1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Narudzba Rpg Knjiga Preko Land Of Magic

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Exxar, 25. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ovak, pričao sam sa brand managerom iz LoMa i zamoljen sam da mu sastavim popis knjiga koje se isplate naručit, tj. knjige koje će ljudi kupovat. LoM će naručivat veliki shipment za jedno dva tjedna, tak da za cca tjedan dana trebam poslat nekakav popis.

Dakle, recite koje rpg knjige bi željeti kupiti u LoMu. Ziher će naručiti core knjige za bilo koji sistem, a postoji mogućnost da naruče i ostale knjige, ako je dovoljno ljudi zainteresirano za njih. Shoot away...

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

to ti je bash malo onak... -.- ja sam cuo da ljudi imaju problema nac phb za 3.5, ali to je to...

zivjeli torrenti!!!!1 :love:

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Da, zato sto su totalno ostali bez core njiga. Sada ce nove narucit... i jos ostaloga.

Aj nemojte vise spammati sa postovima u kojima ne predlazete knjige, da bude preglednije.

4. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Pa, nemam konkretan popis, ali što više soft cover fantasy romana, nikako ne od Salvatorea. Dobro bi bilo i neke stand-alone serijale staviti, poput The Rogues, The Priests ili War-torn. Ako dolaze u trilogijama i sl. onda kompletne, a ne da u LoM-u nadjem treci dio jedne trilogije i drugi dio neke druge. I neka ih posalje u LoM Varazdin :)

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh, mozda nisam bio jasan. Mislio sam na roleplaying game knjige, a ne na fantasy romane.

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ne znam koliko su ti oni povjerljivi ex, ja sam prije jedno godinu dana narucio book of vile darkness i ostavio broj moba. bila je ista tak spika sa "narudzbom sljedeci tjedan", samo sto knjiga ne da nije stigla unutar mjesec dana nego su me ovo ljeto zvali kao da mi je dosla knjiga. Nakon sto sam se sjetio ko uopce zove i zasto, rekao sam im da me vise ne zanima nakon 10 mjeseci cekanja :))

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh... ne narucujem ja prek njih u ducanu. Ja dajem liku iz LM Infa popis knjiga koje da naruce, da on ne mora trosit vrijeme da gleda okolo sto ima novo i sto da naruci. Capisci?

8. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu