1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Nasilje Nad Ženama

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 13. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

Znate li da su u Hrvatskoj više žena smrtno stradale od partnera nego od rata i raka? I da ih 85% ne prijavi zlostavljanje?

Jučer sam čula priču jedne mlade djevojke od 25. godina koja je 3 godine hodala sa svojim mužem i sada je 3 godine u braku i sada ju je lupio, a onda se izvinjavao i plakao. Što mislite o takvim muškarcima? Što mislite o ženama koje trpe zlostavljanje (psihičko ili fizičko svejedno)? Da li postoji bilo koji razlog da bi lupili ženu (za muškarce)? Da li bi i zbog kojeg razloga ostali s muškarcem nakon što vas 1. put lupi (za žene)?

2. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Trebalo bi sve one koji lupaju žene dovesti do mene i ostaviti i na nekih 10 minuta nasamo samnom :hugz: :hugz:

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Zene svako malo treba ćušnuti da ih naucis di im je mjesto.

4. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

:hugz: What ?

Žene se treba čuvati kao kap vode na dlanu u pustinji :hugz:

5. Nea

Nea curica

:hugz: vidiš uvijek mi se činilo da se osjećaš inferiorno u odnosu sa bilo kojom ženom...a sada si to i potvrdio :hugz:

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Bez uvrede no ako ja gledam situaciju doma moja stara svako malo starog provocira i ja se cudim kako je stari ne lupi...

Zene cesto imaju jako dug jezik i neznaju kada prestati klepetati... I onda se mnoge cude kad ih neko lupi...

Zanimljivo je da zena smije lupit muza i nitko nece nista napraviti dok ako bilo koji muskarac dodirne zenu odma sranja... Nije li to malo dvolicno??? (pogotovo ako zena prvo lupi muza pa joj on onda vrati)

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja sam volio dok je mene cura onako izsamarala. :hugz:

8. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

OK ... Ovo postaje malo kinky :hugz: :hugz:

9. Nea

Nea curica

Bez uvrede no ako ja gledam situaciju doma moja stara svako malo starog provocira i ja se cudim kako je stari ne lupi...

Zene cesto imaju jako dug jezik i neznaju kada prestati klepetati... I onda se mnoge cude kad ih neko lupi...

Zanimljivo je da zena smije lupit muza i nitko nece nista napraviti dok ako bilo koji muskarac dodirne zenu odma sranja... Nije li to malo dvolicno??? (pogotovo ako zena prvo lupi muza pa joj on onda vrati)

Ne odobravam niti kada žena lupi muškarca jednako tako. Ali ne postoji niti 1 razlog zašto bi muškarac lupio ženu. Stara kvoca? Pa nek ju pošalje negdje i ode u drugu sobu :hugz:

10. imelazno

imelazno Novi Član

Ja sam volio dok je mene cura onako izsamarala. :hugz:

Uuuu... to je super, to volim! :hugz:

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Moji se međusobno odje*avaju i to je to ... Malo se ljute ( svatko ode u svoj kut ) pola sata kasnije se pomire :hugz:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Ti mislis da to pali??? Ona nemre zacepit ili ne zeli zacepit...

13. Nea

Nea curica

Ako kažem neka se rastanu svi će krenuti na mene :hugz: postoji ignoriranje i ako su tako dugo već zajedno on to sigurno dobro koristi :hugz:

14. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

tebe isto nea treba malo ćušnuti

15. Nea

Nea curica

tebe isto nea treba malo ćušnuti

:hugz: primjetih da to želiš već neko vrijeme...ali sve i da sam kraj tebe i to učiniš bilo bi ti žao... jako :hugz:

16. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

čuj, ne odobravam nasilje nad zenama. niposto.

no onda opet gledam npr svoju staru, ili svoje sisterke. i sve cetiri znaju dosta cesto svojim jezikom zasluzit batine da im netko zbilja treba kičmu polomit. moj stari isto zna bit kreten povremeno, no on pusti nakon nekog vremena. zene imaju tendenciju kvocat do besvijesti. Ili dok ih ne steras u pizdu materinu toliko glasno da se zbilja uplase da ces ih zveknut ak se ne izgube.

yes, I know. disfunctional families ftw!!1 :hugz:

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ja sam isto protiv nasilja nad ženama, ali svejedno svako malo lupim Neu sa mačem ili lukom i strijelom :hugz: :hugz:

18. Nea

Nea curica

čuj, ne odobravam nasilje nad zenama. niposto.

no onda opet gledam npr svoju staru, ili svoje sisterke. i sve cetiri znaju dosta cesto svojim jezikom zasluzit batine da im netko zbilja treba kičmu polomit. moj stari isto zna bit kreten povremeno, no on pusti nakon nekog vremena. zene imaju tendenciju kvocat do besvijesti. Ili dok ih ne steras u pizdu materinu toliko glasno da se zbilja uplase da ces ih zveknut ak se ne izgube.

yes, I know. disfunctional families ftw!!1 :hugz:

ali s druge strane one znaju reći i poneku lijepu riječ ili pružiti utjehu ili te nahraniti ili napraviti neku lijepu sitnicu zar ne? :cool:

Ja sam isto protiv nasilja nad ženama, ali svejedno svako malo lupim Neu sa mačem ili lukom i strijelom :dry: :hugz:

no dobro mi imamo neki drugi razlog za to :dry: :dry:

19. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Zato jer su posljedice ženinog udarca znatno manje od posljedica muškarčevog?

Bih li živjela s tako nekim? Može mu se desit jednom - prvi put, zadnji put i nikad više. [​IMG]

20. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

:hugz: My god... :dry:

Nikako ne odobravam kada se žene tuku, pa ni muškarci. Ali jednako tako su mi i žene koje ni ne pokušaju uzvratiti idiotske. Kako će te netko u životu poštovati ako se ne možeš ni zauzeti za sebe. Moj tata je mene i moje sestre jako rano naučio šta da napravimo sa muškarcima koji se prema nama odnose nepristojno, grubo, neuljudno, napasno.... Primjenila sam tu tehniku nekoliko puta i više nisam imala problema. Kako ono kažu? Sa rogatima se ne valja bosti. :hugz:

Podijelite ovu stranicu