1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mislite Li Da Ste Nadareni?

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od GreyWolf, 7. Srpanj 2007..

1. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

Da ponovim naslov: mislite li da ste nadareni za - poeziju - price - glazbu - sport - nasilje - zanovijetanje - fotografiju - plakanje - vristanje - tjeranje ljudi da se podvrgnu vasoj volji - telepatiju - anything...?
    Ako da: kako se nosite s time, sto poduzimate?
    Ako ne: same question
    :hugz:

Ja bih strashno voljela da se ispostavi da sam neki nevjerojatni talent poput onog tipa koji u tjedan dana nauci strani jezik - ali dosad, no luck at all
    Okushavam se u raznim novim stvarima, i trudim, i SVE ali mislim da sam prelijena za talentiranost... :belj:
    Hmmmm, mozda je moj talent u zaljenju sto nemam talenta? Ili u ljencarenju??? :belj:
    Ima tko više sreće?

2. kalthir

kalthir woof woof

mislim da sam beskoristan. :(

3. Psychaki

Psychaki Gost

i to je talent, samo beskoristan.
    ja sam nadarena za ne raditi ništa cijeli dan :laugh:

i zato ću se zaposliti u državnoj službi . ha!

4. Anria

Anria Aktivan Član

Ja mislim da sam nadarena za puno stvari, ali moj najveći talent je pisanje.
    Definitivno.
    Ako izuzmem neke malo drugačije vrste talenata. Također, talentirana sam za izludit ljude, na više načina :laugh:

5. Neznam, nisam još otkrio neki talent. Al neznam. Neke stvari mi idu bolje, neke gore. Neznam kakav bih imao osjećaj da sam u nečemu fakat jako talentiran. Prije par dana sam primio pohvalu da sam talentiran za windsurfing (hvala osobi koja me pohvalila) ali inače, imam iznadprosječne reflekse, dugoročno pamćenje, strpljenje i milost.

Dakle, ne, ne mislim da sam osobito nadaren, i s time se nosim sasvim dobro. Bar ja tako mislim. Ali opet, moram se osjećat inferiorno talentiranima. Bar u tom njihovom polju, koje god bilo.

I da, većina stvari se može izvježbat, pa nema veze jel čovjek talentiran ako ne otkrije talent. Svakako preporučujem iskušavanje raznih stvari. Dobro dođe čovjeku. Naravno, ako promašaje ne gleda kao neke svoje nedostatke. Promašaji su ono u čemu smo prosječni. Pogoci su ono u čemu smo talentirani.

Hmmm... da.... to bi bilo sve.

6. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Neki ljudi budu ti rekli da si talent, a drugi ne budu vidli niš posebno u tvojem stvaranju..bit je da stvaraš jer imaš potrebu za samim stvaranjem, a ne za priznanjem :laugh:

7. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Otkrio sam da mi kako tako ide poezija , pomalo sport ( borilačke vještine ) , i podbadanje ponekih ljudi :laugh: Imam veliko zanimanje za povjest , a i za sve što je drukčije - no život je tek počeo , ima još talenata za otkriti :lol:

8. mtm

mtm U hladu voćke

@ Topic: Ne.

9. kalthir

kalthir woof woof

čak ni za dotu? :laugh:

ili za sc? :lol:

10. mtm

mtm U hladu voćke

To nije nadarenost...

Train hard, go pro :)))))

11. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

hm... balet bi bila neka vrsta talentiranosti, nije da sam neka luda balerina ali nisam za bacit... a za ostalo ne znam.. svatko kaze drugacija a ja sama ne znam procijeniti... dobar sam govornik, mozda to... nemam pojma..

kako se time nosim? ne kuzim... da sam nesto osobito morala bih se nositi time, ovako su tu pohvala ili dvije s kojima se nije tesko nositi..

12. Terranea

Terranea evil turtle

moj jedini do sada priznati talent (od profesora itd) je crtanje
    nekima se sviđaju moje priče, al za to još nemam neki 'dokaz' :laugh:
    nekako sumnjam u objektivnost ljudi kojima sam draga.

13. pandora

pandora Aktivan Član

ja san 100% nadarena za glupost... :laugh:
    svi se s tim slažu...

14. Mariel

Mariel Novi Član

same here. :laugh:
    imam neobičan talent da postavljam jako glupa pitanja i time iritiram ljude.
    onda talent uzaludnog gubljenja vremena.
    i još poseban talent u gubljenju ključeva. :lol:

15. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

potpisujem ovo sa gubljenjem stvari.. zbilja sam talent za to..

16. fearghas

fearghas Novi Član

svi talenti koje sam imala su više-manje isparili. to su bili crtanje i pisanje. neko sam se vrijeme bavila i novinarstvom, no bilo je to daaavno. pohađala sam govorničku školu i bilo je ok. kako mi je jedan poznanik rekao - rođeni sam advokat (što nije baš za hvaliti se :laugh: ) jer kada želim mogu svakome poklopiti i uvjeriti ih u čuda :lol:

ipak, jedan od 'talenata' u kojem sam nešto i napravila je fotografija (dakle jedanput godišnje posudim od nekog digitalac, malo fotkam i pohvale me lol).

17. Sakura

Sakura Novi Član

moji talenti bi onda bili:-ples :evil: uz bilo koju mjuzu,sam da ima ritma :laugh:
    -estetika,u vezi sa svime,od vrtova,kuca,odjece,frizura....imam oko za ono sto je doista lijepo (...ili ruzno),aha da i ako vidim nesto sto mi se svida mozak mi potpuno stane,tipa :lol: ili :omg:
    sto se obicno dogodi kad vidim neku osobu koja mi je zgodna :tired: hvala bogu svi misle kako je to slatko i simpaticno :w00t:
    -reme za plakanje,veselje,tajne...-sta got se nekome desilo bilo dobro ili lose svi dolaze meni pa mi sve ispricaju,jer sam ja valjda jedina osoba za koju znaju da ce ih uvijek saslusati bez da ih poslije toga izbjegava u sirokom luku,...........ili gore :laugh:
    -i...talent za iskrenost-do boli,vjerujte mi :w00t:

mogla bi reci jos i smotanost,ali to je vise od talenta -- to je dio mene :lol:

18. Seeker

Seeker semi-retired

talentiran sam za trpljenje sranja, los ljubavni zivot i za muckiniziranje

19. She-Ra

She-Ra princess ^^

ples i crtanje,valjda.....

20. Aronys

Aronys Pleb

Ja stalno otkrivam neke svoje nove talente, kao što je crtanje, pisanje, pa čak i nešto sitno za muziku. Jako me zanima povijest, no to je više ljubav, do talent. Također imam talent za strane jezike. Učio sam engleski i njemački i govorim ih perfektno. Čak me neki stranci pitaju jesam li možda iz SAD-a, a neki Njemci su bili 100% uvjereni da sam iz Njemačke... sve dok se nisam malo zaj♥♥o :shy:

A, kako se nosim s time? Pa, trenutačno je jako teško, jer moram puno raditi na poslu, pa nemam baš puno vremena za svoje hobije, no kad god nađem vrijeme, pišem i crtam (muziku sam trenutačno malo zapostavio, no nešto se počelo govorkati o bendu, što nije 100% sigurno). Stupio sam i u kontakt, te upoznao neke umjetnike, pa učim i od njih, da izbrusim svoje talente.

Podijelite ovu stranicu