1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Muškarci

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od *Salome*, 20. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. *Salome*

*Salome* Novi Član

Obožavam ih.

Kad je drag pa ti ide oprat suđe i onda moraš za njim prati suđe jer ga nije do kraja oprao.

Kad si zafleka hlače uljem pa ga pošalješ da ih opere pa ne ispere deterdžent do kraja pa ima bijeli fleku i nije mu jasno.

Kad vješa veš a ne istrese ga prije pa je zgužvan.

Kad kuha ručak pa sve zasere.

Kad ti dođe i obavijesti te što će nositi na tulum i čeka tvoje odobrenje.

I još milijun razloga...

:kiss: :kiss: :belj:

Kad hoda po kući u gaćama i s čačkalicom u zubima :think:

2. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Vidim da si dobro iskondicionirana. Te stvari muskarci rade da bi zena napravila umjesto njih. Kad te posalje prati sudje onda namjerno zaseres kako bi ih drugi put ona oprala i vise te nikad ne poslala. Ista stvar sa vesom :P

3. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

4. *Salome*

*Salome* Novi Član

Moj pere suđe dok ne nauči. Isto tako i s vešom :think:

5. autumn

autumn |-O

Kad je drag pa ti ide oprat suđe i onda moraš za njim prati suđe jer ga nije do kraja oprao.
    Samo ako ne zivite zajedno on tebi pere sudje. :kiss:

Inace, ne padaj na te fore. Znaju oni sve. Samo mu u tako opranom tanjuru daj papati. :think:

6. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Aje aje samo kukate :think: .. Nitko ne spominje što se dogodi kad treba nosit vreću krumpira, plinsku bocu, namještaj, gajbe ili neznam ni ja što deseto. Što se tiče pranja, cijeli život perem pribor i tanjur koje sam sam koristio, izuzev ako me žena ne zamoli pa se onda bacim i na njeno. Veš isto perem sam, ne vidim razloga zašto bi netko prao i čistio gluposti koje ostavljam iza sebe.

Nešto se žene bune da obavljaju više kućanskih poslova nego muškarci. Tako treba biti, to je predrasuda i pravilo staro koliko i ljudski rod. Sve u svojim granicama, a granice se definiraju za svaki par zasebno. Osobno uvijek mi je drago pomoći curi kad mogu i kad znam da će je to razveseliti. Nisam noob niti neki soft-guy, samo volim gledat zadovoljni smješak najdraže.

7. autumn

autumn |-O

... Osobno uvijek mi je drago pomoći curi kad mogu i kad znam da će je to razveseliti. ...
    Upravo sam to htjela naglasiti. Dakle, ako ti pomazes curi to znaci da je to njen posao i duznost a ti si izuzetno dobar pa si joj odlucio olaksati. :tired:
    Mislim da ako netko radi krace/manje taj treba raditi u kuci vise.
    A sto se tice plinskih boca i vreca krumpira mislim da je i to lakse u dvoje, zar ne? :think:
    A svi/sve koji kukaju da rade vise u kuci neka prestanu raditi to sto rade pa ce se sve brzo dogovoriti. :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  8. Polythene Pam

Polythene Pam Aktivan Član

jel ima o topic "žene" ja bih se tamo izjasnila!

inače muškarci su pravi muškarci!

9. Maradoch

Maradoch Novi Član

Obožavam ih.

Kad si zafleka hlače uljem pa ga pošalješ da ih opere pa ne ispere deterdžent do kraja pa ima bijeli fleku i nije mu jasno.

Kad vješa veš a ne istrese ga prije pa je zgužvan.

Kad kuha ručak pa sve zasere.

Kad ti dođe i obavijesti te što će nositi na tulum i čeka tvoje odobrenje.

I još milijun razloga...

:nice: :kiss: :kiss:

Kad hoda po kući u gaćama i s čačkalicom u zubima :think:

Eto, vidiš... Da nema muškaraca ženama bi bilo dosadno :belj: :tired:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  10. kalthir

kalthir woof woof

mislim da je nepravedno što se u početnom postu nigdje ne spominju ni penisi ni lov na mamute.

11. charlotte

charlotte Novi Član

isenhart, jel imaš ti možda sestara?
    naime ja bih rekla da su muškarci koji su odrasli sa ženama puno snalažljiviji u kućanskim poslovima, možda čak i općenito u životu.

12. abominacije

abominacije (/:=D

znachi salome, 'volish' ga jer ti je podlozhan?

13. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

naime ja bih rekla da su muškarci koji su odrasli sa ženama puno snalažljiviji u kućanskim poslovima, možda čak i općenito u životu.
    Imam dvije starije sestre, jedna ima kćer od 9 godina... Neznam koliko sam snalažljiviji zbog toga ali svakako mi je jasno da nisam čovjek privilegiran da mu drugi čiste za petama. Tako su me učili, tako sam odrastao

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ja cu ti posvjedociti da je to krivo.

3 sestre, i neam pojma o nicem u kuci. ;P

15. Seeker

Seeker semi-retired

well BR ti si special ;)

16. *Salome*

*Salome* Novi Član

znachi salome, 'volish' ga jer ti je podlozhan?

Ne, volim ga jer mi je sve. :love: :love:

Tema uopće nije napravljena s namjerom da se žalimo na njih, već da ih mazimo i pazimo jer su zakon.

A nisam mogla napisat da volim *urac jer je to nepristojno :love: :ninja:

mislim da je nepravedno što se u početnom postu nigdje ne spominju ni penisi ni lov na mamute.

Pravim se pristojna.

Volim ga i kad je znojan i kad smrdi po luku i ćevapima i pivu. :yeah:

17. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

joooooj, obozavam i mrzim ta bica istovremeno.. ali svog dragog samo obozavam...
    nisam nekako nadahnuta za "izljeve ljubavi" trenutno pa cu samo reci da mi je to bice najvrijednije bice na cijelome svijetu i da ako zbog niceg, zbog njega vrijedi trpit sva sra*a koja zivot nudi... :cocky:

18. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Koliko je netko sposoban za kućanske poslove ovisi o majci dotične osobe, bez obzira na spol.

Ja sam kroz praksu svake subote ujutro pod budnim okom moje majke do 14-este naučio sve kućanske poslove osim pranja prozora. Kad sam npunio 15 naučila me betonirati... :cocky:

Vidite, samo majka može naučiti dječaka da bude muškarac! Moja je baba napr. totalno iskvarila strica koji je totalno nesposoban za bilo šta oko kuće, a u lov zna ići... :lol:

19. Terranea

Terranea evil turtle

Vanaleto je u pravu, mame skrive pa nam muškarci ne rade kak' treba... :belj:
    Ali da ih se naučit, hvala bogu nisu svi telad pa znaju samo nosit teške stvari i pit pivo. (Ovo nije namijenjeno kao uvreda nikome)
    Samo trebaju shvatit da im cura nije mama, i da neće trčat za njim da vidi dal mu išta može oprat/skuhat/donjet.

A opet, neke mame si jednostavno ne mogu pomoć...jedino je nepravedno što mame koje imaju i kćer i sina, kćer nauče svemu a sina onda obje zajedno razmaze. Nedajbože da se još i baka umiješa... :tired:
    žene...
    :lol:
    No kad se potrudi naučit te 'ženske' poslove...ee... TO je muško :smile: :smile:

20. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja znam sve što i Vanaleto + pranje prozora + pranje suđa + pranje sebe. WIN!

Znam čistit tikve za ulje i brat/sijat krumpir al me malo zanaša motokultivator jer imam premalo mesa na kostima. :,(

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu