1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

N L O - Izvanzemaljci I Ostali

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 23. Listopad 2006..

1. Nea

Nea curica

:cool: Nije li ovaj topic čudan :lol:

Zanima me vaše mišljenje naravno o svemu ovome. Postoje li izvanzemaljci? Ako postoje da li su napredniji/inteligentniji ili ne od ljudi? I sve ostalo :ninja:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja osobno vjerujem da negdje osim na zemlji postoji inteligenta oblik zivota. ali ne vjerujem u NLO i slicne gluposti

3. Aronys

Aronys Pleb

Hmm... :lol: Vanzemaljcovi i ostali...

Ja sam ostali. :cool:

Zezam se. I guess...

Osobno vjerujem u vanzemaljcove. No, nikad nisam vidio NLO-a, nit sam (nadam se) stupio u kontakt s malim zelenima. (e, zakaj nema smajlića vanzemaljca?)

Gledam Na rubu znanosti i imali su nekoliko emisija posvećenih njima. Ne sjećam se sad ako sam gledao baš tu s Čileom, no mislim da sam čuo za to.

NO, AK SAD DOĐU, POČET ĆU PANIČARIT!!! :ninja:

4. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ali ne vjerujem u NLO i slicne gluposti

zasto? i sto mislis pod "slicne gluposti"
    ajmo malo argumentiranu raspravu...

5. Sherpa

Sherpa Legenda

NLO - Neinedntificirani leteci objekt...

Ok mnogi su govorili sa su vidjeli ovo da su vidjeli ono, mnogi su govorili da su ih oteli izvanzamaljci, neki idu u toliku krajnost da govore da su oni sami svemirci. Da nastavim s krugovima u zitu... to je sve vec postalo mit...

I da postoji neka civilizacija osobno ne vjerujem da nas je posjetila (ako je onda americka vlada to savrseno dobro zataskava jer po pricama nijedna druga zemlja nije nikad imala problema s izvanzemaljcima

Sto se ostalih stvari tice svi stalno gledaju na njoh kao humanoide slicne nama i sve letjelice koji oni imaju su nekako humanoidnog dizajna. Mozda zbilja sva inteligenta bica van naseg sistema izgladju identicno ko i mi, no mi o tome nista nemozemo reci jer josh neznamo ni koliko planeta mia nas suncev sustav.

Nadalje, a orbiti imamo gomilu satelita koji bi mozda i detektirali neke smetnje, no to bas i nije slucaj kod NLO prividenjam, ako imaju napredniju tehnologiju sto samo medjuzvjezdano putovanje potvrdjuje onda bi pomocu nasih satelita mogli doznate sve o nama a da mi nikada i ne saznamo za njihovo postojanje

Previse nepoznatih ili netocnih premisa je uzetko kako bi se dobilo konacno rjesenje

6. Gost

Gost Iluminata Ultima

U svakom slučaju zanimljiva rasprava. No postoji jedna jednostavna stvar koja ruši sve NLO i slične sado-mazo teorije.
    Činjenica je da je prvu skicu NLO-a napravio Nikola Tesla, ali kao svoj stroj, koji je trebao koristiti elktromagnetsko polje zemlje kao pogonsko sredstvo i trebao biti napravljen od specifičnih zavojnica i slitina.
    Lobi koji je stajao iza njega nije mu htio to patentirati jer bi tada prijevoz i pun k♥♥♥c energije postao besplatan. A cijeli svijet se vrti oko nafte. Predposatvlja se da su ameri to patentirali poslije njegove smrti. I sami zaključite tko leti u tim letjelicama i tko stvara paniku kod ljudi. :wtf:
    Zanimljivo je to da se NLO-i počinju pojavljivati tek nakon Tesline smrti.

Druga zanimljiva ličnost je Viktor Šauberger koji je nedugo nakon Tesle, sam osmilio (zamislite) leteče kugle.
    Također su se trebale kretati prirodnim izvorima energije.

Svjetlosne kugle koje 'napadaju' nekakvi grad može biti milion i jedna pojava. Samo sa stanovišta ezoternih znanja to može biti barem 20 mogućnosti.

7. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Da prokomentiram jednu rečenicu koju je Sherpa napisao: Bilo nešto tipa da zašto se pojavljuju na samo jednom području (Amerika) i nigdje drugdje na Zemji.
    Uzmimo primjer da smo mi "vanzemaljci-u ovom slučaju "mali plavi" -ono,more i te spike :coffee: ) i da smo jako napredni i napravimo neku super brzu letjelicu i odemo na neki planet izvan naše galaksije. I pojavljujemo se gdje nema baš kuća nego na nekim poljima. I sad smo otkrili da u blizini neko živi i možda ih otmemo da ih testiramo. Da vidimo jesu li opasni,jesu li nam kakva prijetnja i sl. i izbrišemo pamćenje. I sad svaki put kada dolazimo,dolazimo na isto mjesto jer smo ga već upoznali i znamo gdje je najsigurnije sletjeti. I nađemo takvih nekoliko mjesta. Pa zar moramo istražiti cijeli planet i ostaviti tragove? Mislim da ne. Kao što pola ljudi vjeruje u Boga,pola ne,tako pola nacije vjeruje u vanzemaljce,pola ne.
    Ja osobno mislim da postoje jer mi nije logično da smo sami u svemiru. Ak niš drugo,vjerujem da postoje barem jednostanični organizmi koji će se razviti u nešto višestanično....valjda :fight:

8. Eoden

Eoden Novi Član

Izvanzemaljci postoje, barem ja tako vjerujem. There's some really weird shit goin on around here... pa zato mislim da ih ima. Dosta neobjasnjenih stvari.

9. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

:fight: Nije li ovaj topic čudan :cry:

Zanima me vaše mišljenje naravno o svemu ovome. I pitanje da li je itko gledao Na rubu znanosti kada se govorilo o životu izvan Zemlje i o pojavi mislim u Čileu 1971. g. kada je stanovništvo jednoga grada bilo napadnuto od strane svjetlosnih kugli, a kasnije, nakon napada, se ispostavilo da im fali krvi? :coffee:

Ili ono kad je u Čileu ( ili Argentini , Brazilu ... Somewhere in goddamn South America :lol: ) čitav grad malo dulje promatrao air-show priređen od strane velikih tamno-prozirnih ?

10. Eoden

Eoden Novi Član

Mislim da ce ovo prerast u ogroman topic :onoz: :ninja: :tired: :nice:

Al sto se prethodnog posta tice: pa sta misliti... pa zvuci dobro :tired:, na ljudima je dal da vjeruju ili ne.

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Najviše me živcira,uz svu naprednu tehnologiju, i kakve se oštre slike mogu postići, svaka takva snimljena fotografija na kojoj se nalazi "nešto" je mutna tako da se uopće ne može otkriti što je to. Mislim,može biti ptica,avion pri spustu...bilo što...
    Kakvi su to dokazi? nikakvi...
    Al najzanimljiviji su mi krugovi u poljima...ne vjerujem da bi ljudska ruka to mogla napraviti...pogotovo ne neke oblike "uklesane" u planinama.

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ja vjerujem da vanzemaljci postoje, možda ne onako kako ih gledamo na tv-u ili kako ih mi zamišljamo zelene i ružne. Mislim da bi bilo previše sebično da vjerujemo kako je naš planet jedini nastanjen, a naša vrsta jedina intelektualna u CIJELOM SVEMIRU. Ipak je svemir beskonačan :yeah:

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ovako ću reć...u galaksiji ima otprilike oko 100 000 000 000(milijardi) zvijezda...u svemiru oko 100 000 000 000 galaksija...zbrojite to i recite mi da nema niceg :think: ....to znaci da ima 100 000 000 000 000 000 000 000 zvijezda, a vjerojatno i više...tako da skeptici i nevjernici :roll: :roll:

ok istina je da nema svaka zvijezda planeta, ali otprilike svaka milijunta(note shure) ima...

14. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Najpoznatija baza na svijetu, a nitko nista nezna o njoj, dali ameri stvaro drze tamo svemirski brod ili je to jos jedan neuspjeli pokusaj fanatika da skrenu nasu pozornost sa onoga sto se tamo stvarno desava??

15. Sherpa

Sherpa Legenda

Neznam nit cemo ikad ista znati... Ja osobno mislim da je patka...tako skrenu pozornost na to dok, ako zbilja nesto imaju, dok stvarne eksperimente rade drugdje

Kocega vrag znati...

16. Nea

Nea curica

Neki kažu da su tamo ostaci svemirskih brodova na temelju kojih je napravljen i onaj američki nevidljivi lovac (ne znam kako se zove) ili da prave nova biološka oružja... :love:

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

to vam je sve jedna glupost...to je bas tamo da plijeni pozornost...prave stvari se odvijaju negdje sasvim drugdje IMO, mozda na Aljaski, ipak tam ima mjesta i nepristupačnih zona kolko oćeš...a opet ko zna mozda ima nes, no priej bi reko da je bilo nesto... :love:

18. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Neki kažu da su tamo ostaci svemirskih brodova na temelju kojih je napravljen i onaj američki nevidljivi lovac (ne znam kako se zove) ili da prave nova biološka oružja... :love:

taj lovac iliti f-117 :evil2: nema nista posebno u sebi, jedino ga taj neobican dizajn cini kolko tolko nevidljivim, iako danas vise od njega nema neke koristi. a i zbog tog dizajna je nestabila i lako moze izgubit kontrolu, jedan mali emp i potpuno je beskoristan(odo ja s teme :lol: )

svasta se pricalo o toj bazi, mozda je stvarno prije bilo nesto tamo, ali posto su ljudi bili pre znatizeljni sad vise toga nema, tj, ili je premjesteno ili je ukinuto.... a mozda stvarno nikad nije bilo nicega :evil2:

19. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

slazem se s dremorom.. area 51 je pre- poznata za bilo kakve vaznije experimente iako ne odbacujem mogucnost da tamo imaju neku "manje vaznu" bazu.. ipak su ruski sateliti uhvatili nest..

...taj lovac iliti f-117 :evil2: nema nista posebno u sebi, jedino ga taj neobican dizajn cini kolko tolko nevidljivim...

ne cini ga "neobican dizajn" nevidljivim nego materijal koji koji ja na povrsini aviona i koji djelomicno absorbira valove valjne duljine koje koristi radar tako da je radaru nevidljiv.. al osim toga nije po nicemu poseban..

20. abominacije

abominacije (/:=D

pa i zbog njegovog dizajna lakshe odbija radarske zrake... ma zajebi ti stealth bomber kojeg srbi skinu sa kalashima... :evil2: (bilo tokom bombardiranja srbije zbog kosova)

Podijelite ovu stranicu