1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

N L O - Krugovi U žitu

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Valdis Fury, 15. Studeni 2006..

1. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

gledala sam jednom dokumentarac di su ljudi priznali da rade te krugove i detaljno objasnili kako, ali to uvijek moze biti utjecaj vlade da zataskaju pravu istinu.

meni to izgleda vrlo uvjerljivo, neznam bas da covjek preko noci moze napraviti onako sta :bless:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Jedna osoba, al njih 50 bez beda... Zar misli da su svemirci pukli i da im je toliko odsadno da se igraju s nasimzitom :bless:

3. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Jedna osoba, al njih 50 bez beda... Zar misli da su svemirci pukli i da im je toliko odsadno da se igraju s nasimzitom :bless:

da, ali su to malo prekomplicirani oblici da bi se napravili onako precizno i to jos u zitu, da fora bude veca :think:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Nemoj podcjenjivati ljude... Ljudi to mogu

5. Nea

Nea curica

Ali ako su ljudi to napravili što je onda s promijenama na stabljikama žita koje se nalaze u krugu i bile su podvrgnute znanstvenim ispitivanjima?

6. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Ali ako su ljudi to napravili što je onda s promijenama na stabljikama žita koje se nalaze u krugu i bile su podvrgnute znanstvenim ispitivanjima?

:evil2: :love: :lol:

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Da a ispitivanja su pokazala sta????

8. Anchica

Anchica Novi Član

Dobro pitanje... :yeah: :yeah:

9. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ali odnekud je morala poceti ideja

Ipak mislim da izvanzemaljci rade to, iako ima i ljudi koji to krivotvore
    Tocno se vidi kad to napravi covjek a kad izvanzemaljac

10. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Da a ispitivanja su pokazala sta????

pa evo par stvari, recimo zemlja na kojoj su bili krugovi(ne svi) je pokazivala svojstva samo kako bi zamlja izlozena velikoj temperaturi i to nekoliko sati(neznam to znanstveno objasniti :lol: )

isto tako bi kukci na stabljikama ili u sjemenkama bili mrtvi, a navodno su umrli od dehidracije, sto opet navodi na visoku temperaturu...
    :belj: :love:

11. Psychaki

Psychaki Gost

Kao i navodne promjene u strukturi stabljike, i sve u krugu su bile kao "prelomljene".

12. abominacije

abominacije (/:=D

zar nije ona shema da su te biljke bile samo polozhene, odnosno savijene, bez oshtechenja samoj stabljici? a kad su ih ljudi ishli raditi da dokazhu suprotno, onda ih nisu mogli oblikovati a da ih ne polome... :smile:

13. Psychaki

Psychaki Gost

Da, tako nešto, znam da je s tim savijanjem bila neka fora, ma ne sjećam se više.... :smile:

14. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

da, mislim da su bile savrseno prelomljene, gotovo pa pod pravim kutem sto je ne moguce napraviti nekakvim mehanickim alatima...
    btw po toj promjeni u jezgrenoj strukturi psenice i takvim prijelomima su uspjesno razlikovali fake krugove od onih pravih... a i ti fake su bili puno jednostavnijih uzoraka od ovih ostalih.

o stvarocima krugova nemam pretpostavki.

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

pa evo par stvari, recimo zemlja na kojoj su bili krugovi(ne svi) je pokazivala svojstva samo kako bi zamlja izlozena velikoj temperaturi i to nekoliko sati(neznam to znanstveno objasniti :belj: )

isto tako bi kukci na stabljikama ili u sjemenkama bili mrtvi, a navodno su umrli od dehidracije, sto opet navodi na visoku temperaturu...
    :omg: :fight:
    A ima milion stvari koje u kretkom roku naprave temp da ti bukvalno pamet stane. Iskreno ne mislim da su to napravili vanzemaljci jer odbijam misliti da neka tako napredna civilizacija (moraju to biti ako su sposobni za mežuzvjezdana putovanja) nema pametnijeg i važnijeg posla nego spaljivati polja. To mi je dobro u Mrak filmu 3 [Attac here- Šta nam pokušavaju reći?]

16. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

A ima milion stvari koje u kretkom roku naprave temp da ti bukvalno pamet stane. Iskreno ne mislim da su to napravili vanzemaljci jer odbijam misliti da neka tako napredna civilizacija (moraju to biti ako su sposobni za mežuzvjezdana putovanja) nema pametnijeg i važnijeg posla nego spaljivati polja. To mi je dobro u Mrak filmu 3 [Attac here- Šta nam pokušavaju reći?]
    pa eto reci mi jednu, a u ovom slucaju izbaci vatru i sta ti ja znam, ta temperatura koju ja spominjem ti je na bazi mikrovalova.
    razmisli malo, zemlja je pokazivala znakove kao da je izlozena velikoj temperaturi par sati a zito je bilo netaknuto samo savijeno.

17. Nea

Nea curica

Istraživanja su se vršila u nekom eng državnom institutu i stabljike nisu bile polomljene nego samo iskrivljene. U krugovima su se očitavala neka mislim elektromagnetska strujanja pa bi kompas poludio. No, ono što je znaimljivo nisu vanjske promjene, nego promjene u samoj stanici i njenoj strukturi. Pošto sam ja totalni znanstveni laik reći ću kako su oni rekli: svaka stanica ima svoju energiju i mjerenjem te enrgije ustanovilo se da je ona izmjenjena ne sama njena jačina nego i smjer i tako nešto. Isto tako vršile su se usporebe stabljika iz samog kruga i stabljika oko kruga koje nisu bile dodirnute dakle kontrolne stabljike i bile su u staničnim strukturama potpuno drugačije...

18. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Istraživanja su se vršila u nekom eng državnom institutu i stabljike nisu bile polomljene nego samo iskrivljene. U krugovima su se očitavala neka mislim elektromagnetska strujanja pa bi kompas poludio. No, ono što je znaimljivo nisu vanjske promjene, nego promjene u samoj stanici i njenoj strukturi. Pošto sam ja totalni znanstveni laik reći ću kako su oni rekli: svaka stanica ima svoju energiju i mjerenjem te enrgije ustanovilo se da je ona izmjenjena ne sama njena jačina nego i smjer i tako nešto. Isto tako vršile su se usporebe stabljika iz samog kruga i stabljika oko kruga koje nisu bile dodirnute dakle kontrolne stabljike i bile su u staničnim strukturama potpuno drugačije...

mislim da si dovoljno rekla :omg: :fight:

a i kad logicno razmislis, to su ravna polja: savrseno mjesto za "parkiranj" letjelice.. ravna i izolirana

19. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

You have got to be jocking me! Letjelice koje parkiraju na sred njiva? Pa da žele nešto napraviti mislim da bi pokušali uspostaviti FIZIČKI kontakt, a ne nam ostavljati neke hijeroglife koje nemožemo dešifrirati. I naravno, ako su inteligentni logično je zaključiti da znaju da to nećemo moći pročitati.

20. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

You have got to be jocking me! Letjelice koje parkiraju na sred njiva? Pa da žele nešto napraviti mislim da bi pokušali uspostaviti FIZIČKI kontakt, a ne nam ostavljati neke hijeroglife koje nemožemo dešifrirati. I naravno, ako su inteligentni logično je zaključiti da znaju da to nećemo moći pročitati.

tko tu kaze da oni zele uspostaviti kontakt?? uostalom, cisto sumljam da je to nesto sto se cita, nego obris njihove letjelice, a ne neka neobicna poruka koja je ostavljena nama da ju desifriramo...or whatever

Podijelite ovu stranicu