1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mrtvaci

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 2. Studeni 2006..

1. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Da li biste se bojali biti na groblju, sami i po noći. Da se nalazite u istoj prostoriji sa poluraspadnutim truplom biste li se bojali da ne ustane kad mu budete leđima okrenuti ili bi vam bilo bar malo neugodno?

Ja bi poludjela da sam zatvorena sa mrtvacem :lol:

Probajte se uživjeti i iskreno reći kaj bi napravili. Ali bez onog: uzeo bi sjekiru i... :lol: :laugh: :lol: :yeah:
    ili pak nešto nastrano :onoz:

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Kako nisam bio u ovoj situaciji nemogu nista reci jer zbilja neznam kako bi reagirao

No ako gledano kako reagiram u ostalim situacijama mislim da bi ostao mrtav hladan, razlog je u tome sto vjerujem u ono sto vidim i u ono sto postoji. Tako da se nebi bojao da ce se mrtvac dci, jer ako se digne onda nije mrtav nego je ziv

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

well, ja se jesam po noci setala po groblju, solo, i bilo mi je zakon :laugh:

a da sam s nekim truplom u istoj prostoriji isto me ne bi bilo strah, zapravo opet bi mi bilo zakon :yeah:

4. kalthir

kalthir woof woof

ili pak nešto nastrano :yeah:

yes...well... :laugh:

Mislim da me ne bi bilo strah, niti bi mi bilo neugodno. Ako se izostavi miris, dakako. A možda ni onda, pošto zapravo ne znam koji je miris raspadajućeg trupla.

5. Eniyel

Eniyel Vampiruša

Ako se izostavi miris, dakako. A možda ni onda, pošto zapravo ne znam koji je miris raspadajućeg trupla.

vrlo je neugodan, vjeruj mi :laugh:

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

bio sam par puta po noci na groblju, nis posebno, cak ima i nesto romanticnog u tome :laugh: mrtvaci me ne plase, ali od onog sto sam ih vidio (mrtva rodbina i ljudi sa sprovoda na kojima sam bio) bilo mi je malo neugodno, vise iz nekog filozofskog konteksta i o razmisljanju di su oni sada i sto rade...

@sherpa: ako se mrtvac ustane, zar nije onda undead :yeah:

7. Thaxll'ssyllia

:yeah:
    Zar ste već toliko horora gledali pa ste imuni?
    Ja sam jednom hodala kroz groblje i nije me diralo, ali nebi izdržala pogled na mrtvaca.
    Očito sam jedina. :laugh:

8. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Sigurno da mi ne bi bilo baš najugodnije, ali ne bih se bojala da će se mrtvac ustati pobogu! Vjerojatno bi mi se gadilo jer sam dosta gadljive prirode, a sigurna sam da mi miris ne bi pripomogao. :laugh:

9. Laucien

Laucien The Harper

Hmmm... Iskreno, prilično puno vremena (noću) provodim na groblju, pa mi to nije neka scary stvar...
    Al sa mrtvacem u sobi... Hmmm.. Brrrr...

10. Nea

Nea curica

Vidjela sam svojeg tatu mrtvog i to mi nije bilo niti strašno niti bljak samo tužno ali par godina poslije...

...radila sam u Njemačkoj u staračkom domu s jednom blesavom Talijankom pa mi je išla pokazati mrtvačnicu tek toliko da znam a i bilo nam je dosadno :laugh:

međutim ispostavilo se da toga dana nije bila prazna :lol: Kad sam ugledala tijelo vrišteći sam pobjegla na 2. kat, a i ona sa mnom, što dalje jer je mrtvačnica bila u podrumu :lol: onda je kućni majstor morao ići zatvarati vrata :onoz: par mjeseci nisam szlazila u podrum :yeah:

ne želim više ikada vidjeti mrtvaca u životu jer bih definitvno dobila slom živaca :lol:

11. Thaxll'ssyllia

Vidjela sam svojeg tatu mrtvog i to mi nije bilo niti strašno niti bljak samo tužno ali par godina poslije...
    ...radila sam u Njemačkoj u staračkom domu s jednom blesavom Talijankom pa mi je išla pokazati mrtvačnicu tek toliko da znam a i bilo nam je dosadno :lol:

međutim ispostavilo se da toga dana nije bila prazna :lol: Kad sam ugledala tijelo vrišteći sam pobjegla na 2. kat, a i ona sa mnom, što dalje jer je mrtvačnica bila u podrumu :laugh: onda je kućni majstor morao ići zatvarati vrata :lol: par mjeseci nisam szlazila u podrum :lol:

ne želim više ikada vidjeti mrtvaca u životu jer bih definitvno dobila slom živaca :yeah:

Ipak ima nekog tko je mojeg mišljenja. :onoz:
    Lako je reći ne bi se bojao. Je li itko uopće i bio sa truplom sam? I pri tome ne mislim na umrlog rodjaka illi prijatelja jer naravno iako su mrtvi bilo bi čudno njih se bojati.

