1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Muškarci Ili Frajeri?

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Ares, 19. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ares

Ares Gost

Evo jedne muške teme!!

Jesmo li mi muškarci ili frajeri??

I šta nas čini takvima?

:lol:
    Seks
    Sport
    Auto
    Motor
    Znanje
    ili nešto drugo?

2. Psychaki

Psychaki Gost

OK....Ovo ide ....high rating..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3. abominacije

abominacije (/:=D

Evo jedne muške teme!!
    Jesmo li mi muškarci ili frajeri??

I šta nas čini takvima?

Seks
    Sport
    Auto
    Motor
    Znanje
    ili nešto drugo?

i would say nifty microing skillz at warhammer! damn, woman... cmon here and feel this wrists, yeah! :lol:

4. Nea

Nea curica

nešto drugo ali ne smijem reći što... :lol:

5. Ares

Ares Gost

Komentari su dobrodošli od oba spola :lol:

6. Nea

Nea curica

Daklem, što čini muškarca? Odgovornost prema djevojci, a kasnije prema obitelji i životu. Žene svijet doživljavaju prvenstveno emotivno i zato im je potreban netko na koga se mogu osloniti kada ne razumiju zašto se neke stvari događaju upravo na takav način, te kada im je potrebna snaga da krenu dalje i ponovno se suoče sa životom (djecom, kućom, poslom...). Muškarac treba biti sigurna luka. IMO. :lol:

Edit: i centimetri nisu na odmet :lol:

7. Ares

Ares Gost

aaaaa, a baš sam mislio da ljudi malo više razglabaju o ovom postu....

Svaka čast Nea vidi se da si expirienced!!!

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Što čini čovjeka?

Glava u oblacima, a noge čvrsto na zemlji.

9. Bunny

Bunny Novi Član

Što čini čovjeka?

Glava u oblacima, a noge čvrsto na zemlji.
    lijepo receno.. :cry:
    da bismo mogli pošteno debatirati o ovom tvom pitanju...moraš malo defnirati..sto po tebi znaci biti muskarac..a sto frajer..? :cry:

10. Ares

Ares Gost

Sada ćeš vidjeti koliko ustvari ima frajera , a koliko muškaraca .... :ave:

ja sam još dijete u duši :D.....

Neželim komentirati za sebe, ali imaju dvije osobe koje mogu, pa ako se odluče postati, nek slobodno postaju ...

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Muškofrajeri ftw :ave:

12. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Sada ćeš vidjeti koliko ustvari ima frajera , a koliko muškaraca .... :lol:
    ja sam još dijete u duši :D.....

Neželim komentirati za sebe, ali imaju dvije osobe koje mogu, pa ako se odluče postati, nek slobodno postaju ...

jel to mislis na mene :lol:

:laugh: sam si rekao, dijete.....u dusi :lol:

:ave:

13. Ares

Ares Gost

THat's my pesky woman :laugh:

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

sto po tebi znaci biti muskarac..a sto frajer..? :smile:
    Well, muškarac ima neiskvareno značenje, znači netko tko utjelovljuje određene vrline, bez mana i preserancije. S druge strane, frajeri se tumači ili kao netko tko se samo preserava, ili kao muškarac koji se preserava jer ima pravo na to zbog svojih vrlina/sposobnosti/whatever.

Znaci otvoreno ostaje samo pitanje što je to frajer. Mislim da bi na to trebao odgovoriti autor topica.

15. Bunny

Bunny Novi Član

Well, muškarac ima neiskvareno značenje, znači netko tko utjelovljuje određene vrline, bez mana i preserancije. S druge strane, frajeri se tumači ili kao netko tko se samo preserava, ili kao muškarac koji se preserava jer ima pravo na to zbog svojih vrlina/sposobnosti/whatever.

Znaci otvoreno ostaje samo pitanje što je to frajer. Mislim da bi na to trebao odgovoriti autor topica.
    hmm..nitko nije bez mana.. :lol: onda bi to znacilo da nema muskaraca niti ih je bilo..a i bilo bi zlocesto ocekivati savrsenstvo.. :smile:
    eh sad ovo sto kazes...da je frajer muskarac koji se ima s cim preseravati...s tim se nebih slozila..jel baš u tome i je bit...pravi muskarac..(kako mi ovo zvuci weird :lol: ) zna sta ima..svoje prednosti i mane..ali upravo zbog toga i je muskarac jel se s tim ne preserava...to je kind of seljacki... :think:
    eh a moja dva tumacenja frajera..bi bila..netko tko ocajno želi biti muskarac ali mu ne ide..pa izigrava nesto..misleci pritom da je frajer...
    a druga..frajer po meni moze biti isto sto i pravi muskarac...onak da je bas faca...a vec sam objasnila sta bi to znacilo...eh pa.. :belj:

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

zato sam ja French Pansy :think:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

eh a moja dva tumacenja frajera..bi bila..netko tko ocajno želi biti muskarac ali mu ne ide..pa izigrava nesto..misleci pritom da je frajer...
    a druga..frajer po meni moze biti isto sto i pravi muskarac...onak da je bas faca...a vec sam objasnila sta bi to znacilo...eh pa.. :smile:
    Mislim da mislimo istu stvar, samo nam ne ide izrazavanje :think:

18. Bunny

Bunny Novi Član

S druge strane, frajeri se tumači ili kao netko tko se samo preserava, ili kao muškarac koji se preserava jer ima pravo na to zbog svojih vrlina/sposobnosti/whatever.
    mislim da je problem u preseravanju... :smile: mda...rijec viška kod tebe... :think: ostalo je same shit/point different words... :belj:

19. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

:think:

frajeri su nusprodukt muškaraca, a muškarci nusprodukt majke prirode :smile: .... :belj: :lol: :lol: :lol:

20. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja znam da nisam Frajer
    jer sam muskarac :smile:

Meni je vaznije znanje od bilo cega
    Iako mi je IQ malo manji od prosjecnog svejedno se trudim biti pametniji i bolji u svojim granicama sto bi znacilo da dajem sve od sebe u svemu, pa cak i u ljubavi

Dok sam promatrao ljude (pogotovo parove) naucio sam da muskarci grijese u tome sto zele ispasti macho pred zenom pa se onda rastanu zbog nesuglasnosti
    A zapravo bi mi muskarci trebali biti popustljivi (do neke granice) i konstantno komunicirati sa zenom/curom (da nemora se jadati kod najbolje frendice :think: )
    Mi nemoramo nuzno braniti kucu
    Ja npr nisam jak i neznam se tuci pa stoga tu ispadam (ali jako brzo trcim :belj: )

Ali zelim u svemu zadovoljiti zeno koliko ona to zeli i koliko je u mojoj moci

To mene cini muskarca

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu