustav nagrađivanja na P O V I J E S T I !!!!!

Svaki mjesec , član koji napiše i posta najbolji članak na temu mjeseca dobiva nagradu u vidu neke knjige ili DVD-a .

Ove nagrade nemaju veze sa nagradama na razini foruma koje dodjeljuje portal nego sam sponzor tih nagrada ja .

Svaki mjesec žiri od minimalno 3 člana daje bodove člancima , glasanje je javno po principu da kada se zaključi tema

mjeseca u replyu svi članovi žirija daju bodove koji se zbrajaju i članka sa najviše bodova osvaja nagradu koja mu u

roku par dana stiže poštom ili ako je na području ZG osobno uručuje .

Stalni članovi žirija su : Belmorn , Sherpa i Nazgul_rulez , s tim da će svaki mjesec pobjednik prethodnog mjeseca biti

priključen žiriju . Naime ovo je bitno iz jednistvenog razloga što član koji osvoji nagradu biva pridružen žiriju na period

od 2 mjeseca jer u tom periodu neće moći konkurirati za nagradu ...

Nadam se da vam je sve jasno , ako nije slobodno mi se obratite na PM .

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu