1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mercenaries: Dunewalkers

Rasprava u 'Naramak Pustolovina' pokrenuta od Tyronius Mook, 12. Svibanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Dobrodošli.. :cocky:

O svijetu:

Mercenaryes će se igrati u pustinjskom krajoliku. Neka vaši likovu budu spremni za to.. Svijet je golema pustinja (Thresabi desert) orkužena visokim planinama oštrih vrhunaca, sa plodnom oazom u sredini (Mabassa Oasis). Počinjete u istoimenom gradu u oazi, kao skupina plačenika koji već godinama surađuju zajedno. Sama pustinja podijeljena je na dva glavna kulta.. Kult kobre i kult škorpiona, i razne fortresse kojima vladaju samozvani kraljevi i razni warlordovi. Pustinja je nekada bila plodno tlo,kraljevstvo drevnih Niravara (četverorukih humanoida za koje se slovi da su bili ponosni magovi i svećenici drevnih bogova), dok se prije par tisuća godina nije desila nekakva kataklizma u kojoj ih je većina izumrlo, a područje je pretvoreno u pustinju. Sama priroda kataklizme, naravno, nije poznata..

O likovima:

Likovi su LVL4.. Dopuštene su sve rase, no samo +1 Lvl ajustment. Također, zabranjujem rađenje likova sa više od dvije klase. Samo dual-classing je dopušten.. Druid i paladin su također zabranjeni,a clerici su dopušteni samo dvije vrste.. Cleric of Set, I Cleric of Raznar (Custom God - Skorpion god - Domene war, evil, magic)

Pošto ste plačenici, možete imati svakakve alignmete, ali iskreno, bilo bi idealno da ste neutralni, jer ćete imati misije i za dobro i za zlo, ovisno o boljoj plaći..

Radite likove tako da se mogu prilagoditi svakom poslu.. I naravno, SVAKAKO zabranjujem sukobe unutar party-a.. Za iteme dobijete 5000Gp-a

Likove možemo raditi na prvom sessionu..

Što se tiće tebe LyJade, možeš zadržati rogue-a kojeg smo napravili..

Za dalje pitajte što vas još zanima..

2. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ok može, zadržat ću rogueicu..ne da mi se ponovno ispočetka featove birat :nice: samo moram aligment promjeniti iz CG u TN :cocky:

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Mmmm, pravi alignment za ovu kampanju. Neutral evil, ili još bolje, Lawful Evil - my favourite :cocky:

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

hell yeah!!! :nice:

level 4 human expert CN koji ima za 5000 gp-a jedno 20 half-orc barbar plachenika, i okolo ljudima "prodaje cigle"...u biti je lik mali debeljushkasti arap koji se zove Salid Alib..."Whatever you need, Salid Alib got...only finest goods!" :D

:cocky:

5. Tyronius Mook

Pero.. Zajebi sa hirelingsima.. Nema leadership feat-a.. Ali sviđa mi se ime :cocky:

Ajme, da, sad ćete svi bit neki arapi.. čudio bi se ako nebude nijedan cleric po imenu Aziz... :nice:

6. Black_Raven

Pero.. Zajebi sa hirelingsima.. Nema leadership feat-a.. Ali sviđa mi se ime :nice:

Ajme, da, sad ćete svi bit neki arapi.. čudio bi se ako nebude nijedan cleric po imenu Aziz... :nice:

stari moj...leadership feat ti daje da te netko slijedi i radi za tebe BEZ place...

ovi moji dobivaju plachu :cocky:

i mirovinsko, i zdravstveno...di ćeš bolje? :D

7. Tyronius Mook

Pero.. u kratko.. FOF.. :cocky:

Nice try though..

8. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

:cocky:

ajooj sad si mu uništio his grand masterplan of pimping mercenaries :P

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

uf ova kataklizma zvuci na FR nekako i na pad Karsusa i kompanije :)

10. Black_Raven

hmmmmm...

E! znam da si nesh rekao, samo blah, blah rase, itd...ali svejedno...poshto je pustinjski setting, bio bi l00d da ne pitam:

jel dopushten Thri-Kreen? :D

:unsure:

11. Fighter

Fighter Novi Član

Ovo ce svima sigurno biti veliko iznenadenje ali vjerojatno cu igrat fightera opet :unsure: :blush:
    Human naravno...

12. Tyronius Mook

E Pero a ja sam mislio da je ficho munchkin.. You never cease to.... ammm. :nice: ....aammmm....amaze me? Or was it dissapoint me? I can't really tell.. :lol:

Nice picture though.. :unsure:

Dakle, odlućite se otprilike što ćete biti, i kako čete igrati. Kampanja počinje u petak, 18h? (Hint, hint, Vlatka, jel može u 18?)

Vaš zadatak do tada je da mi dođete na game sa detaljnim background-om za likove, sa time da uzmete u obzir da ste vi iskusni mercenary party koji je skupa već par godina, VJERUJETE jedni drugima neovisno o možebitnim alignment sukobima i neznate baš previše o tom svijetu jer ste tek doputovali čuvši da tamo ima super prilika za zgrnut bogatstvo i steć slavu..

