1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Novosti, Novosti, Novosti

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od Nazgul_rulez, 10. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle kako je najvljeno s današnjim datumom krećemo sa malim promjenana na forumu . Jedna od sekcija koja će doživjeti najveće promjene je i Povijest . Odsada krećemo malko živahnije , sa puno novih stvari i sa nekim iznenađenjima za najaktivnije članove .

Isto tako jedna od novosti su i nova pravila ponašanja ... :great:

U određenim topicima nećete replyati , već ćete svoje dojmove postati u za to predviđeno mjesto .

Spam ostavite za tavernu .

Svi topici i postovi koji sadrže ikakvo vrijeđanje na bilo kojoj osnovi ( vjersko , etničko ... blah blah blah će biti sankcionirani )

Pridržavajte se ovoga i nekih osnovnih pravila foruma i čiča Naz će biti sretan i zadovoljan :hugz:

Isto tako , svaki tjedan jedan od članaka ,koji to po mišljenju moje malenkosti zasluži , će biti objavljen na portalu . Pisac dotičnog članka će biti nekako nagrađen .

Ako koristite copy/paste .. molim da navedete izvore :yeah:

Počinjemo i sa projektom TEMA MJESECA !!!!!
    Svi oni koji napišu članak u temi mjeseca na povijesti imaju šansu osvojiti nagradu . Nagrade će biti knjige , DVD-i i ostala iznenađenja koja sam vam pripremio .
    Na kraju mjeseca žiri od 5 članova čija će imena biti objavljena kroz dan dva će glasati JAVNO dakle replyanjem na topic . Pobjednik osvaja mjesečnu nagradu ...
    Pravila su jako jednostavna , napišite što bolji članak u temi mjeseca i možete osvojiti nagradu !!!!

Eto to bi bilo ukratko to , uživajte na novoj povijesti i iznenađenjima koje smo vam spremili .

2. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle da sada malko i pojasnim sustav nagrađivanja na P O V I J E S T I !!!!!

Svaki mjesec , član koji napiše i posta najbolji članak na temu mjeseca dobiva nagradu u vidu neke knjige ili DVD-a .

Ove nagrade nemaju veze sa nagradama na razini foruma koje dodjeljuje portal nego sam sponzor tih nagrada ja .

Svaki mjesec žiri od minimalno 3 člana daje bodove člancima , glasanje je javno po principu da kada se zaključi tema

mjeseca u replyu svi članovi žirija daju bodove koji se zbrajaju i članka sa najviše bodova osvaja nagradu koja mu u

roku par dana stiže poštom ili ako je na području ZG osobno uručuje .

Stalni članovi žirija su : Belmorn , Sherpa i Nazgul_rulez , s tim da će svaki mjesec pobjednik prethodnog mjeseca biti

priključen žiriju . Naime ovo je bitno iz jednistvenog razloga što član koji osvoji nagradu biva pridružen žiriju na period

od 2 mjeseca jer u tom periodu neće moći konkurirati za nagradu ...

Nadam se da vam je sve jasno , ako nije slobodno mi se obratite na PM .

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu