1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Novine

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od Psychaki, 11. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Čitate li novine svaki dan , ili uopće :) , i koje novine čitate?

Ja čitam jedino Jutarnji, više-manje svaki dan.
    A ako baš nema , onda eventualno Večernji.
    Na moru sam koji put znala pročitati Slobodnu Dalmaciju.
    ...Metro i 24 sata, regularni i News ne mogu podnijeti, iako ponekad pročitam čisto da imam temu za raspravljanje ili vječno pljuvanje :belj: 24 sata po mojem mišljenju stoji 4 kune viška :dry:
    A Metro samo uništava šume i onečišćuje ulice, te dodatno kvari ionako nepismenu Hrvatsku.

2. Nea

Nea curica

Jutarnji kupujem petkom i nedjeljom zbog dodataka jer na poslu uglavnom stalno raspravljamo o Hrvatskoj i njenom s*anju tako da mi je deprimirajuće stanje normalno stanje :nice:

Inače volim popiti kavu i prelistavati novine :nice:

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ohoho...rpiča se o medijima :nice:

da čitam novine i pratim nova zbivanja, jer moram zbog faksa, čitam sve čeg se dočepam :nice: :mmm:

4. Psychaki

Psychaki Gost

ohoho...rpiča se o medijima :nice:

da čitam novine i pratim nova zbivanja, jer moram zbog faksa, čitam sve čeg se dočepam :nice: :mmm:

Zato su faksovi poput Filozofskog ( i političkih znanosti :mmm:) zakon :mmm:

5. pandora

pandora Aktivan Član

kupin samo jutarnji petkon jer ima studio... :tired:
    a ni to nije potrebno jer iman ttx...

6. Eniyel

Eniyel Vampiruša

starci redovito kupuju vecernji pa ga procitam, a kad sam u skoli znam procitati metro jer ekipa iz mog razreda sa sobom donese nekoliko primjera pa to kruzi razredom

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Vecernji FTW :cool:

Iako smatram sve da sve novine malo po malo postaju zuti tisak

8. Psychaki

Psychaki Gost

Iako smatram sve da sve novine malo po malo postaju zuti tisak

U doba interneta , moraju, jer gdje će ljudi gledati sočne slikice iz, ne znam, BB-a....ako ne žele imati prevelik promet :cool:
    Sve se dodatno komercijalizira...yeah....više para novinama, šira publika, ma kakve informacije prodanim dušama.... :cool:

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

o vine su za mene čisti gubitak vremena. kupim jutarnji petkom zbog pregleda programa. kupovao sam večernji, al oni navode samo 1-2 glumca u opisima filmova, pa sam prešao na jutarnji.

10. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Volim pročitati 24 sata i jutarnji. Ne kupujem redovno, možda jednom-dva puta tjedno, a kada sam u gradu pokupim i metro čisto da se ima šta raditi dok čekam u redu negdje.

11. Kathegar

Kathegar =I=

Svako jutro na fax...prvo što me dočeka je Metro...Metro FTW!!! :cool:

12. pandora

pandora Aktivan Član

hahaha a nama jedan metro kruži po predavaonici od 200 ljudi... :laugh:

13. DsAg

DsAg Novi Član

Feral. Nekad kupovah i Globus al odustah.

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

molio bih vas da ne čitate 24 sata...to je piece of crap...zapravo dobre su ak vam fali toalet papira....članci su, ak se to uopce mogu nazvat članci takvi da bih i ja mogo napisat novine od početka do kraja...radije pametnije potrošite 3 kune :tired:

15. Psychaki

Psychaki Gost

molio bih vas da ne čitate 24 sata...to je piece of crap...zapravo dobre su ak vam fali toalet papira....članci su, ak se to uopce mogu nazvat članci takvi da bih i ja mogo napisat novine od početka do kraja...radije pametnije potrošite 3 kune :tired:

:nice: Drem zna :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  16. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

:tired: Drem zna :nice:

Istina ... Evo , baš sam jučer vidio u gore navedenom skupi WC-papira koji sam sebe naziva novine da je pozivni za Hrvatsku +365 :onoz: Bože idiota :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  17. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

19. genesis

genesis Novi Član

Vecernji skoro svaki dan, ostale ponekad

20. Nea

Nea curica

Isto jutarnji.....ali samo utorkom, četvrtkom i petkom....a sada ih još i tužim zbog povrede autorskih prava :hugz:

:hugz: pa zašt???

Podijelite ovu stranicu