1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Najgluplji Kraj U Filmu

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nazgul_rulez, 20. Studeni 2006..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Neznam meni je nekako najgluplji završetak trenutno onaj u Piratima sa Kariba 2 ...mislim , iako je očito da ide nastavak ...malko je loše napravljen taj kraj ....

Drugi po redu bi bio početak kraja sa A.Šrafncigerom ... jako loš kraj ( kada se nabode na onaj mač ...jako loše )

2. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Mene je jako razočarala izvedba završetka u Dune filmu..nekak labavo, bez neke dubine, kajaznam :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Neznam.....ako su vam to loši krajevi onda stvarno niste ništa vidjeli...list filmova sa lošim krajevima je pre dugačka - pola filmova sa MMF i ZFF ima tako sj♥♥ano loše krajeve da je to pre strašno....
    Zadnej što sam od "komercijale" gledao u kinu mi je onaj Parfem - i ima koma kraj...
    Onda svaki film od onog Ulija ima katastrofalno loš svršetak....lošu svršidnu ima SVAKI petak 13 i Hallowwen....ma joj toliko ih ima loših da se ni jednog sada nemrem sjetiti :lol:

4. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Neznam.....ako su vam to loši krajevi onda stvarno niste ništa vidjeli...list filmova sa lošim krajevima je pre dugačka - pola filmova sa MMF i ZFF ima tako sj♥♥ano loše krajeve da je to pre strašno....
    Zadnej što sam od "komercijale" gledao u kinu mi je onaj Parfem - i ima koma kraj...
    Onda svaki film od onog Ulija ima katastrofalno loš svršetak....lošu svršidnu ima SVAKI petak 13 i Hallowwen....ma joj toliko ih ima loših da se ni jednog sada nemrem sjetiti :lol:

Al pazi, ja govorim o meni dobrim filmovima koji su sj♥♥ani s jošim krajem..halloween i petak 13 i te sheme - to su meni loši filmovi :lol:
    Al dobro, istina, ima ih još dosta, al ovog sam se sad jedino mogel sjetit..

5. Nechrarh

Nechrarh Gost

Al pazi, ja govorim o meni dobrim filmovima koji su sj♥♥ani s jošim krajem..halloween i petak 13 i te sheme - to su meni loši filmovi :lol:
    Al dobro, istina, ima ih još dosta, al ovog sam se sad jedino mogel sjetit..

AAaaaaalzooo :lol: makar je naslov teme sj♥♥ani i šugavi krajevi filmova :lol:
    Evo još jednog glupog kraja - a film je OK - Beowulf and Grednel

6. abominacije

abominacije (/:=D

AAaaaaalzooo :lol: makar je naslov teme sj♥♥ani i šugavi krajevi filmova :lol:
    Evo još jednog glupog kraja - a film je OK - Beowulf and Grednel

ba koju foru ti je beowulf dobar film? :lol: :lol:

inache... jedan od najgorih zavrshetaka opchenito je american beauty... trebali su svi poginuti... :lol:

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

ba koju foru ti je beowulf dobar film? :lol: :lol:

Na kojeg Beowulfa ti misliš?! - ja ciljam na ovog zadnjeg Engl. Island. produkcije, a ne na onog sa C.Lambertom :lol:

8. abominacije

Na kojeg Beowulfa ti misliš?! - ja ciljam na ovog zadnjeg Engl. Island. produkcije, a ne na onog sa C.Lambertom :lol:

daj bokte, to je uzhas zhivi... christopher lambert ima manje izraza lica od stevena seagala... :lol: :lol:

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

daj bokte, to je uzhas zhivi... christopher lambert ima manje izraza lica od stevena seagala... :lol: :lol:

Ovaj iz 2006 mi je dobar zbog svoje scenografije i kostimografije ;)

10. abominacije

nisam znao za ovaj iz 2006... ali teshko mi se fokusirati na scenografiju i kostime kad dobijam grcheve u zhelucu od glume :lol:

11. Nechrarh

Nechrarh Gost

Snima se još jedan, sa A. Jolie kao Grendijevom mamom i A.Hopkinsom kao onim kraljem :dragon:
    U kinima bi rebao biti krajem 2007.

12. Ares

Ares Gost

Feast, Plague...

13. kalthir

kalthir woof woof

Mene je jako razočarala izvedba završetka u Dune filmu..nekak labavo, bez neke dubine, kajaznam :love:

» Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «

Um. Muad'dib postane emperor i svojim megauber moćima po prvi put in living memory prouzroči kišu na planetu? Ne kužim kaj fali.

Deveta Vrata. » Klikni da vidis Spoiler - klikni ponovo da ga sakrijes... «
    Pokara se sa vragom i nakon toga se vozi u autu. teh end.

14. Psychaki

Psychaki Gost

Barem se netko slaže.
    Kraj je u filmu totalno loše izveden.

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

jel ga pojedu? :tired:

16. Psychaki

Psychaki Gost

Da, nakon cijele one farse prije. Baš sam pričala kad sam opisivala film...sadnjih pola sata samo sam u sebi ponavljala mantru "daj krepaj već jednom".
    Ispalo je baš patetično.
    U knjizi se čini bolje.

17. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

@Kalthir - Dune - pa nekak mi je na puno manjoj razini od ostatka filma, neznam, nemogu objasnit :mmm:
    - Deveta Vrata - evo, to je meni npr. odličan kraj :mmm: .. nekak mi paše s ostatkom filma u kojem je dosta toga samo natuknuto i na neki način nedovršeno :love:

18. dan poslje sutra i rat svijetova

19. Ares

Ares Gost

True there Baron Day After Tommorow ima malo čudan kraj, ali naracija Morgana Freemana je f♥♥king dobra, ali opet loš kraj....

20. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

True there Baron Day After Tommorow ima malo čudan kraj, ali naracija Morgana Freemana je f♥♥king dobra, ali opet loš kraj....

ajde film je super, kao i svi filmovi katastrofe, sam eto malo je zavrsilo cudno :cocky:

Podijelite ovu stranicu