1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Normalnofobia

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Maradoch, 17. Prosinac 2006..

1. Maradoch

Maradoch Novi Član

Da li ste ikad gledali, kakvi su vaši dojmovi.... Ja ju gledam gotovo svaki put i serija mi je legendarna. Originalne fore i bolesne face :laugh: .

2. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

yep.. gledam ih sve cesce u zadnje vrijeme.. odgovara mi termin (taman poslije metal music chartsa).. a i stvarno imaju zakon fore :laugh: .. cak mi je tesko povjerovat da sve te face rade samo 2 covjeka .. a koncept im je apsolutno originalan.. sve vise gledam z1 i otv nego bilo koje druge televizije..

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

gledo, gledam...likovi su zakon :laugh: :cry:

najžešći:Štanga :cry:

4. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Da su u Americi bili bi bogatiiiiiii no nisu... al inace su mi spaljeni, daj im selotejp i kameru i oni su sretni

6. Maradoch

Maradoch Novi Član

najžešći:Štanga :tired:

Također, po meni najbolji lik :unsure: :yeah:

7. abominacije

abominacije (/:=D

gledao sam ih kad su bili originalno prije par godina na otvu... predobro... sjecham se kad sam ih lovio u 1h ujutro dok je shkola bila ujutro... mmm...
    "kuish, vidim frajera ono, sjedi s trebicom, kuish, za mojim stolom... i uletim, ono... gle... ovo je... moj... stol... kuish... i doleti lik... kao... "kaj si bahat?!"... i kaj... chvoka... u... oko... PraS!..."

8. Nechrarh

Nechrarh Gost

A ona njihova pjesmica....ni zeku ni medu (ili tak nekako)
    .......eno ide Papa, na glavi mu kapa.....nisam ga primetil, sav se s okolinom stapa!...... :dragon:

9. abominacije

abominacije (/:=D

3. level ples s vukovima :lol:

Podijelite ovu stranicu