1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Nagrada Za One Koji Su Već čitali Izvršitelje...

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Zoran K, 11. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

:unsure: Hihihihi...

Daklem, imam ja tu jednu knjigu, zbirka fantasy i SF priča, puno hvaljena, zove se "Najbolji na svijetu". I rek'o, da se riješim par komada (cca 3, možda više).

Naravno, najprije ću vas uposlit :lol:

UVIJET ZA SUDJELOVANJE JEST DA STE VEĆ PROČITALI KNJIGU "IZVRŠITELJI NAUMA GOSPODNJEG"

E sad, što treba činiti. U biti, treba povadit jednu količinu likova iz knjige "Izvršitelji nauma Gospodnjeg" i obradit ih kao NPC-e za d20 sistem. Dakle, k'o u knjizi za D&D - odredite level, HP, statove, skilove, featove, magije... kratki info o liku... mislim, ako imate nekog iskustva s D&D-om ili nekom drugom d20 igrom, onda znate što vam je činiti.

Možete obraditi i "Izvršitelje" kao klasu.
    Možete obraditi vanzemaljce kao rasu.

Enivej, ako odradite bar 3 lika + još nešto (bilo što), šaljem primjerak knjige "Najbolji na svijetu"

Da se ne bi duplirali likovi / rase / klase i sl., svatko nek u ovom topicu odabere što će napraviti. Pa tko prvi djevojci - njegova djevojka.

Budite vrijedni i marljivi! :ninja:

2. Nea

Nea curica

Ja bih zadnjeg Izvršitelja ali ne znam dnd i posudih knjigu Vanaletu :unsure:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

ili da radimo u skriveni tekst formatu? ili šaljemo tebi pm? tako da možemo duplirati likove :unsure:

dibs na bartola

4. Zoran K

ili da radimo u skriveni tekst formatu? ili šaljemo tebi pm? tako da možemo duplirati likove :smile:

dibs na bartola

Ma je, al onda dobijem 5 Bartola, jednog uzmem a ostala 4 su višak... onda bolje da svako ima svoje.

Enivejz, morate imati 3 lika + nešto za nagradu.

Xypo, ti i netko tko zna d&d skupa odradite 6 likova i 2 x nešto, i dobijete 2 knjige :laugh:

5. Nea

Nea curica

:laugh: to može...ode tražit partnera :smile:

6. Belmorn

definiraj to "još nešto"? fan art, pjesmica, konjska glava putem city expressa?

još nešto... na temu "progresivnih likova", recimo koji su dobili template ili levelali (znaš o kome pričam), može ih se radit u nekoj od faza ili samo u konačnoj?

7. Zoran K

Ma neee... "nešto" tipa spel, magic item, klasa, rasa i sl. Nešto upotrebljivo u igri.

Iako i konjska glava zvuči dobro.

8. Belmorn

kužim te, neki dodatak d20 sistemu...

daj mi deadline (napokon natječaj za mene)^^

9. Zoran K

još nešto... na temu "progresivnih likova", recimo koji su dobili template ili levelali (znaš o kome pričam), može ih se radit u nekoj od faza ili samo u konačnoj?

Ako su levelali, onda se radi u nekoj od faza... ili se može napraviti nešto tipa npr. berserker rage... Ma, ono... ne želim previše ograničavati ljude, napravite kako mislite da je najbolje. :laugh:

Deadline? Ma odma! (iz iskustva znam, ono što se ne krene radit odmah, u 90% slučajeva se ne napravi uopće)

Ili ovako: imam 4 primjerka knjige, ponuda traje do isteka zaliha :smile:

10. Belmorn

ne mogu odmah, idem na kavu :smile:
    al ovog vikenda...
    samo moram smislit koje likove obradjujem (a dodatni je problem što sam zaboravio većinu imena >

11. Thor

Thor Aktivan Član

Pročital jesam al ne znam dnd

12. Kron

Kron Novi Član

Ja bih mogao dobiti vrlo lako ali buduci da sam rikonu vec osvojio te Najbolje na svijetu prepustiti cu to nekome drugome.

Mada steta, bas imam ideje za likove koje sigurno nitko ne bi obradio. Male mrtve djevocice, i naravno template za pijane istrane :D:D

13. Belmorn

dakle, dibs na marcusa (onaj rimljan stric s početka), bartol (seljo iz drugog dijela) i gay vampirica.
    za "nešto drugo" se dvoumim između templata za vampire koji su postigli "više stanje svijesti" i artefakta za telefoniranje s bogom

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa pomogni nekome tko nezna DnD... Nagrade se odrekni u neciju drugu korist, a ako ta osoba osvoji nagradu kao da si je i ti osvojio :belj:

15. Belmorn

sherpa sudjeluješ? sigurno želiš onog cigana... ovajjj, roma obradit. sejdo, se tako svao?

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa palo mi je na pamet... Sejdo i njegovi epix ajtemi :belj:

Vidjet cu :yeah:

17. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

bravo autoru na ideji...
    nisam procitao izvrsitelje tako da jbg...

no nakon par pozitivnih recenzija i cijelog hypea ovdje na eydisu zo bi se trebalo skoro promjeniti!

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

konjska glava je nezgrapna za transport... bolje crknuta riba umotana u primjerak večernjaka (posebice one stranice di je crna kronika :belj: )
    anyway, malo sam zahrđo sa dndom al još se sjećam nekih stvari, pa ak nekom treba pomoć neka javi... i ne, nisam čitao knjigu (jebiga, nema se vremene za sve a clancyjeve novele su me zele... )

19. Zoran K

1) :belj: Krone, ne izvlači se. Tebi ćemo naći neku drugu nagradu... poklonit ću ti KI :happy2:

2) vidim da tu na temi ima nekoliko osoba koje su čitale knjigu a ne znaju DnD... a također i nekoliko koje znaju DnD a nisu čitale knjigu... jel vam jasno da se trebate upariti ili što?

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ja sam svoji pomoć ponudio... ko oće nek se javi :belj:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu