1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Need For Speed

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 10. Studeni 2006..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Neki dan nabavih ovu novu zanimaciju i moram reći da sam očaran , najteži NFS dosada , igrač može sam kreirati dijelove za aute , novosti poput osvajanja teritorija , članova teama ....

Grafika u igri je totalni eye candy , a nije ni prezahtjevna tako da se pokreće čak i na celeronu 2,53 sa 512 MB ram i ATI 9550 SE sa 128 MB RAM ( probano na poslu :tired: ) , doma ga vrtim u visokim rezama i sa hrpom detalja i igra je jednostavno prekrasna .

2. Psychaki

Psychaki Gost

Ja to oću' ! :tired:
    Valjda je netko od mojih dežurnih gejmera nabavio već :dry:

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja imam 256 rama radit ce mi, samo da me grafulja ne zaj♥♥e :ave:

Btw buraz ja te danas htio zvat da te itam jer trtebas igru... Idem je ja sad instalirat :ave:

4. Uniq

Uniq Novi Član

Presao sam Carbon :smile: :nice: :nice:
    Igra ne donosi neke revolucionarne stvari ali ono za zabavu i uzitak nabrijavanja auti koje volite je super.
    Ali ruku na srvu nije tako lagan ko prijasnji nastavci, malo je teze al ono s dobrim autom sve se brzo da prec. Koristio sam 4 auta u igri, Mazdu RX8, Mazdu RX7. Nissan Skyline i naravno SLR Mclaren Mercedes (best car in the game) :nice: :smile: :smile:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  5. Nazgul_rulez

MA bravo rođo ..a za Mrcinedesa nisam ni sumnjao :smile: :smile: :nice: :nice:

Ja sam koristio Mitsubishi Eclipse GT , Nissan 350 Z , Mazdu RX 7 i Dodge Viper SRT10

Sad se igram sa Challenge dijelom igre :smile:

PS @Uniq ...boktemazo ajmo na pivu :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  6. Sherpa

Sherpa Legenda

Da naravno... jedini ja dobijem igru na dvdu koji je toliko ostecen da se nemoze instalirati :smile:

7. Nazgul_rulez

Lol ..dobiš sutra normalno snimljeno boktemazo

8. Kathegar

Kathegar =I=

dajte screenshotove smradovi :belj:

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ima ko da sprži?

10. mihic

mihic Novi Član

Prošao igru za tjedan dana.Nije me se uopče dojmila.Policija u igri je užasno glupa, još uvijek se možeš odbijati od zidova u zavojima i biti prvi bez problema.Igra ne donosi nikakve velike promjene ali je igriva.

11. Nazgul_rulez

Ovak sinoć kupih ovo ... jutros shvatih da se jako jako jako kajem zbog te kupnje ...

Mislim grafika je super , igrivost je dobra ... ali UNIŠTILI SU SMISAO OVE IGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :tired: :omg: :lol: :lol: :lol:

Jel netko probao ? Igrao ? Lupao glavom o zid kao ja ?

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Neznam, meni se svidjela po onome kaj sam na poslu testirao... Mislim da moraju malo odmaknuti od underground stiha na neko vrijeme jer su se poceli ponavljati

13. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

onho, zadnje iz nfs serijala što je valjalo je prvi underground... osbono mi je srcu još uvijek najdraža iz serijala porsche unleashed edicija... doduše, nema hot pursuit mod, al svi ti modeli porške to debelo nadoknađuju :drool:

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A u cem je problem?

15. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

naz je reko - grafika je odlična, al igrivost je jadna...

16. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

kak ti u nfs-u moze igrivost bit jadna?

ke su maknuli makine i stavili seriju zastava automobila od 1960-1980?? :tired:

to ti je ko da kazes da imas turbozgodnu zhensku (super grafika), ali da ti je bzvz ju karat. (losha igrivost)...ako je tako brate, daj to vamo :omg:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mislim grafika je super , igrivost je dobra

naz je reko - grafika je odlična, al igrivost je jadna...
    Erm... ne?

Dakle, ako je igrivost dobra, u čem je problem?

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jebiga, lapsus... :mrgreen:

a eto... nema onaj stari feeeling...

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A zbog cega?

20. Nazgul_rulez

Erm... ne?
    Dakle, ako je igrivost dobra, u čem je problem?

Problem je u tome što su racing preselili sa ulica na zatvorene staze ... on imam feeling da vozim Indycar utrke ... totalno je nestao onaj gušt otključavanja raznih dijelova za tuning , ganjanja sa murjom ... sređivanja auta ...

Priča je ajde donekle dobra ... a oni koji su gledali Fast and the Furious prvi dio znati će o čemu pričam kada kažem Race Wars ... kompletna igra se temelji na tome ...

Dakle više nema slobode skrenuti u ulicu u koju želiš , lagano krstariti po gradu ... uživati u nadogradnji i sređivanju auta ...

Jednostavno ubili su NFS :mrgreen:

Podijelite ovu stranicu