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

:love:
    Zar ste već toliko horora gledali pa ste imuni?
    Ja sam jednom hodala kroz groblje i nije me diralo, ali nebi izdržala pogled na mrtvaca.
    Očito sam jedina. :evil:

Nisi jedina.
    Groblje mi nije strašno, nema se ničeg posebno tamo dogoditi osim ako ti neki manijak ne iskoči pa te presere. A što se tiče mrtvih ljudi :notme: nisam smogla hrabrosti ni na sprovodu vidjeti mrtvu osobu. Jednostavno mi je fuj i neugodno i žalosno i... više se volim sjećati osobe kakva je bila a ne kako izgleda mrtva jer me odmah počnu pucati fleshevi kako će ta osoba izgledati nakon par mjeseci provedenih pod zemljom. :love:

13. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ok,vidim da je većina ljudi hrabra ovdje. Da mi vas je vidjeti da vas stvarno zatvore sa mrtvacem ili da ostanete sami na bdjenju u mrtvačnici kada se spušta noć. Vi sami,nigdje žive duše...
    Ok,svaka čast onima koji se ni tada ne bi bojali,makar sumnjam.... :love:
    Osobno,nikada nisam gledala mrtvaca. Prije 6 mj umro mi je stric s kojim sam si bila jako dobra. Nisam ga se usudila gledati. Ustvari,vidjela sam ga samo iz profila i to izdaleka makar su me nagovarali da ga idem vidjeti da me nema čega biti strah,a pošto sam ja po prirodi plašljiva,mislim da bi me prale razne noćne more. Na groblju se ne bi usudila biti sama a s nekim možda. I to ovisi o groblju-da li ga poznam ili je to neko groblje na kojem nikad nisam bila i je li ono osvjetljeno ili nije.
    Jednom mi je neko ispričao istinitu priču koja se dogodila prije kojih 20-ak god ako ne i više. Djeca su se međusobno dogovarala ko će od njih otići sam na groblje. I pao je red na nekog dečka koji se bojao,ali je morao ići da valjda ne ispadne kukavica. Došao je do nekog groba (a bilo ga je ful strah) i okrenuo se da će krenuti nazad i kaput mu je zapeo za križ i ovaj kako se užasno prepao i mislio je u tom trenu da ga je mrtvac čopio, ostao je mrtav na mjestu.

14. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Čula sam i ja za tu priču, samo koliko je istinita :love:

15. Bunny

Bunny Novi Član

hmm...znala sam davno prije provoditi noci na groblju..rijeđe sama..cesce s društvom..i nije mi to strašno :evil:
    a sad sto se tice biti sam u prostoriji sa jednom ili više mrtvih osoba..huh..nebi baš to voljela dozivjeti :love: dalje od mene s tim..nije da bih se bojala da ce usutati ili takvo sto..jednostavno mi je nekako neprirodno i neukusno...ijuu..
    eh da...bas pamtim jedan decko kojeg sam upoznala je preko ljeta ono honorarno išao u bolnicu prat mrtvace jel se kao daje dobra lova za to.. :love: užas rekoh ja...da su neznam kakvi novci...

16. Nechrarh

Nechrarh Gost

Mrtvo je mrtvo i nemre ti ništa....
    Tako ja osim lubanja na svojim policama ( od jarca, ježa, ptice i miša ) imam i Jorika u kaminu....
    ( Jorik je jedinstvena ljudska lubanja koju sam "posudio" prije 4 godine iz kosturnice na Šalati )

17. kalthir

kalthir woof woof

Although. Mislim da mi bi bilo nadasve neprihvatljivo biti u mračnoj sobi sa mrtvacem.

18. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja bi vjerojatno poceo lupati rukama i nogama po zidovima, ili ako bi bio na glroblju stalno bi gledao u zvijezde (ako ih ima) , a ako ih nema inda bi gledao samo ispred sebe nikakva pogledavanja sastrane ili iza sebe

Eto to bi ja napravio

19. Acidus

Acidus Novi Član

No ako gledano kako reagiram u ostalim situacijama mislim da bi ostao mrtav hladan.
    u potpunosti ti vjerujem... vidim da istinu zboriš... :tired: :omg: :omg:

A šta se tiče mene sa mrtvacem... hmmmm.... je nebi bio sam zajedno sa mrtvacem (po noći), jer bih prije zbriso van... (kukavica sam, barem priznam) a ako bi bio zaključan s mrtvacem... hmmm onda bih se vjerovatno kao i Sherpa i dotični mrtvac ohladio na sobnu temperaturu... :spank:

20. Kathegar

Kathegar =I=

Čuh da je parnje mrtvaca jako unosan posao...cca 500 kn dnevnica

Podijelite ovu stranicu