1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mjesec....

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Fenrir, 22. Listopad 2006..

1. Fenrir

Fenrir Novi Član

zanima me šta je to što veše ljude i mjesec tako, mislim da li ste ikad zastali nocu i pogledali u (pun) mjesec i imali neki osjecaj strahopostovanja/ljepote ili pak da on gleda u vas?!?!

Meni je mjesec nešto posebno, osobito kad prospe svoje srebreno svijetlo snivajucom sumom, kada iscrtava oblike dusa u prvim jesenjim maglima, i stvara oceane sjaja na travnatim poljima!

Vjecna inspiracija i predmet-bice vrijedno stovanja!

:laugh:

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

da sto se romantičnog ugođaja tiče je jako super, pogotovo puni mjesec za čistog neba :belj:

inače da dodam ljudi tamo nisu bili :belj: :laugh:

3. Eniyel

Eniyel Vampiruša

pun mjesec :laugh: tada znam maknuti zavjesu sa prozora po noci da mi mjesecevo svjetlo pada u sobu, te gledam u njega i budem budna dugo u noc jer mi je to nesto prekrasno :belj:

4. Aronys

Aronys Pleb

inače da dodam ljudi tamo nisu bili :belj: :laugh:

O tome ne bih diskutirao, jer to ne znamo zasigurno sve dok se tamo ne vratimo.

No, za mene je mjesec, njegova sama pojava, nešto stvarno čarobno.

5. kalthir

kalthir woof woof

Ne osobito. Mislim, ako naiđe dok gledam kroz prozor superimba i sve to. No urbana sredina mi nekako kvari doživljaj.

6. Eniyel

Eniyel Vampiruša

slazem se s tobom

7. Oooo i ja>< mjesec je najfora za vidjeti kad se malo makneš od grada... što kod vas u Zg uglavnom i nije lako, takvu rasvjetu imate da vas ja, kada za vedrih noći izađem na šetnju u periferiju, vidim kako svijetlite! Ne može biti greška, jer na stotine kilometara uokolo nema tolikog grada s toliko rasvjete kao Zagreb, a Sisak mi je iza leđima i isto ga vidim, samo neznatno jače nego vas :belj: ....

...uglavnom, za takvih su šetnji i mjesec i zvijezde nešto posebno :laugh:

8. Aronys

Aronys Pleb

u should move to tha village :)
    Na selu je ugođaj zakon. svugdje su oko tebe sablasne sjene. spoooooky

9. Ma daj, na pola sata pješačenja u bilo kojem smjeru imam 'villagea' koliko hoćeš :laugh: :belj:
    nene super je ovo; mali grad, sa većinom beneficija urbanog života i ruralnom sredinom na pljunomet... joj, kako jedva čekam zimu i sav onaj snijeg pod zvijezdama^^

ops, i pod Mjesecom, naravno :belj:

10. Psychaki

Psychaki Gost

Plavo svjetlo mi je zakon.
    I bistre noći. Volim kad je mjesec onako ....sumanuto velik...onda uvijek komentiram "Vidi Mjeseca! " :D i baš neki lud osjećaj...

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ma daj, na pola sata pješačenja u bilo kojem smjeru imam 'villagea' koliko hoćeš :lol: :laugh:
    nene super je ovo; mali grad, sa većinom beneficija urbanog života i ruralnom sredinom na pljunomet... joj, kako jedva čekam zimu i sav onaj snijeg pod zvijezdama^^
    ops, i pod Mjesecom, naravno :bigsmle:

*sigh* :nice: da zimsko rozo nebo :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. Aronys

Aronys Pleb

koja idila :cocky:

13. Melardhoniel

Melardhoniel Novi Član

jaoo... :laugh:
    zbog takvih stvari jedva cekam vikend da se maknem iz zg-a i odem u svoju selendru gdje je mjesec i tekako vidljiv, a posebno je lijep u zimske snjezne dane ko sto rece... :nice: :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  14. DsAg

DsAg Novi Član

Obožavam gledati puni mjesec, pogotovo na moru gdje nema svjetlosnog zagađenja! Još ako se nađe ugodno (po mogućnosti žensko) društvo... :cocky:

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Volim puni Mjesec na čistom nebu, ali moja sestra je jednom otišla u ekstremu i tjerala me da ga proučavam teleskopom dok je ona pored mene stajala sa kartom iz astronomije i pokušavala me naučiti imena mjesečevih kratera i brežuljaka.

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Dobit cu epilepsiju od prevelike kolicine ogavnih zaljubljenih smajlica

Meni mjesec predstavlja meni josh uvjek nedostizno nebesko tijelo

17. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Pa narode , dođite u Valpovo . Fini gradsko/seoski ugođaj i Mjesec ... Predivni Mjesec kakvog nečete još dugo vidjeti u Zagrebu i ostalim gradovima :smile:

18. Fenrir

Fenrir Novi Član

Eh ja imam 15 minuta hoda jednu ljepu utvrdu i jednu ljepu šumu i sve je baš ljepoo kad mjesec osvjetli drvece...

..o osjecam se zaljubljeno :girly:
    pa poj♥♥em drvo :yeah:

:smile:

19. Psychaki

Psychaki Gost

Pa narode , dođite u Valpovo . Fini gradsko/seoski ugođaj i Mjesec ... Predivni Mjesec kakvog nečete još dugo vidjeti u Zagrebu i ostalim gradovima :smile:

Ja za koji dan idem upravo tamo!
    Ono za vrijeme Svih Svetih :D

20. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

..o osjecam se zaljubljeno :smile:
    pa poj♥♥em drvo :bash:
    :girly:
    Znaci tako izumiru nase sume :yeah:

Meni je mjesec nesto najmisticnije sto postoji, cesto ga znam satima promatrati i uvijek me iznova fascinira :game:

Podijelite ovu stranicu