1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Nightlife

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Anchica, 11. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Anchica

Anchica Novi Član

Malo opisite gdje izlazite i da li uvijek znate cilj ili ono "idem kud me noge nose" (kao ja)... :unsure: .. Preferirate li nesto poput Papaye (puno ljudi) ili pak nesto malo opustenije (manje ljudi)... I to je sve sto zelim znat :laugh: :laugh:

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

preferiram mjesta gdje je manje ljudi, od najdrazih mjesta za izaci mi je bio fantasy, kojeg vise nema :laugh:
    otiđem do udruge kad uhvatim vremena, dosta cesto odem na sljeme kad mi se pruzi prilika :unsure:

3. pandora

pandora Aktivan Član

ne izlazin vani.... :tired: ^^
    mislin na vikende i famozne subote...

4. Fenrir

Fenrir Novi Član

sto manje ljudi... idem kod tvrdave i šumu u blizini kas smognem a kad ne kod frendova il se zavucemo u tzv"shumicu" ili negdje di smo na miru...

5. Kathegar

Kathegar =I=

Runa...metal, krv, znoj, headbang, satana i zlo...ukratko :tired: :nice:

6. Psychaki

Psychaki Gost

Danas smo bili na klizanju, i evo, već sam doma.
    Puno hodam po 'kavama' , a najčešće , kad se ne zna kamo ćemo kažem "idemo pit' ".

Puno šećemo i hodamo po otvorenom, a najdraži izlasci su mi koncerti najrazniji, kazalište , kino i tome sl. (odmah se osjećam konstruktivno :tired: ) .
    Ne volim baš klubove, draži su mi tulumi kod prijatelja i poznanika, tako da se svakih nekoliko tjedana malo zapijemo. U klubove idem jedino da udovoljim najboljoj prijateljici kad nema s kim izaći. (rijetko srećom)
    Onda se pobrine da imam za piti i svi sretni i zadovoljni.
    Ako popijem dovoljno, čak i plešem...

7. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja petkom izlazim ovdje u Zg tocnije u The Best

Subotom sam obicno na takozvanom rokicu u Sisku gdje se vecina maldih okupi i pije
    Tamo se svi znamo (otprilike) i zato mi je tamo zakon
    Osjecam se ugodno

Poslije odem u Sisacki discko ili u sumicu (parkic usred grada) gdje se nalazi techno partyana

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Park + klupica + cuga + ekipa = perfect zabava

9. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ovisi kako sam raspoložen...nekad mi odogovara "življa" atmosfera i malo više ljudi....nekad mi se bas ide na klupicu u maximir, a nekad vise volim otici na neki privatniji tulumcic...sve zavisi o rasplozenju u danom trenutku...al najčešće funkcioniram "idi kud te noge nose" :tired:

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

moj nightlife se sastoji od seksa sa ženom :whip: i povremenih koncerata :viking:

11. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Kak to izgleda kad mi idemo van?
    dogovorimo se kaj će se pit i gdje će se pit, kao i tip alternativne razonode (uglavnom artanje).
    Znači, ili se:
    a) pije u parkiću
    b) pije i karta kod frenda
    c) pije u bircu (s malo ljudi, ne volim gužvu)
    d) ide na neki konc/ party di se obično malo popije

nakon svega toga, ide se na BUREK!

12. Nechrarh

Nechrarh Gost

Negdje na party, žurku, igranku :viking: , na neki dobar koncert sa ekipom jer što nas je više to nam je bolje :whip:

13. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Dogovor šta ćemo piti, pijenje istoga, možda kafić, a zatim disco :viking:

14. Bunny

Bunny Novi Član

hmm..pa obicno se u petak dogovorimo kam cemo...a u zadnje vrijeme smo dosta po bircevima ili klubovima..sa prihvatljivom nekom glazbom..a odemo na jedno mjesto ak nam je dobro ostanemo ako ne ide se dalje...ili smo naravno kod nekog doma..sto je svakako...najugodnije.. :dry: :dry:
    ali treba nekad i otici bas van i onak pošteno se zabaviti... :lol: :lol:
    ma uglavnom uvijek se nesto nađe i smisli... :laugh:

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

nakon svega toga, ide se na BUREK!
    :nice:

Zalosno, ali u vecini slucajeva kada u zadnje vrijeme dodjem nakon ponoci doma, to je zbog sessiona :tired:

Anyhow. Mrzim guzve. Mrzim dim. Zato ne volim ic di ima puno ljudi. Ne volim ic di je buka jer ne cujem ni sebe ni druge. Cak i u bircevima je sranje jer smrdi na dim. Tak da preferiram parkic. Nazalost, dosta moje ekipe ne.

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  16. Sherpa

Sherpa Legenda

Anyhow. Mrzim guzve. Mrzim dim. Zato ne volim ic di ima puno ljudi. Ne volim ic di je buka jer ne cujem ni sebe ni druge. Cak i u bircevima je sranje jer smrdi na dim. Tak da preferiram parkic. Nazalost, dosta moje ekipe ne.
    I ja mrzim dim, guzvu josh koliko toliko mogu podnjeti, no nevolim preveliku glasnocu da cak ni svoje misli ne cujem. Dim mogu pretrpit no kad sam u zagusljivom zadimljenom prostoru oci mi pocmu suziti i to me smeta. Osobno najvise volim parkic, ok voli ga i moja ekipa no kod njih je fora da oni nakon kaj popiju na klupici idu u neki od sminkerskih klubova koje ja nepodnosim tako da vrlo cesto ranije bjezim doma. (nekad ostanem i pretrpim)

17. Psychaki

Psychaki Gost

I ja mrzim dim, guzvu josh koliko toliko mogu podnjeti, no nevolim preveliku glasnocu da cak ni svoje misli ne cujem. Dim mogu pretrpit no kad sam u zagusljivom zadimljenom prostoru oci mi pocmu suziti i to me smeta.
    To su rijetke prednosti parkića....jer ako nije ljetno, najčešće se prije ili poslije smrzneš kao pi***, najbolje je kad se pije :tired:

18. lolita

lolita Novi Član

preko tjedna sam na kavama s frendicama, ili u parkicu s dragim :help: ..
    haha jos nisam obisla sve parkice velikog Zagreba, ali trudim se :omg: http://www.eydis.info/public/style_emoticons//yeah.gif
    a subotom,ako dodjem doma, ostanem gledat tv, a ako sam u Zagrebu,onda je moja lokacija Rocco ili The Best!

19. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nisam duuugo bio na nekom Tulumu, ali baš ono old school tulumu...ima kakav negdje ubrzo?

20. Nea

Nea curica

Nightlife - kod mene to ne postoji :hugz:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu