1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Najdraži Villain...

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Tyronius Mook, 22. Ožujak 2007..

1. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Eto, vidio sam negdje post za najdraže junake iz stripova, pa me ponukalo da pitam drage eydišane.. koji vam je naj-uber-mega-guba-zakon-cool negativac bilo u stripu, ili knjizi!

Ne nemojte reći Štrad.. :cocky:

Meni je Darth Vader, jer ima zakon powere koji nisu PRE moćni, ili pre neobjašnjivi ili onako da ti dođe da kažeš "yeah right" i jedini je od svih koji zapravo zna zašto su mu minioni mutavi.. jer su svi klonovi a izbori gene poola za njih mu baš i nisu bili nešto :evil2: :w00t:

Za filmske negativce molim vas koristite ovaj topic. Hvala
    http://www.eydis.info/index.php?showtopic=...t=0&start=0

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ne nemojte reći Štrad..
    A j♥♥em ti cucka :cry:

Darth Vader je pickica. Dokazano u 3. filmu.

That aside... ne pada mi nijedan napamet trenutno.

3. Sin

Sin Paladin of Eydis

najcool villain je tyrion lannister...

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Lex :cry: Covjek je car, da su mu dali bilo kojeg drugog superheroja kao protivnika mislim da bi odavno vladao svijetom (batman je iznimka)

5. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

the one and only - Alexander Luthor FTW(mislim, kad nema superdase :cry: )
    :cry:

6. Sin

Sin Paladin of Eydis

također... Braća Dalton iz Lucky Lukea.... vrhunski negativci...

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

8. Sherpa

Sherpa Legenda

A moze se staviti posebno. Moj negativac je originalno stripovski :w00t: sto moze proci pod knjiznicu :omg:

9. Belmorn

Lex je bio i na filmu ak se ne varam :w00t:
    al i vader se može izvuć na knjigu jer ima malo more onih odvratnih star wars džepnih romana...

kad je već Sin_Gaer_Lena načeo pjesmu leda i vatre, samo bih naglasio da Tyriona ne smatram negativcem, ali njegova sestra Cersei savršeno pristaje toj ulozi

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Vidim da ti fali tvoja karlovacka pivovara :w00t: te da ne citas postove s razumjevanjem :omg:

Originalno stripovski, i on mi je stripovski dobar, nije ni filmski losh

11. Sin

Sin Paladin of Eydis

ovaj... kod Martina je cinjenica da nisi siguran tko je u toj cijeloj prici bas cisti negativac... no Tyrion mi je zakon zbog spletki i njegovog sklopa uma

12. Belmorn

nemam vremena za čitanje s razumjevanjem! :w00t:
    lex je odličan kao zlikovac jer uspije smotat onu tetku supermana unatoč činjenici da nema neke nadnaravne moći...
    edit: slažem se u potpunosti, tyrion je izvrstan lik (jedan od 3 najdraža zapravo)

13. SundayEve

SundayEve Novi Član

kad je već Sin_Gaer_Lena načeo pjesmu leda i vatre, samo bih naglasio da Tyriona ne smatram negativcem, ali njegova sestra Cersei savršeno pristaje toj ulozi

Tyrion meni ni u kojem slucaju nije negativac...... i kako je Sin_Gaer_Lena napisao on je super zato sta je pametan i zbog svih onih spletki..... ali meni je super zato sta je mali patuljak :w00t: :mad:

a lex je i meni super..... nisam citala stripove :omg: ali mi je u smallvillu odlican..... bas mi pase u negativca.... pravi se da je clakrov najbolji prijatelj a iza leda mu radi sranja :zzz:

14. Sin

Sin Paladin of Eydis

Tyrionova najveća odlika je ta što je mali, ružni, izbrazdani, isjeceni patuljak, sa cekinjama brade i kose :w00t: ... pa da...

15. Omiljeni villain... imam frenda kojemu je Palpatine idol, ali za sebe neznam...teško je, čak teže od određivanja najdražeg junaka. Ali ima još loših u tom filmu. Kayser Soze nije loš. Ni Bullseye. A najpatetičniji mi je Pingvin iz Batmana.
    Kingpin? Ma ne... recimo Bullseye iz Daredevila kao film. Kao knjiga recimo da je to.... a... nitko nije čitao Dark Tower od Kinga? Pa dobro, jedan vlak od tamo. Tko je čitao znat će koji vlak. Heh

16. Sherpa

Sherpa Legenda

17. Nechrarh

Nechrarh Gost

Darth Vader je filmski negativac - tek je kasnije došao u stripove i knjige, dok je onaj iz Derdevila prvo bio u stripu pa onda došao na film :yeah: ....no kada se već raspravlja o stripovskim negativcima ima ih pun rac cool tipova - no meni najdraži Hellingen :smile:

18. Rin

Rin essjaydubya

najdraži...grr....harr Cap'n Kennit iz Ship Of Magic od autorice Robin Hobb. Gusar, pokvarenjak i ubojica...no imam feeling da će postati dobar do kraja triologije :lol:
    super su mi i Voldemort iz Harry Potter (rođen je na isti dan kao i ja - über villain, teehee :w00t: ) i zla vještica iz Snjeguljice - really creative, really vain, really COOL :lol:

19. elrond_vilya

elrond_vilya Novi Član

Meni je najdraži Raistlin Majere iz Dragonlance Chroniclesa

20. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

meni je najdrazi bad boysi su Voldi i Cersei i njein tatek...totalna gamad,nema sta

Podijelite ovu stranicu