1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mmorpgs

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 10. Veljača 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Za početak kojoj se sagi priklanjate i mislite da će bit uspiješnija? :cool:

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ni za jednu koju si spomenuo nisam čuo.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Warhamer Reckoning, Age of Conan, Vanguard. Ima još koja? :tired:

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A. Sve ce propasti.

5. Ang

Ang đumbir

Zanimljiva vijest za sve zaljubljenike u djecu noći. Dugo isčekujem MMORPG ovakve tematike, no iako još sam rad nije ni počeo poprilično sam skeptičan. Inače, CCPova igra EVE Online zanimljiv je space sim poprilično orijentiran na PvP. Puno taktike, diplomacije i grinda (bilo mission runninga, asteroid mininga ili nešto treće kako bi skupili resurse za brodove i njihovu opremu). Vrlo kvalitetna igra, no za specifično tržište.

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

The game will be developed along with White Wolf, the board game company CCP merged with last year.
    Whaaaaaaaaa?

Aha, u 11. mjesecu. Bash onda kad nisam pratio newse. Yaaay.

7. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

EVE je zgodan, no koliko sam skontao, trebas zbilja imat zivotinjsku i vezu i masinu da bi to vrtio...

8. Ang

Ang đumbir

EVE je zgodan, no koliko sam skontao, trebas zbilja imat zivotinjsku i vezu i masinu da bi to vrtio...

Um... Ne. Poprilično nezahtjevna igra. No, spomenuti Vanguard je sušta suprotnost.

Evo info sa stranice:

# 7.1 What are the basic system requirements?

Minimum System Requirements:
    CPU: Intel Pentium® III 800 MHz or AMD Athlon 800 MHzRAM: 512 MB or more
    HD space: 6.0 GBNetwork: 56k modem or better Internet connection
    Video: 32 MB 3D graphics card with Hardware Transform and Lighting such as NVIDIA® GeForce 2 class card or above
    Drivers: DirectX® 9.0c (included) and latest video drivers

Recommended system configuration for running EVE-Online
    CPU: Intel Pentium® IV 1.5 GHz or AMD XP 1500+ MHz
    RAM: 1024 MB
    HD space: 6.0 GB
    Video: 128 MB GeForce 6200 class card or higher
    Network: Broadband Internet connection
    Drivers: DirectX® 9.0c (included) and latest video drivers

The minimum screen resolution for EVE is 1024x768.
    Audio hardware must be Direct Sound compatible. For optimum performance, use latest drivers available.

Please note that Windows 95, Windows 98, ME, NT and 2000 below SP2 are not supported.

# 7.2 What kind of Internet connection is required?

EVE is designed to run on a 56Kbps modem. Naturally, better connections will enhance game performance, but dial-up users are still able to play and enjoy EVE.

9. Sammael

Sammael Knjižničar

Jel IKO igra ili hoce igrat City of Heroes. Ja pokusavam skupit ekipu.

10. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

brijem da drem igra city of villains... :tired:

11. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Probao sam Vanguard i moram rec da me iskreno ugodno iznenadila igra,jako je kompleksna,uzasno velika(igra nije instancirana) al je isto tak i strasno zahtjevna i ja ju jedva pokrenem na svom kompu

12. Ang

Ang đumbir

Taman instalirao Baldur's gate i skroz moddao igru kad iz nekoga razloga odem provjeriti mail. Ono što sam očekivao jučer, došlo je danas. Username i password za closed betu igre Granado Espada. Yay! Upravo skidam. Nekih 2,7GB je težak client (uzevši u obzir Vanguardov, lak k'o perce). Igra se inače planira i za europsko i američko tržište samo pod nazivom Sword of the New World. Znači sama igra je korejskog podrijetla, a ova closed beta koju spremam se zaigrati je za singaporsko tržište (budući da je na engleskom onda i za više manje cijeli svijet ^^). Valjda veza neće biti neki preveliki problem.

Dakle, što je novo? Pa, Multi-Character Control (MCC) koji omogućava vođenje tri lika odjednom. Oni mogu biti: Fighter, Wizard, Musketeer, Elementalist ili Scout. Svi ti likovi (a mogu se unovačiti i NPCjevi pripadaju vašoj obitelji i nose zajedničko prezime). Svaki lik ima svoje stanceove koje poboljšavamo i time dobivamo nove skillove. Uglavnom, njihovim odabirom prilagođavamo se situacijama i lakše se borimo. To bi bio taktički element igre (uz opremljivanje likova). U teoriji.

Youtube video

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Jel ima nešto novo o Vanguardu, izgleda da se baš nije zaživio ovdje? :bless:

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Jel IKO igra ili hoce igrat City of Heroes. Ja pokusavam skupit ekipu.

ja imam CoV, al mi je isteko subscription...nisam ju igro zato jer neam s kim, a i malo steka...no igrivo je...CoH ne volim vise volim biti zao :bless:

15. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

16. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jos jedan masivni pvp mmorpg. Ne hvala.

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Isto kao što će bit WAR i svi ostalih ponukani broj wow pretplatnika željnih pvp dokazivanja, previše potencijalne debilane za mene također pogotovo ako igra postane hit.

Ne kužim zašto dotični onda ne nabave neku pucaljku i grade skill an pravom pvpu a ne ganging i pwn joo ljepotama.

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ma WAR je jos gori... on po definiciji nemre ispast ni trunku orijentiran na solo play. Iako ovi tu od Conana obecavaju i zanimljivi solo experience... whatever.

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

HA ha. Application form javlja errore.

Podijelite ovu stranicu