1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Nightwish

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Lucky Fakerz, 23. Listopad 2006..

1. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

no, ajmo sve isponova, najbolji band, zar ne :w00t:

2. Psychaki

Psychaki Gost

BILI.
    A i dopizde brzo. :D

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

meni jedan od najdrazih :w00t:

4. Melardhoniel

Melardhoniel Novi Član

dobri..ali ne najbolji..

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Po kojoj teoriji su najbolja grupa osim da im je broj ženski na koncertima veći od onih od Avril Lavigne?

Ali im je dobar onaj album Oceanborn ako se tako zove, ovo ostalo mi baš i nije nešto vjerojatno zato jer nisam neki fan powera. ^^

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

nightwish mi je jedan od najdrazih bendova... najbolji album mi je over the hills and far away.. ironicno sto im je to ujedno i najkraci album (mislim samo 4 pjesme)

7. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

a ne, ne, imade tu jos ppjesama ako se ne varam, jer naime na tom je albumu objavljeno nekoliko pjesama u novom ruhu ( Marco Hietala se pridružio bendu i tako, kao nenadjebiv vokal sto i je snimio njihove najvece hitove ponovo) :-)

8. kalthir

kalthir woof woof

Meni je totalno pokvarilo doživljaj to što ženska izgovara 'rivers' kao 'reavers'.

9. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

10. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

Meni je totalno pokvarilo doživljaj to što ženska izgovara 'rivers' kao 'reavers'

a slušaj, zato i je dobila nogarovića iz benda, jer je kučka i uopće se ne trudi, nikako

11. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

tarja je oduvijek bila "problematicna".. nije dolazila na probe, a kad je dosla redovito je kasnila... i ponasala se bahato i arogantno.. tak da nije cudno da je izletila.. premda je imala prilicno dobar glas i mislim da ce novom vokalu trebat dosta vremena da postigne kvalitetu koju je tarja imala na nastupima..

12. Lucky Fakerz

Lucky Fakerz Novi Član

slažem se, ali je ipak moguće i da neće, jer eto, Nightwish je već turbo popularan, pa mislim da će naći vrhunsku pjevačicu koja će bit dostojna zamjena tarji,a i tome da nastupa s njima

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ima puno pjevačica kao Tarja naravno da nije unikat, ali pitanje koliko ih je voljno da pjeva u metal bendu.

A i nemojmo se previše razbacivati sa "najbolja grupa" jer nisu ni do pupka jednom Deathu. :wtf:

14. Eoden

Eoden Novi Član

:wtf: dobri su bili, slusao sam ih dosta prije par mjeseci, al onda sam presao na rock =)

15. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Meni su definitivno su bili medju najboljim i najdrazim grupama. Nadam se da budu ubrzo nasli novu pjevacicu i izdali novi album :coffee:

16. pandora

pandora Aktivan Član

neeee.... tarja je prekul, ne je zaminit... :((((
    inače... osim wish i had an angel, najbolja pisma mi je nemo... a i spot je pre pre kul...

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

tarja je vecf ottisla. nemozes tu nista..

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

tarja je bila unikat (al moze se zamijenit, tu nastupam ja :laugh: ), ali nadam se da ce joj nac dostojnu zamijenu :smile:

nightwish mi je jedan od drazih bandova :smile:

19. pandora

pandora Aktivan Član

tarja je bila unikat (al moze se zamijenit, tu nastupam ja :yeah: ), ali nadam se da ce joj nac dostojnu zamijenu :cocky:

u kojem smislu misliš zaminit tarju? jel se meni čini ili imaš neki plavi znakić ispod imena.... ili misliš minjat spol? :cocky: :onoz:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

u kojem smislu misliš zaminit tarju? jel se meni čini ili imaš neki plavi znakić ispod imena.... ili misliš minjat spol? :cocky: :cool:

cuj to je jedna interna fora, neki je ovdje na forumu znaju neki ne :cocky: :yeah: :onoz:

Podijelite ovu stranicu