1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Might And Magic

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Exxar, 2. Studeni 2006..

1. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Poslijednji predstavnici old school first person rpga, sa kojima je sve de facto pocelo... Nakon osmice je zaista malo dobrih rpgova izaslo.

Upravo igram osmicu, i duuuugo se ovako fino nisam naigrao. Osobno mi je najbolja sedmica, a ni šestica nije daleko, nakon koje dolazi osmica. Jednostavno mi ove kombinacije rasa kao klasa ne sjedaju. Nazalost nisam igro peticu i ispod, a vec duze vremena imam devetku na kompu, iako nikako da ju probam s obzirom da sam se previshe shita o njoj nasluso.

Furam party od trola (that's me), knighta, minotaura, clerica i necromancera. Trazim neku elficu da ju stavim na mjesto minotaura, fali mi netko za disarmanje trapova :laugh:

Jel igro tko ovdje devetku, jel fakat tako grozna ili su to samo rumori?

2. Eniyel

Eniyel Vampiruša

ja sam igrala samo 4 :laugh: i to jako kratko i davno

3. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Poslijednji predstavnici old school first person rpga, sa kojima je sve de facto pocelo... Nakon osmice je zaista malo dobrih rpgova izaslo.

Upravo igram osmicu, i duuuugo se ovako fino nisam naigrao. Osobno mi je najbolja sedmica, a ni šestica nije daleko, nakon koje dolazi osmica. Jednostavno mi ove kombinacije rasa kao klasa ne sjedaju. Nazalost nisam igro peticu i ispod, a vec duze vremena imam devetku na kompu, iako nikako da ju probam s obzirom da sam se previshe shita o njoj nasluso.

Furam party od trola (that's me), knighta, minotaura, clerica i necromancera. Trazim neku elficu da ju stavim na mjesto minotaura, fali mi netko za disarmanje trapova :laugh:

Jel igro tko ovdje devetku, jel fakat tako grozna ili su to samo rumori?
    nisam prosao osimcu, ali sam dosao do zadnjeg nivoa sa necromancerom, vampirom i minotaurom. onda bi igra postala uber dosadna kada predjes level 60. ili tako nesto, vise se ne sjecam...
    ovako, devetku je radio jedan potpuno drugi developer, pazi sada, izbacili su one lutke iz inventorya i imas samo neke predifinirane slike, tipa fajter uvijek izgleda ko dwarf bez obzira sto ti izabrao a da ne govorim o tome da ne mozes uopce vidit nista sto equipas na heroja. nema vise onih zrendanih animacija kada bi usao u neku kucu i tako... mislim da ti to sve govori :laugh:

4. abominacije

abominacije (/:=D

meni je osmica bila uzhasna... mada je sedmica ftw... pa onda shestica...

5. kalthir

kalthir woof woof

Eh...devetka.

Uglavnom, navodno i ovaj najnoviji...dark messiah of might and magic, ili štogod isto sucka.

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ja sam prešao onu koja se zove Day of Destroyer ( neznam koji je to broj ) te još dvije, onu prije ove i onu nakon ove gdje si u partiyju mogao furati zmaja pa si mogao i letjeti...još uvijek imam negdje isprintane sve tri diplome koje dobiješ kada završiš igru :mrgreen:

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Day of the Destroyer je osmica, nju upravo igram. U njoj možeš imat zmaja u partyu.

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Day of the Destroyer je osmica, nju upravo igram. U njoj možeš imat zmaja u partyu.

6 i 7 imam cak origigi, 7 i 8 sam preso, igre su uber :lol: ...devetku ne bih htio niti komentirat jer je toliko losa da ju ne vrijedi ni spominjat... :lol:

uglavnom igra je fakat j♥♥ena, samo kad se sjetim dana i noci koje sam provodio igrajuci ju :lol: :yeah:

e u 8-ici, uber party:sebi zemes clerica za prvog lika i furas cetri zmaja :lol:

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

Davno je to bilo kada sam ja igrao igrice na kompu....onda sam igaro 7, 8 i 9....

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

6 i 7 imam cak origigi?
    Ovo dofuravas sutra, jel ti to jasno? Zauzvrat mozes dobiti Dark Crusade ako vec nisi...

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ovo dofuravas sutra, jel ti to jasno? Zauzvrat mozes dobiti Dark Crusade ako vec nisi...

ocu winter assault :yeah: , ili patcheve za dawn of war ak imas :lol: :lol:

12. abominacije

ocu winter assault :yeah: , ili patcheve za dawn of war ak imas :lol: :lol:

winter assault ti donosi samo jednu novu rasu... mada chak i najkarizmatichniju... :lol:

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

winter assault ti donosi samo jednu novu rasu... mada chak i najkarizmatichniju... :yeah:

imam DC, al ocu imat sve :lol:

btw ne volim Imperial Guard, niti Emperorovo laštače cipela, aka Spejs Mezimce :lol:

Death To The False Emperor!!!!!!!1111

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Moze, dobis WA i patcheve. Iako ti netrebaju. Gimme M&M.

15. kalthir

kalthir woof woof

Das' pito mogao sam ti ja već triput donjet. Ali ako si zaista u mazohističkom raspoloženju, mogu ti spržit devetku :lol:

16. abominacije

Death To The False Emperor!!!!!!!1111

then grow yourself a tentacle or two why dont ya... and a tail while youre at it... :lol:

17. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Moze, dobis WA i patcheve. Iako ti netrebaju. Gimme M&M.

Dobis M&M, al ih moras vrnut, jer su origigi :lol:

18. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

19. abominacije

fkorz.

and with that said, he disappeared in a puff of smoke never to be seen again... :love:

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

zaaakon.. bash sam ubo lvl 50 elficu, a ja lvl 15

Podijelite ovu stranicu