1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Nanowrimo

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Pyromaniac, 17. Listopad 2007..

1. Evo, jedan topic za sve one koji su ikad htjeli pisat knjigu s tim da im to još netko prizna. NaNoWriMo, u daljnjem tekstu Nano, je jedan način za takvo što. Dođeš, registriraš se do kraja ovog mjeseca i pišeš u sljedećem. Cilj je napisati 50000 riječi u 30 dana, što je većini ljudi izazov, tako da svi koji se smatraju piscima, mogu se smatrati i izazvanima na jedan time race. Naravno, koliko god kvaliteta nije bitna, jer će gotovo bilo koji smisleni tekst iznad 50k riječi proć, čast nam ne dopušta da napišemo išta manje od maksimuma.
    Nažalost, tijekom godine se ništa ne događa u Nano-u i nema nekih velikih natjecanja poput tog samog na istoimenoj stranici, ali to nam upravo daje priliku da se pripremimo i dobijemo ideje. Žao mi je kaj nisam postao ovaj topic ranije, ali siguran sam da će svi koji se odluče na ovo imati bar par ideja. A za te koji se odluče, puno sreće!

National Novel Writing Month

Joj, da, i fakat se nadam da netko već nije napisao nikaj u vezi s ovim.

Samo za informaciju, već se registriralo preko 38000 ljudi, svih dobi. Ali mislim da trebate bit iznad 13.
    Ovaj topic sam inače mislio staviti u namjenu razmjene buddya i sl, pa, radite kaj oćete.

2. Aronys

Aronys Pleb

Fenomenalno! :laugh:

Eto prilike svim wannabe piscima da zasju u pravom svjetlu! :great:

3. Počelo prije 25 minuta. Tko se prijavio, drago mi je. Tko nije, žao mi je.

Vrijeme za pisanje....

4. Približava se kraj pisanja za sve koji su uoće počeli s namjerom da završe, 30.11. je već jako blizu. Ja na 37125 riječi, fali još kojih 12-13k i ni najmanje ideja. Bar je to ono čega sad imam. A dođe tako kasno... Ako ne bude previše sramotno (avg vrijeme kad sam pisao bilo je 23-02h) postat ću cijeli tekst. Ima puno, pa će se imat šta za čitat. To će mi ujedno biti i lektira. Eh, puno sreće svima koji su pisali, nadam se da su gotovi ili blizu toga.

I,

Natrag na pisanje.

5. Evo, napokon! I to se dogodilo! Pola sata prije kraja Nanowrima uspio sam napisati svih 50000 riječi!

Hvala svima koji su me podržavali, stvarno puno hvala, vaša podrška mi je dala motivaciju za pisanje.

50,235 words so far. Official NaNoWriMo winner.

Waaaah! Party time! :wtf: :bash:

:w00t: :laugh: :wtf:

:bash:

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Eh da ja imam vremena za napisati 50k rijeci kak spada, imo bi soma dolara vise u djepu...

Podijelite ovu stranicu