1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Natječaji Općenito

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od galadriel artanis, 22. Listopad 2006..

1. galadriel artanis

galadriel artanis Novi Član

U skladu sa našom uređivačkom politikom promicanja žanra Fantasya, s naglaskom na Tolkienu, Ea će uskoro raspisati natječaj za mlade i još neafirmirane pisce i ilustratore Fantasy i SF žanra.
    Obzirom da je ovo prvi, i ustvari probni, natječaj u konkurenciju ćemo uzeti i one radove koji su već prethodno objavljeni isključivo na web stranicama ili blogovima. Radove koji su već tiskani u bilo kakvim publikacijama nećemo uzimati u obzir.

Radovi će biti podijeljeni u četiri kategorije:
    - Tolkien related priča
    - Tolkien related ilustracija
    - Fantasy/SF priča
    - Fantasy/SF ilustracija.

Dakle, pozivamo vas da se pripremite i počnete pisati i crtati - najbolji radovi bit će objavljeni na portalu (a možda i u kakvoj publikaciji ako nam pregovori s nekim izdavačkim kućama urode plodom). Početak natječaja, kada će biti objavljena i pravila te sastav žirija, biti će 1. studenoga i trajati će do 31. prosinca 2006.

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Vidio sam vec na Ea-i, tu definitivno ulazim... jel se moze predat vise od jednog rada? :)

3. galadriel artanis

Vidio sam vec na Ea-i, tu definitivno ulazim... jel se moze predat vise od jednog rada? :)

Može - što više to bolje :w00t:

4. Psychaki

Psychaki Gost

Predivno!
    Može i SF! :) :) :)

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Samo da napomenem da kod ovakvih natječaja treba postaviti neku granicu po broju riječi. Jedino ak vam nije bed da vam se u istoj kategoriji nadje roman od 200 i priča od 10 stranica. :)

6. Aronys

Aronys Pleb

U to bi bilo gadno, jer moj ima 228 stranica, pa ne bi bilo fer da ga neka kratka priča pobjedi.

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da, baš sam na to mislio. Nemogu biti isti kriteriji. Kao da uspređuješ haiku sa Odisejom.

8. galadriel artanis

Predivno!
    Može i SF! :) :) :)

Jesam, razmišljala sam i o tome, i još ništa nije definitivno odlučeno (imam vremena di 1. studenoga :cocky: )

Naime, strah me da neće biti dosta radova i to naročito u kategoriji romana, pa se najozbiljnije bavim mišlju da za ovaj prvi put strpamo sve u isti koš :think:

What say you :unsure:

9. Psychaki

Psychaki Gost

Naime, strah me da neće biti dosta radova i to naročito u kategoriji romana, pa se najozbiljnije bavim mišlju da za ovaj prvi put strpamo sve u isti koš :think:

What say you :unsure:

Što ne kažeš, evo, već idem reklamirati, znam puno nadobudnika što pišu SF :D
    Bit će konkurencije ....

10. galadriel artanis

Što ne kažeš, evo, već idem reklamirati, znam puno nadobudnika što pišu SF :D
    Bit će konkurencije ....

Super :unsure:

Inače, u žiriju za najbolju ilustraciju već imamo neke prave face

11. Aronys

Aronys Pleb

Ovo još nisam nikome rekao, no napisao sam i jedan SF roman. Možda uđem i s njim na natječaj.

12. galadriel artanis

Ovo još nisam nikome rekao, no napisao sam i jedan SF roman. Možda uđem i s njim na natječaj.

Uđi, uđi :unsure:

13. OKem, vrijeme je da se i ja ponovno aktiviram... iako s obzirom na rok samo neka pripovjetka ili pjesmica dolazi u obzir, nešto ću sigurno iznjedriti^^

14. galadriel artanis

OKem, vrijeme je da se i ja ponovno aktiviram... iako s obzirom na rok samo neka pripovjetka ili pjesmica dolazi u obzir, nešto ću sigurno iznjedriti^^

Rok za predaju radova je 31.12. tako da vremena ima, doduše ne baš za roman ali za priču...

15. Aronys

Aronys Pleb

Rok za predaju radova je 31.12. tako da vremena ima, doduše ne baš za roman ali za priču...

Pa, ovisi kako tko brzo piše. :evil:

16. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Super :nice:

Inače, u žiriju za najbolju ilustraciju već imamo neke prave face

ko je osim ćerana tamo faca :evil: ?

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  17. galadriel artanis

ko je osim ćerana tamo faca :nice: ?

:erm: o čem ti pričaš :evil:

Di tamo?

I čem se ti smiješ :ball:

18. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

:erm: o čem ti pričaš :evil:

Di tamo?
    I čem se ti smiješ :ball:

smiri se, mislio sam da ce vam na Ea-i u ziriju za ilustracije biti milivoj...kad si spomenula "prave face" thats all :nice:

19. galadriel artanis

smiri se, mislio sam da ce vam na Ea-i u ziriju za ilustracije biti milivoj...kad si spomenula "prave face" thats all :nice:

Smirena sam, i više nego smirena :ball:

Ćeran je predsjednik žirija, ali ni ostali članovi neće biti za baciti :evil:

To čuvam kao iznenađenje ali jedan od onih koji su pristali biti u žiriju je vrlo, vrlo poznat i nagrađivan autor, a s još nekolicinom upravo pregovaram :omg:

Nego, bacih pogled na tvoje radove - planiraš li se ti možda natjecati :ball:

20. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ko? Esad? Kordej? sada sam znatizeljan :D

da, mislim napraviti nesto za natjecaj, jel problem :)

Podijelite ovu stranicu