1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Najdraža Knjiga

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Nea, 4. Studeni 2006..

1. Nea

Nea curica

Sigurno postoji knjiga koja vam zbog nečega baš posebna. Dobro, možda i dvije. Kojoj se uvijek vraćate i s čijom preporukom davite druge :omg:

Napišite svoju najdražu knjigu i nešto o njoj. Zbog čega je upravo ona ta koja vas je tako privukla? :omg:

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Knjiga koja mi je trenutno najdraža je Lavovi Al Rassana. Napisana je super, priča mi je odlična, a i potpisao mi ju je autor :omg: pa mi je zbog toga vrlo posebna :omg:

3. no_iq

no_iq Novi Član

Harry Potter,sve.
    jednostavno to su mi naj naj naj knjige ikada.
    i to je to. još da su filmovi bolji,ali dobro...

4. pandora

pandora Aktivan Član

amberske kronike.... najviše prva.... :omg:
    pročitala san ih davno... a bile su među prvim sf knjigama koje san pročitala... :omg:

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Plutarh: usporedni životopisi. ne mogu si pomoći, povijest je moja slabost :omg:

6. Psychaki

Psychaki Gost

Timeline Michaela Crichtona.
    Ne znam točno zašto, ali nje se uvijek sjetim.
    Pa...Londonova "Željezna peta"...

7. genesis

genesis Novi Član

Ne mogu se odluciti za jednu, ima ih nekoliko... 1984., Lavovi Al-Rassana, Grad i zvijezde... Ima ih jos, al mi ne padaju na pamet sad

8. DsAg

DsAg Novi Član

Konstrukcija Michaela Crichtona jer se dosta bazira na strojarstvu :omg: i ostale njegove knjige su mi pri vrhu popisa zajedno sa serijalom Pjesme Leda I Vatre G. R. R. Martina i Pulmanove serije Njegove Tamne Tvari

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Pa...Londonova "Željezna peta"...

ajde da vidim da je to netko još osim mene pročitao :ninja: izvrsna knjiga.

10. Aronys

Aronys Pleb

Timeline Michaela Crichtona.

Slažem se. Ta mi je knjiga među omiljenima i ti si vjerojatno prva osoba koju znam, kojoj je također među najboljima. I Harry Potter, kao i LOTR knjige su mi odlične.

11. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Harry Potter 1 ili Harry Potter 5, ne mogu se odlučiti. Dovoljno sam objektivna da ocjenim kako ima puno boljih knjiga od Harrya Pottera. Ali Potter ima ono nešto što me svaki put iznova privuče i ima nekoliko fenomenalnih likova. Jedinica zato jer je sve počela. Petica čisto zbog poglavlja Career Advice. :ninja: Iako mislim da sve knjige vrijedi pročitati jer je McGonagallica jednostavno najbolja. Preimba, kako bi rekao Kalthir.

I pripazite na naslov topica koji glasi najdraža knjiga, ne najbolja. :laugh:

12. Nea

Nea curica

I pripazite na naslov topica koji glasi najdraža knjiga, ne najbolja. :help:

Da, upravo tako jer vam najdraža ujedno ne mora biti i najbolja. :help:

Meni je Martinova saga do Gozbe vrana najdraža i najbajkovitija priča :lol: Prelijepo vodi kroz radnju, nije ništa napuhano, nema previše magije i nemogućih stvari, likovi su različiti i životni, krajoiik i običaji su opisani i razrađeni, ne u jako puno sitnica, ali točno možeš zamisliti kako neki kraj izgleda, kako su opustoštena i spaljena sela, kako je s one strane Zida... Tečno, maštovito i divno :lol:

13. no_iq

no_iq Novi Član

Harry Potter 1 ili Harry Potter 5, ne mogu se odlučiti. Dovoljno sam objektivna da ocjenim kako ima puno boljih knjiga od Harrya Pottera. Ali Potter ima ono nešto što me svaki put iznova privuče i ima nekoliko fenomenalnih likova. Jedinica zato jer je sve počela. Petica čisto zbog poglavlja Career Advice. :laugh: Iako mislim da sve knjige vrijedi pročitati jer je McGonagallica jednostavno najbolja. Preimba, kako bi rekao Kalthir.

I pripazite na naslov topica koji glasi najdraža knjiga, ne najbolja. :lol:

:lol: :laugh:
    sad opet čitam 6. knjigu...
    stvarno neočekivan kraj.pogodio me kad sam prvi put čitao.
    pa sam je sljedeću noć opet pročitao. ono... :lol:

p.s. mislim da bi the almighty kalthir rekao "uberimba"

14. Thor of Asgard

Thor of Asgard Novi Član

Defeinitivno Kum Maria Puzza!

Bez ikakve dvojbe!

15. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Ne mogu se odlučiti koja mi je najdraža knjiga jer mi je puno njih na neki način drago.
    Možda Martinova saga jer je to trenutno zadnje što sam čitala, ali svi fantasy romani su mi :cool: :cocky: :cool:

16. Orion

Orion Novi Član

:evil2:

Robinson Crusoe mi je oduvijek ostao u dobrom sjećanju.

Pročitao dosta toga u zadnjih nekoliko godina, pa se ne mogu svega sjetit... :evil2:

17. Farrukh

Farrukh Novi Član

Stephen King - IT
    F. Herbert - DUNE
    Amber
    serijal o Drizzt Do`Urdenu
    itd.

18. Hilux

Hilux Novi Član

Nepodnošljiva lakoća postojanja
    Vodič kroz galaksiju za autostopere, možda čak najdraža zbog toga što je možemo interpretirati na tisuću različitih načina...kao kritiku društva, dublju filozofiju...ili kao najobičnije humoristično štivo :nice:
    Dune naravno, moram je ponovo pročitati :nice:

19. abominacije

abominacije (/:=D

nije najdrazha ali je najbrutalnija... volim sofisticirano brutalne stvari...
    naked lunch... steven seward burroughs

p.s. mislim da bi the almighty kalthir rekao "uberimba"

i dont think were talking about the same kalthir here...

20. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Ime Ruže od Eca
    Pa, za one koji su čitali, posebni razlozi nisu potrebni :hugz: , a oni koji nisu neka se srame :hugz:

Malo oftopika: evo, i jučer sam film pogledao - isto predobro napravljeno :dry: samo mi je žao kaj nisu više naglaska stavili na Vilimovu nevjerojatnu pronicljivost..

nije najdrazha ali je najbrutalnija... volim sofisticirano brutalne stvari...
    naked lunch... steven seward burroughs

da, predobro je to - i film je odličan (hehe, al forsiram te ekranizacije :dry: )

Podijelite ovu stranicu