Također, hoču da svaki od vas navede barem jednu osobu kojoj se zamjerio dovoljno da ga želi mrtvog, i jednu osobu kojoj se svidio dovoljno da mu želi spasit kožu, naravno izvan party-a.. (osoba ili organizacija, vaš izbor, ako želite možete i svi istoj nekoj organizaciji, mene to ne dira).. Svijet je opcijalan pa možete konforno izmisliti što vam paše, no molim bez pretjerivanja tipa e da, zamjerio sam se Tarrasque-u, a skompo sam se sa lokalnim Elminsterom.. Tko mi dođe sa munckhinima i pretjerivanjem gubi 1 lvl sa lika.. ozbiljno.. ne šalim se.. Također, ako imate više od jedne klase, hoču cijeli backstory o tome na koji foru si ti iz barbara postao sorcerer.. ako mi nije uvjerljivo.. zna se.. lvl manje.. Nemorate sad pisat mini romane, ali morate logićno objasniti.. tako da imam što čitat dok radite likove.. :lol:

Ovdje neće prolaziti ona dobra stara, u 3,5ed-u se to može jer tak piše u knjizi.. f♥♥k that.. logički podupri argumentima zašto, pa možda prođe.. And no bitching about it either..

Enjoy :blush:

13. Black_Raven

E Pero a ja sam mislio da je ficho munchkin.. You never cease to.... ammm. :cocky: ....aammmm....amaze me? Or was it dissapoint me? I can't really tell.. :cocky:

Nice picture though.. :cocky:

Dakle, odlućite se otprilike što ćete biti, i kako čete igrati. Kampanja počinje u petak, 18h? (Hint, hint, Vlatka, jel može u 18?)

Vaš zadatak do tada je da mi dođete na game sa detaljnim background-om za likove, sa time da uzmete u obzir da ste vi iskusni mercenary party koji je skupa već par godina, VJERUJETE jedni drugima neovisno o možebitnim alignment sukobima i neznate baš previše o tom svijetu jer ste tek doputovali čuvši da tamo ima super prilika za zgrnut bogatstvo i steć slavu..

Također, hoču da svaki od vas navede barem jednu osobu kojoj se zamjerio dovoljno da ga želi mrtvog, i jednu osobu kojoj se svidio dovoljno da mu želi spasit kožu, naravno izvan party-a.. (osoba ili organizacija, vaš izbor, ako želite možete i svi istoj nekoj organizaciji, mene to ne dira).. Svijet je opcijalan pa možete konforno izmisliti što vam paše, no molim bez pretjerivanja tipa e da, zamjerio sam se Tarrasque-u, a skompo sam se sa lokalnim Elminsterom.. Tko mi dođe sa munckhinima i pretjerivanjem gubi 1 lvl sa lika.. ozbiljno.. ne šalim se.. Također, ako imate više od jedne klase, hoču cijeli backstory o tome na koji foru si ti iz barbara postao sorcerer.. ako mi nije uvjerljivo.. zna se.. lvl manje.. Nemorate sad pisat mini romane, ali morate logićno objasniti.. tako da imam što čitat dok radite likove.. :evil2:

Ovdje neće prolaziti ona dobra stara, u 3,5ed-u se to može jer tak piše u knjizi.. f♥♥k that.. logički podupri argumentima zašto, pa možda prođe.. And no bitching about it either..

Enjoy :cocky:

a moram pitat hebga... :cocky:

anyway:

OMG, on actually uchi i slusa sto mu ja govorim :))) *misli se na boldani dio*

e, al ja ne bi bio skompan sa lokalnim elminsterom...jel mogu bit skompan sa lokalnim fichom? :cocky:

ficho >>> all else ftw!!11oneeleven

14. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

hmmm a jel se dobije kakav xp bonus za dobre backgroundove :cocky: :P

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E Pero a ja sam mislio da je ficho munchkin.. You never cease to.... ammm. :cocky: ....aammmm....amaze me? Or was it dissapoint me? I can't really tell.. :cocky:
    Inace, to ti je standardna PC rasa iz Dark Suna, jednog od naj low-level settinga ikada. Tolko o munchkinizmu...

16. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

jel mogu ja ko mentora navest Chucka Norrisa :cry: ? il, ne! jel mogu da budem Sith :w00t: ? il barem Anakin :cry: ?
    šala :yuk: probat ću nabrzinu iskemijat neš, no ne očekuj kompletni background odma (stiska s vremenom)

17. Black_Raven

Inace, to ti je standardna PC rasa iz Dark Suna, jednog od naj low-level settinga ikada. Tolko o munchkinizmu...

ma ex, pusti, kuzhim ja njega...cim ga netko pita za nesto ne-standardno, on odma misli da je to neki half-tarrasque/weredragon/halfwerewolf/dhampire/deathknight/half-crystal golem template sa ECL-om +42 :w00t:

eto, toliko smo ga istraumatizirali...tj. ne ja...nego ficho the munchkin man ^^

i da, thri-kreeni nisu neshto sick...vishe zato da mogu igrat madafakin kukca na dve noge xD

to nisam vech igrao jaaaaaaaako dugo...no nema beda...ak nemre, nemre...

imam alternativu...uzori za lika su mi neki od najpoznatijih pripadnika talibanskih militantnih skupina :)))))))

kek ^^

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

:snip: imam alternativu...uzori za lika su mi neki od najpoznatijih pripadnika talibanskih militantnih skupina :)))))))

kek ^^
    :unsure: naj j♥♥at! a baš mislio složit lika sa nabrijanim alchemy skillom

19. Gelender Brunhilda

Gelender Brunhilda Velika vladarica krastavcodlakova

Neću bit arap. Hoću biti egipatska kraljica, kao Kleopatra, prelijepa i isto toliko fatalna.

20. Black_Raven

Neću bit arap. Hoću biti egipatska kraljica, kao Kleopatra, prelijepa i isto toliko fatalna.

kurtizana u ulici "50% off price" koja ima sifilis? :unsure: :laugh:

:lol:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu